Jak se stát idolem náctiletých děvčat?

14. dubna 2013 v 17:59 | Prasopiska |  (Ne)užitečné tipy
Taky jste někdy přemýšleli o hudební kariéře? O tom, jak nad fotkami s vámi budou děvčátka slintat? Nyní se může váš sen stát skutečností! Tady máte návod ode mě a jako bonus další video s kozou zpěvačkou od uživatele GoatStep

I. Pohlaví a věk

Většina náctiletých dívek nad děvčaty neslintá, z čehož vyplývá, že pokud jste kluk, máte vyhráno, pokud holka, máte smůlu - pořád však ještě existuje změna pohlaví, né?
Ale pozor, pánové! V dnešní době nejvíc frčí hermafroditi, kdy nevíte jistě, jestli to před vámi je vážně chlapec - což dává trochu šanci i děvčatům.
Další důležitá podmínka je, že musíte být ve věku svých fanynek. Dáváte jim tím větší šanci, že vás sbalí!

II. Jméno

Nevystupujte pod skutečným jménem - dejte si nějaký suprový pseudonym, jenž něco znamená (Fucking Shit). Čím vulgárnější, tím lepší! Bez šokování neprorazíte!
Jestli chcete dát dohromady skupinu, snažte se domluvit na něčem krátkém a výstižném - Psovité Šelmy Nakažené Vzteklinou (PŠNV) nezní tak dobře jako Pištící Křečci (PK).

III. Vizáž

Ta je snad nejdůležitější! Bez pěknýho ksichtíku po vás ani pes neslintne! Začneme tedy hezky od hlavy:
Vlasy: Vždy umyté! Jestli je jeden den neumyjete, stane se strašná katastrofa! Nabarvěte je - čím víc barev budete mít ve vlasech, tím budete umělečtější, o to přeci jde, no né? A nejdůležitější bod - vždy mějte vlasy co nejulíznutější - jakmile vám bude stát byť jen jediný vlásek na hlavě, už nebudete dost sexy!
Obličej: Hezký ksichtík je základ. Pokud jej nemáte, nezoufejte - plastický chirurg či tlustá vrstva make-upu vám pomůžou. Napsala jsem teď make-up, i když to jsou spíš rady pro kluky? Dívkám nevadí kluci trávící čas líčením - už v Egyptě byly u mužů in oční linky! Ano, bez očních linek to taky nepůjde. Pokud přidáte i lesk na rty, získáte si všechny dívenky ve věku 10 - 13 let. Vousy už neletí, takže holíme!
Postava: Hubená! Tak hubená, že když se o vás někdo opře, bude mít strach, že se zlomíte v pase! Na svalech už nikomu nezáleží, dívky nepotřebují být chráněny!
Styl oblékání: Jak už jste četli výše, nikdo by si vaším pohlavím neměl být jistý. Celkem teď letí růžová, tak nakupujeme trička v růžové barvě, kaťata v růžové atd. Je-li stále vidět, že jste muž, oblékejte si klidně sukně! To ještě nikdo před vámi neudělal, budete originální! Nezapomeňte si oholit nohy - jedině pak budete správný hermafrodit!

IV. Jak prorazit?

Zde máte pár možností:
  1. Přihlaste se do některé pěvecké soutěže! Určitě to vyjde! Z Čuprstár přeci vylézají jen samí talenti, no né?
  2. Dejte na YouTube nějakou svoji nahrávku! Určitě si vás čirou náhodou někdo všimne a doporučí svým přátelům! Štěstí jako Bobr Kanadský asi mít nebudete, ale za pokus to stojí!
  3. Vloupejte se do rádia a pusťte nějaký svůj song! Posluchačí si vás hned zamilují, jinak to jsou barbaři bez špetky vkusu - a to ještě urážíme barbary!

V. Videoklipy a písně

Tenhle bod měl být asi nad čtyřkou, ale to nevadí! Vaěe písně by měly být o tom, co takové náctileté zajímá - sex, láska, sex , sex, sex! Bez sexu to nepůjde! Pokud možno, zpívejte furt o tom samém - komu vadí, že vaše stá píseň je o tom samém, o čem je devadesát devět dalších vaší tvorby?
Nad melodií nepřemýšlejte - tuc tuc postačí!
Klipy? Čím víc budou šokovat, tím víc se o vás bude psát - tím slavnějšími se stanete! Prsa jsou v každém druhém klipu, buďte originální a radši ukažte něco víc! Dámské přirození? To už tu bylo! Co takhle pánské?

Pokud jste se drželi mých rad, gratuluji vám! Kam se na vás nějací Directioni hrabou!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Callistie Callistie | Web | 24. dubna 2013 v 21:29 | Reagovat

Ty nebudeš mít se čtenáři problém. Skvěle se u Tvých článků bavím. Jen tak dál! :)

2 Nelogična Nelogična | E-mail | Web | 26. dubna 2013 v 17:14 | Reagovat

[1]: díky moc ^^

3 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 14. května 2015 v 16:42 | Reagovat

Jenže přesně takto většina interpretů postupuje. Vážně, někdo tady tvé články asi bere vážně...

4 RichardErody RichardErody | E-mail | Web | 20. května 2018 v 14:46 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama