Únor 2014

Čtrnáctá kapitola

27. února 2014 v 16:52 | Rádoby datlér amatér |  Ti "správní" - střípky kapitol
Ano, opět přibývá další kapitola mého rozdělaného příběhu, který bych ráda dokončila, ale tak nějak na něj kašlu. Místo psaní vytvářím cosi jako loga, takže mám zásobu na dalších pár kapitol dopředu. Navíc zjišťuji, že stále měním styl psaní, takže to někdy působí velmi zvláštně. Ještě lepší je zjištění, že se v celé kapitole skoro nic neděje... počkat, to vlastně kecám. Fajn. Slibuji, že příště si na tom dám víc záležet a zabojuji s popisy. Vidím to na dlouhou válku. Budu ráda za podporu v boji. Popisy, třeste se!

Apokalypsa (další pokus o drabble)

25. února 2014 v 17:10 | Rádoby datlér amatér |  Jednorázové trdlotiny
Ano, opět píšu na blog. Člověk si říká, že když už má ty jarňáky, tak si konečně skočí do kina... a místo toho zůstane doma, smrká a proklíná bacily. Rýma je největší hnus na světě. Zajímavé. Celý školní rok jsem zdravá jak rybka a jakmile mám týden volno, něco mě skolí. Úžasné. Super. Počkat... mohla bych být na tom hůř, že jo. Třeba bych mohla chytit mor.
Ok, teď k tomu drabble - jde o nápad ze školy (víte, škola je inspirující a díky sešitu z matiky se zlepšuju v kreslení). Byl chladný únor a naše výprava právě kráčela na... hodinu tělocviku. Stačila k tomu nevinná věta, kterou jsem vypustila z úst: "Apokalypsa přichází!" Dál už radši nic psát nebudu, už teď je úvod delší jak drabble (zbytek historky zahrnuje smích a vraždící pohled tělocvikářky).
Když nepočítám nadpis, má to přesně sto slov. Muhaha!

Total Vidlan

22. února 2014 v 17:50 | Nelogična |  Nudné pobývání ve vesmíru Reality
Držte se... Nelogična si píše do deníčku! A tentorkát toho bude možná víc než obvykle... možná... když se jí bude chtít.

Zase jsem se k něčemu upsala...

18. února 2014 v 21:29 | Nelogična |  Výzva přijata!

Čtete správně! Po stovkách a stovkách let se zase Nelogična vrhá do další výzvy, avy dokázala, že... prostě aby něco dokázalo, no. Jako nějaký extra pisálek se momentálně necítím, ale to snad nevadí, né?

Na co myslet při psaní všech těch romanťáren

13. února 2014 v 21:27 | Nelogična První, Druhá, Třetí, Stopadesátá |  (Ne)užitečné tipy
Tento návod se liší od ostatních tím, že bych chtěla, aby ho někteří lidé brali vážně. Nepíšu to z pohledu člověka, co sem tam něco nadatlí, ale z pohledu zoufalého čtenáře, který se děsí zítřejška ve znamení všech možných i nemožných romantických povídek. Stejně tyhle věci nečtu, ale když už se s něčím takovým setkám...

Dnešní svět... jak originální nadpis!

9. února 2014 v 21:43 | Nelogična První, Druhá, Třetí, Stopadesátá |  Záznamy mozkové činnosti
"Ó, dnešní doba je táááák stráááášlivě špatná!"
"Fujky hnujky, ti třináctiletí smradi dělají hrozný krávoviny! Mně je čtrnáct a jen na tu jejich zkaženou generaci vejrám!"
"Kdo si myslí, že dnešní doba je v něčem dobrá, je ignorantský optimistický tamto, co neřeknu, jelikož by mě to zkazilo!"
Ne, v tomhle duchu se opravdu článek neponese.

Illuminátem snadno a rychle!

6. února 2014 v 21:34 | Nelogična |  (Ne)užitečné tipy
Je to tu! Další spolehlivý návod na něco, co určitě v životě využijete! Něco tak praktického jsem ještě nikdy předtím nesepsala!

Někam si ty stamps strčit musím, no...

2. února 2014 v 21:20 | Nelogična |  Nelogično
... třeba do článku.
Pokud jste čekali něco jako plnohodnotný článek, budete zklamáni. Není to tím, že bych se začala pořádně učit a měla míň času, prostě zapomínám. Nebojte, brzy něco přibude... když si vzpomenu...
Favorite Characters Stamp by Stamp221 Safe Sex stamp by HappyStamp .Stamp. This Stamp by KillMePleaseGod Stamp. by Trynnie I Talk to Myself Stamp by Latias-Flyer Normal People Scare Me Stamp by trinitylast Rubber Duckie Stamp by HappyStamp Flip Stamp Test by i-stamp emo stamp by kakumei Glasses stamp by Saga-kupo I :heart: LP Stamp by Echidna-kid Obey Me by VarianN Look at the Stars by AraulsStamps

Fajn... tohle je pro dnešek vše. Tenhle článek budu stoprocentně editovat do aleluja, jelikož si někam ty stampsky strkat musím... nenapsala jsem to už v nadpisu?