"Upoutávka" aneb Šílenost, která...

8. července 2013 v 17:23 | Nelogična První, Druhá, Třetí, Stopadesátá |  Ti "správní"
... na vás již brzy zaútočí z monitorů!
(NE)MÁTE SE NA CO TĚŠIT!

Již brzy...
... příběh s poněkud...
... divně se chovajícími postavami!

"Nemůžeš přestat s tím šíleným hyením štěkotem? Lidi na nás koukají jak na debily!"
"Tak ať koukaj!"
Pokračoval dál, ještě hlasitěji a ještě šíleněji. Počet udivených kolemjdoucích, kteří si podle smíchu pomysleli cosi o jeho inteligenci, také stoupal.

... ještě divněji se chovajícími postavami!
V Monice se praly dva hlasy. Jeden křičel, ať si s nimi promluví, určitě jí nechtějí ublížit. Druhý dával za pravdu Nikole a naléhal na ni, aby s nimi neztratila ani slovíčko.

... absolutně zmateným dějem, jehož klubko nerozmotala ani autorka!
Díky zašramocení v keři mu všechno došlo. Bylo však již pozdě, už byl pryč. Znovu se vrátil zpátky, přešel k němu, rozhlédl se, natáhl ruku a pevně sevřel ruku osoby, která je celou dobu sledovala. Nemusel ji vidět - došlo mu, že je to "madam moralistka". Zákeřně se bránila, ale bylo to marné. Musela chtě nechtě z keře ven.

... popisem všeho nedůležitého!
Právě kvůli té barvě byla koupelna jejím neoblíbenějším místem. Když prošla kolem místnosti určené prvnímu WC, zaslechla sestru, jak si opakuje učivo do školy. Znala ji moc dobře, věděla, že kvůli šprtání se na tom záchodě klidně prosedí zbytek víkendu. Odkráčela do svého pokoje, o poschodí výš, a zavřela za sebou dveře. Spokojeně se rozhlédla. Bílé stěny, na pár místech polepené plakáty, odrážely sluneční svit pronikající do místnosti z velkého okna. Sáhla po nejbližší knížce v její malé, soukromé knihovničce a svalila se na postel.

Ano... to vše již brzy! Příběh s názvem Ti "správní" na vás bude pravidelně útočit dvakrát týdně - pondělí a čtvrtek! Zvládnete to přečíst, nebo to vzdáte (jako autorka při hledání chyb)? Dokážu se dokopat k tomu, abych to dopsala do konce? Na všechny tyto otázky dostanete odpověď, když si přečtete tento (ne)příběh.

A teď trochu vážně: Je to moje prvotina, pokud se nepočítají mé pokusy o cosi v jedenácti, které jsem stejně nakonec vzdala - tuto "kapitolovku" však chci dotáhnout do konce. Budu ráda, když mi s tím pomůžete i vy, čtenáři. A jak vlastně můžete pomoct? Třeba tím, že mi napíšete svůj názor na příběh, jaké v něm jsou chyby a podobné věci. Momentálně rozepisuji sedmou kapitolu, takže se nebojte, že by byly mezi kapitolami dlouhé časové prodlevy - ty již dokončené, jak jsem již zmínila výše, budou vycházet dvakrát týdně. Snad to nakonec nebude nic strašného, ale neočekávám, že by z toho vylezlo mistrovské dílo, tak to radši neočekávejte ani vy...

Co říct závěrem? Už nejspíš nic, vše již bylo řečeno...
Jedna z postav, se kterou se setkáte již v první kapitole. Akorát by neměla mít ty zvlněné vlasy, no...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama