Spousta věcí v jednom článku

7. prosince 2013 v 21:38 | Prasopiska |  Nudné pobývání ve vesmíru Reality
Áno, jak jsem si všimla, BlogoMatrix blbne ve velkém, což je extrémně logický důvod k tomu, abych sepsala parádní článek. Tentokrát se spoustou obrázků!


(zdroj snad vidíte na fotce a né, zmenšovat se mi to nechce, muhaha)
Jak si někteří možná vzpomínají, poslední článek do "deníčkovité" rubriky přibyl dvacátého - v ten den se u nás konaly třídní schůzky. Nejsem na tom zas až tak zle, ale mám na čem pracovat. Tu trojku z matiky vytáhnu, snad se mi to povede i s fyzikou, i když v to moc nedoufám.

↑Tohle celé to matematické snažení komplikuje.

V BlogoMatrixu se opět objevila jakási soutěž. Inu, nefunkčností nejspíš chtějí lidi odradit, aby se vůbec účastnili, ale mě něco jako nemožnost vidět svůj komentář či článek po zveřejnění náladu nezkazí. Stále se snažím vymyslet příběh, kde by lidstvo nakonec nebylo vyvražděno veverkami nebo lidožravými vánočními stromky nebo dokonce Ježuchem samotným, avšak nějak mě nic jiného nenapadá. Holt sepíšu něco, na co by lidi nepřišli, no. Bude sranda.

↑PEDOBEAAAR! Pozor, lidičky, v mém životě se toho děje tak málo, že budu psát i o Facebooku! Víte, to jsem takhle jednou sdílela tenhle úžasnej obrázek a o pár minut bývalý spolužák zveřejnil status o tom, jak lidi pomlouvaj někoho, koho neznaj. Nejsem blbá, aby mě nenapadlo, že to jaksi byla reakce na moje sdílení. Ale teď vážně - to mi nejsou lidi ani na Gezichtknize schopni napsat, že Džusík je nej a já jsem vošklivounQááá čůůůzinQa? Celkem k smíchu.

To mě přivádí k jednomu postřehu, ke kterému jsem se tímto gezichtoúvodem chtěla dopracovat - jedna bývalá spolužačka ignoruje mou existenci tím, že mě obchází širokým obloukem, jak kdybych byla nakažena smrtelnou nemocí. Směju se tomu - vážně si myslí, že to je nenápadný? Nebo snad, že bych jí ukousla hlavu či Její Och Předokonalost nakazila neswážovitostí? Fajn, pravidla mé svérázné "msty" velí, abych ji při nejbližší příležitosti hlasitě pozdravila, objala a falešně se na ni zakřenila. Nějak se mi do toho nechce. Zuby si radši zkazím sladkostmi než falešným úsměvem.

Mám podezření, že mě lidi pomlouvají, v mém okolí se nachází několik ultramegahustých telepatů, jsem paranoidní, při psaní tohoto článku spím a ten smrk před barákem mě chce zabít. Má dost divnej pohled, strom jeden. Asi se ho zejtra zeptám. A jestli mám ve svém okolí hustopřísné telepaty, nechtějí to dát najevo, i když nasazuji myšlenku "Hej, jestli čteš mý myšlenky, skoč na stůl a zatanči Gangnam Stajl". Třeba to taky nejsou tančící telepati, no.

↑ Takhle to dopadá, když člověk hledá obrázky na novej blogokabátec. Nakonec se akorát rozplývám nad veverkama. Jsou totiž boží a jednou mi pomůžou ovládnoust svět. Ano, opravdu jsem střízlivá a nejsem pod vlivem drog. Vážně. Fakt!

Líbí se mi, jak Adele uvažuje. Taky bych chtěla takhle přemýšlet.

Tahle písnička nemá se zbytkem článku tak nějak nic společného, prostě jsem ji hledala a... našla jsem ji! NEKECEJ!
Fajn, teď bych se ráda podívala na Death Note, ale delší čekání na paření by brášku zabilo. Vážně.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 9. prosince 2013 v 19:33 | Reagovat

Tak písmenkama se matika opravdu hodně zkomplikovala. To už pak ani člověk neví, co vlastně počítá (...nebo jestli ještě vůbec počítá). I když s ovládnutím světa fandíme tedy spíš medúzám. Ty určitě veverky porazí.

2 Lory Lory | Web | 9. prosince 2013 v 21:15 | Reagovat

Třídní schůzky.... brrr, nepřipomínej :D Tak doufám, že si tu matiku a fyziku zlepšíš - já sama pro sebe taky doufám :D Všechn yty obrázky jsou absolutně boží :D Pedobeaver :D A pak ta veverka s mečem :D A vážně se těším a svět vybijou veverky :D   Koment nahoře tvrdí, že je porazí medúzy, ale já vám povím, že se všichni mýlíte, protože nás všechny zlikvidujou.... pavouci!!! Tisíce mrňavejch pavoučků :-D  :-D Nějak ses nám rozepsala, dalas mi zabrat :D

3 galaxyyy galaxyyy | Web | 9. prosince 2013 v 22:02 | Reagovat

najlešpí článok aký som dnes čítala!! :D

4 Nelogična Nelogična | E-mail | Web | 10. prosince 2013 v 21:03 | Reagovat

[1]: Na těch písmenkách je nejhorší, že se s nimi budu ještě delší dobu setkávat...
Vyhrajou veverky >:)

[2]: Pavouci? Ani omylem, tomu se musí zabránit! Mají moc nohou (fajn, přiznávám, tohle je asi ode mě hnusný). Já se ani moc nerozepsala, měla jsem v článku hlavně obrázky. :-D

[3]: Díky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama