Pokus o cosi s nečekanou pointou...

26. června 2013 v 20:52 | Rádoby umělec |  Jednorázové trdlotiny
Safra... nějak mi docvaklo, že bych občas mohla přihodit nějakej článek... lenost je opravdu strašná vlastnost. Ještě, že mám ve wordošuplíku něco schovaného, i když, jak tak o tom přemýšlím, asi by to tam mělo zůstat schované. Nebo ne?
(s)Prostě a jednoduše: Vyhrábla jsem jeden hokus pokus, drabble, a doufám, že mě za to nevypískáte či něco jiného.
P.S.: Nechci buzerovat, ale jsem v jakémsi "SONB"...


Už zase to udělala. Ublížila si. Nesnášela se. Během toho všeho nesnášení se ještě zvládala pozorovat, jak jí po ruce stéká rudá krev. Normálně se jí při pohledu na tuto tekutinu dělalo špatně, ale pohled na její vlastní jí příliš nevadil. Možná proto, že si to zasloužila - za svoji nešikovnost. Netušila, po kom z rodiny tuto vlastnost podědila - což byl jeden z důvodů, proč si občas myslela, že je dítě toho chlapíka, co bydlí vedle a jednou si prý s chlebem ukrojil i prst. Radši přestala fantazírovat. S bolestným úšklebkem na rtech si pomyslela:

Už nikdy si nebudu holit ruce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 veve veve | Web | 1. července 2013 v 13:24 | Reagovat

8 hlas pro tebe :)

Ahoj hlásněš mi prosím tady http://eukanubastar.cz/detail.php?id=676
pro terezku musíš 4x kliknout na její fotku v duelu a pak se jí přičte hlas moc děkuji :) pokud by jsi byla tak hodná a Terezka se ti líbila každý den jí můžeš dát jeden hlas :) jinak promiň že píšu sem  nenašla jsem rubriku reklamy :) děkuji ráda oplatím kdyžtak mi písni to reklam :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama