YOLO YOLO JOLANDAAA

5. ledna 2014 v 21:08 | Nelogična |  Nudné pobývání ve vesmíru Reality
Áno, první deníčkoidní zápisek v roce 2014. Úžasné. Obdivuhodné. Hahaha.Při slavení Silvestra jsem nakonec opravdu patřila ke střízlivé menšině, jelikož se i normálně chovám jak ožralá. Nechci domýšlet, jak bych se chovala, kdybych se fakt opila... při tom všem slavení mi docvaklo, jak použít tu pitomou zkratku YOLO, kterou všude serou děcka se swááážem. Takhle, milé děti, vznikl nadpis tohoto článku. A pak jsem poznala vašeho otce. Hahaha.

Tento rok bude rokem Veverky, protože... jsem to řekla. Veverky si taky zaslouží nějaký ten rok, no né? A rock taky, no...

Když tak pozoruju všecky ty sekty nesekty, asi si nějakou taky založím. Mám i název! Veverkáni. Kdo do toho půjde? Brzy ovládneme svět! Nabídka je časově omezená. Fajn, ještě nemáme ani Desatero a nějakou tu bichli, ale to se vsákne. Přidejte se ještě dnes a získáte velký kulový!

Volno je fajn, ale nejhorší na něm je, že někdy končí. Během těch dvou týdnů jsem totálně zlenivěla, takže tenhle večer budu muset dohánět resty a dodělávat si svůj "proslov" na ájinu. Doufám, že mě paní profesorka nevyvolá, necítím se na to, což je způsobeno tím, že jsem se na to... ehm. Možná bych se mohla kouknout i na ty sešity, co jsem si brala před prázdninama dom, ale nějak se mi nechce.

Tak nějak jsem přemýšlela (nekecej!) a náhle mě napadl... (HITLÉÉÉÉÉÉR) (NÉ, STALIIIIIIN)... nápad. Mohla bych ze svého sešitu, ve kterém se nacházejí nějaké ty nápady (a dávno vzdaný pokus o deník) vyloupnout jeden z těch delších příběhů čekajících na dopsání a rozepsat si další příběh na pokračování. Psát jen jeden je pro slabochy, silnější zvládnou dva! A největší husťoun (šílenec) klidně tisíc.

Zjišťuji, že Yuri je sakra inspirující. Její alterego Martinka Long se musí objevit v některé hovadině, kterou teprve domyslím. Muhaha. A taky si potřebuju někam dosadit Jolandu. Je to totiž sakra hustá ženská! Fajn, prostě nějak potřebuju zacpat tu složku s fikcema.


↑ Na to se rozhodně koukněte, já z toho nemůžu ještě teď a ukazuje to důvody, proč toho Džusíka neuznávám. Asi bych se měla přestat vyhýbat povinnostem. Né, na školu je moc brzo!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 galaxyyy galaxyyy | Web | 6. ledna 2014 v 17:32 | Reagovat

ty vieš vždy rozosmiať :-D  :-D

do povinností sa ani mne nechce, ale dnes večer sa k tomu už dokopem.. inak vy idete do školy kedy?

2 Nelogična Nelogična | E-mail | Web | 6. ledna 2014 v 21:04 | Reagovat

[1]: dneska se šlo :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama