Vidlák: Bitva u... ničeho a všeho

26. září 2013 v 21:16 | Prasopiska |  Nudné pobývání ve vesmíru Reality
Ne, milé děti, tentokrát sem nekydnu žádné své veledílko, momentálně se chci vydatlit ze života a případně připsat, co bych na blog v příštích dnech, týdnech, měsících, letech, desetiletích či stoletích mohla nacpat. Ano, nacpat, né napsat.


Fajn... takže nejprve asi o škole. Inu, zatím mě nevyrazili ani mi to nehrozí, takže v pohodě. Tedy, ne úplně v pohodě. Mám takový drobný problém sama se sebou. Připravte se na srdceryvných pár vět, na jejichž základu by Nova mohla natočit reportáž s tragickou hudbou!

Mám problém mluvit s lidmi - tedy, nemám problém s normálním zdravením, kupováním rohlíků atd. Můj problém je, že nedokážu začít konverzaci s člověkem, tudíž se mé šance na to, abych nebyla furt ten zapšklý asociál trčící v koutě, snižují. Netuším, proč tomu je, jinak bych to už nějak řešila. Zkrátka a dobře - když se mnou chtěj lidi pokecat, musí začít. Jinak nastane jen trapný ticho. A největší problém mám s kecáním ve větší partě. Prosím, jestli mě někdy potkáte, nechtějte po mně, abych... teď jsem to zapomněla... byla veselounká, vykládala vtipy a chechtala se? Jo, přesně to jsem chtěla říct.

Po vložce pro budoucí reportáž Novy (kterou stejně nenatočí, neboť nejsem důchodce pod kořenem, roztomilý koťátko, štěňátko nebo viditelně postižené dítě) bych se měla obloukem vrátit ke škole. Ačkoliv, jak vám nejspíš docvaklo, jsem zase spíš na okraji kolektivu, lidi v naší třídě mě mile překvapili. Jistě, je tu pár part, avšak momentálně mi nepřipadá, že by mezi sebou vedly jakési spory či tak něco.

Teď k seznamováku - super, super, ale ten týpek, co si usmyslel, že polezeme do kopce, se mě nejspíš snažil zabít. Přiznejte se - kdo to byl? Fajn, teď zpět k suprování - jídlo bylo boží. Fakt.

Nyní přichází oblíbený program Vidlák v MHD. Jsem zlá a upírám lidem okolo sebe jejich právo si sednout. (Jo, taky jsem kousek toho videa viděla - pár vteřin, abych byla přesná. Netuším, proč z toho lidi tak nadělaj. Jí ruplo v bedně, no a? To se stává dost lidem a nikdo to netočí.) Obdivuju lidi, co si zvládnou v busu číst. Já to jaksi nedávám. Prostě čučím z okna. Pěkně se u toho třídí myšlenky. Tedy, pokud jste omylem nenasedli do špatnýho busu, v domněnce, že si zkrátíte cestu do školy, a vystoupíte v jiné části města. To už pak taková sranda není a vy musíte dojít do školy včas, což může být těžký úkol, pokud si nepamatujete cestu. (Pak si vzpomenete, že jdete furt rovně. Díky tomu si celý den nadáváte do debilů.) Absolutní špička však je, když dobíháte autobus, skoro jste na zastávce a ujede vám před nosem. Když se to stane dvakrát, máte chuť některé osoby poslat do některých míst. (Dvouhlavé ufouny do cukrárny například.)

Inu, když jsem na gymplu, čeká se, že se budu šprtat, šprtat, šprtat a... šprtat. Zatím to nepraktikuju, nemám k tomu důvod. Chemii si pamatuju díky nezapomenutelnému výkladu našeho chemikáře. U fyziky už tomu tak není - dnešní test jsem, jaksi, zvorala. Možná je to hnusný, ale doufám, že v tom nejsem sama.

Když už jsme u těch možných nových článků... napadlo mě, že bych si zas mohla šplhnout pomocí TéTé a připsat pár zajímavých postřehů ohledně fastfoodů. S novou kapitolou Ti "správní" to zatím vypadá tak, že nevypadá - tudíž mají šanci ti, kteří nečtou od začátku.

Fajn, video nedávám, můj mladší sourozenec zas otravuje, že chce na krabicu. Úžasný. Z noťasu přidávat nemůžu, nejde mi na něm net. Zase.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 27. září 2013 v 11:45 | Reagovat

Já mám problém začít rozhovor jenom poprvý, pak už si s lidmi klidně povídám...my dvě bysme se seznamovali asi docela těžko...
S MHD jako člověk ve městě zas až takový problém nemám...ale musím si na netu najít, kterým autobusem nebo trolejbusem musím jet, protože si nepmatuju, co kam jezdí...Problém ale nastává s vlaky. Plzeňský nádraží není zrovna malé a já mám docela problém s hledáním vlaků.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama