Ovládnutí světa, budování armády a jiné nepodstatnosti

17. ledna 2014 v 21:13 | Nelogična První, Druhá, Třetí, Stopadesátá |  Nudné pobývání ve vesmíru Reality
Upozornění: Tímto článkem si hodlám kompenzovat všechny své nedostatky - obličej, neschopnost při tělesné výchově, absolutní nechápání fyziky a to, že nemám ocas (víte, nejdřív jsem se měla narodit jako veverka, ale na poslední chvíli jsem si to rozmyslela). Pokud má někdo dost naříkající mládeže na netu, nechť to radši nečte a otevře si jiný článek na blogu. Děkuji za pochopení i nepochopení.


Občas mívám jolandózní sny, z kterých se může člověk pokusit vyvěštit nějakou budoucnost. Samozřejmě, teď nemyslím ty, v kterých spím a... vstanu. Víte, škola mi trochu leze na mozek, díky čemuž mě v jednom snu měla němčinářka vyzkoušet z chemie a dát mi asi 5 otázek, dostala jsem místo toho jednu otázku z matiky, odpověď jsem nevěděla, takže byl zkoušení konec, já čekala, že to bude za pět, a ono za tři! Z tohoto snu jsem usoudila, že budu zkoušena z fyziky. Blbě, no. Holt nejsu dostatečně jolandózní na výklad snů.

Začalo velké testovací období - prý na vylepšení známek. Já teda nevím, ale můj mozek se zjevně vsadil s mozkem někoho jiného, kdo pokurví nejvíc testů, jinak si své výsledky nejsem schopna vysvětlit. Možná bych mohla přestávat zapomínat sešity ve skříňce... ahá, tak v tom to vězí!

Když si stanovím, že něco bude takhle, tak to bude. Přes tohle prostě nejede vlak - pokud jede, dojde ke srážce. Ta dopadne tak tragicky, že k reportáži o ní na Nově ani nemusí pouštět tragickou hudbu a ukazovat všechny možné i nemožné zmrzačeliny. Přichází chvilka tak dojemná, že budete kňučet. Veverkám taky nějaké ty slzy ukáply.

Inu, to jsem si takhlenc jednou řekla, že si udělám pěknej den a budu poslouchat hudbu svých oblíbenců (Mimochodem, víte, že poslouchám i jiné skupiny než Linkin Park? Hustý, co?), všechno bude totálně bezvadný, růžová barva vymře a veverky ovládnou svět. Jdu si takhle na Gesichtbucha, abych viděla, co který z obyčejných smrtelníků hodil na svoji zídku. Jedna smrtelnice ukázala světu svoji fotomontáž, kde má asi tři brady, snad víte, co myslím. Pod ní se objevil spolužák od spolusmrtelníky, že "někoho dalšího jako já nepotřebují". Tohle v mém denním plánku nebylo. Ačkoliv to nemyslel podle mě špatně, vše se zhroutilo, růžová byla všude, já se cítila jako zrůda, která odsuzovala ty mucínkovaté bojbilíbry a veverky neovládly svět! To se zrzečkama bylo nejhorší. Nějakou dobu jsem se utápěla v sebelitování, jak jsem neschopná a nikdy nedovedu svoji chlupatou armádu k vítězství. Pak jsem se naštěstí vzchopila a došlo mi, že k ovládnutí světa nepotřebuju pěkný ksichtík. Smiřte se s tím, že svět ovládne holka s vypaseným ksichtem, co je jinak hubená. Nebo se odstěhujte na jinou planetu, muhaha.

Když tak koukám na předchozí odstavec, asi jsem zoufalej noulajfr. Safraporte. Fajn, aspoň víte, jak vypadám, no. Hahaha.

Fajn, mám horší problém. Povinná četba, do pondělí esej, nemůžu tu knihu sehnat. Asi jsem v háji. Klídek, najdu ji, najdu... jsem v háji. Čas na paniku, jupí!

Obdivuju, jak jsou někteří lidé čilí po ránu. Já chrápu i během chůze. Čekám, kdy takhle jednou půjdu, budu chrápat a něco mě přejede.

Netuším, jak to šetrně tátovi říct, ale na pololetním vysvědčení budu mít tři trojky, co teda vím. Doufám, že nedostanu nic extra hroznýho z těláku.

Asi bych měla přestat psát krávoviny a pořádně hledat. Ou.


Nééé, vůbec mi tu ta písnička nehraje už poněkolikáátýý, vůůůbec...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 galaxyyy galaxyyy | Web | 18. ledna 2014 v 12:14 | Reagovat

"všechno bude totálně bezvadný, růžová barva vymře a veverky ovládnou svět" :-D  :-D

to by sa aj mne pacilo, skoda, ze to nevyslo

viem ako tragicky rodicia beru vysvedcenia, ale stale je to len polrok!
drz sa ;-)

2 Simona Gray Simona Gray | 19. ledna 2014 v 8:58 | Reagovat

Povinné čítanie mi znechucuje čítanie. Uch. A to vylepšovanie známok....uch...

3 Nelogična Nelogična | E-mail | Web | 19. ledna 2014 v 17:02 | Reagovat

[1]: Budu se snažit ^^

[2]: Cítím to úplně stejně... nejlepší, když si tu knížku neseženeš ve školní knihovně, u nás v zapadákově knihovna není a doma ta knížka taky není, takže stahuješ z netu aspoň v tom PDF :-D

Po chvíli začneš nenávidět písmenka i monitor :D

Asi si příště budu ty knížky půjčovat dřív, ať už se k něčemu takovému nemusím uchylovat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama