Total Vidlan

22. února 2014 v 17:50 | Nelogična |  Nudné pobývání ve vesmíru Reality
Držte se... Nelogična si píše do deníčku! A tentorkát toho bude možná víc než obvykle... možná... když se jí bude chtít.


Inu... víte, možná to není znát, ale v uplynulých dnech jsem... žila. Neuvěřitelné! Určitě jste si, milí čtenáři, mysleli, že tenhle status píše moje další reinarnace, ale není tomu tak! Ještě mě nic nepřejelo, což je s podivem, vzhledem k tomu, jak moc bývám v poslední době mimo.

V poslední době zjišťuji neobvyklé věci. Třeba to, že všichni kolem mě jsou fakt lidé. U některých jsem o tom trošku pochybovala, no. Mezi další náhodná zjištění patří můj vztah k šatům - nezměnil se, mám radši kalhoty. Občas jsou na mě lidi naštvaní a já vůbec nechápu, proč. Pak nejsou a já jim k tomá samozřejmě dám důvod. Pozitivní na tom je, že už vím, proč jsou nakrlklí.

To s těmi šaty jsem odhalila, když se šlo na maturiťák, kde měli nás, prváky, ostužkovat. Abych se přiznala, nezdržela jsem se moc dlouho. Nepatřím mezi tanečníky a na mém seznamu věcí, co nemám ráda, figurují:
  1. Lidi.
  2. Lidi.
  3. Lidi.
Vystačila jsem si s tím, že jsem viděla nástup čtvrťáků, předtančení a jak si odvlekli na parket své oblíbené profesory. Někteří mě překvapili.

Den poté byl ve znamení strkání fotek na ksichtoknihu. Ehm, na všech těch fotkách jsem se zrovna dívala jinam. Kam jako mám civět, když jsou všude objektivy? Já jsem vážně těžkej asociál...

To mě přivádí k tomu, že naše díra má problém. Jsou tu jaksi jen staří lidé na sklonku života, pár rodin, které nevěděly, do čeho jdou, a asi čtyři lidi pod osmnáct. Vidím to tak, že se mladí vystěhují, staří umřou a co pak? Hmm... mám řešení. Odstěhovat se. Muhaha.

Pokud tu někdo čte Ti "správní", mám pro něj zprávičku ze zákulisí - ano, na nové kapitole pracuju, ale žalostně málo. Doufám, že se to přes jarní prázdniny zlepší. Kdyby ne, majzněte mě někdo něčím po hlavě.

Vypadá to, že konečně budu mít čas dokoukat rozkoukané. Áááá, Death Note... začínám Lighta nesnášet. Tedy, já ho vlastně už nesnáším. Hajzlik jeden.

Teď trochu odbočíme - viděla jsem osobu, která mi je naprosto ukradená. Párkrát u nás suplovala, když jsem ještě chodila na první stupeň, a za zády jsme jí s kamarádem přezdívali "Umbridgeová". Netuším, proč vlastně. No, poté, co jsem ji zahlédla, byl zbytek dne v prdeli. Víte, já jakožto extrémně stabilní flegmatik mám nevýhodu - když je něco na hovno, je to stále na hovno - ještě hezkých pár dní. Pak to přestane být na hovno. Heh, hovno je pěkný slovo. Né jako to anglický "shit". Hovno, hovno, hovno... počkat... já píšu velký... hovno. Safraporte, já jsem ale sprostá. Měla bych prosit o odpuštění Boha, ale já... vlastně nejsem křesťan! Mňuhaháááá!

Miluju špuntíky v autobusu. Jeden, asi sedmiletej smrádek, mě překřtil na Gumu s velkým G, další se mi chlubil, že má holku a ta holka je prý sexy, jenže nikdo nemá na toho dalšího, co mlátil svou hlavou o mý rameno a ptal se mě, jestli jsem holka nebo kluk. Jsem veverka. To mě přivádí k tomu, že takovýhle příjmení měl jeden spolužák ze školky. Občas jedeme stejným busem, ale on na mě asi už zapomněl. Měla bych se mu nějak připomenout. Třeba tím, že mu něco omlátím o hlavu. Jako dítě jsem byla totálně "awesome".

Občas vídám své bývalé spolužáky. Připadá mi, že jsou to absolutně cizí postavy. tejně mi to je jedno. Na seznamu věcí co nesnáším... aha, to už jsem vlastně psala.

Závěrem sna už dodám jen toto - nacházím lidi, kteří pochází minimálně ze stejného solárního systému jako já.
Své plány na ovládnutí světa rozkřikuju i v reálu. Všichni se tomu smějí. Pff, ti se budou divit, až ten svět fakt ovládnu! Veverky gumové kachničky, spojte se!

A na závěr písnička tisíckrát přehraná v mé krabičce empétrojce (Když ji jeden z těch ťunťů viděl, prohlásil, že má mp5. Občas mám chuť ty kulíšky zabít, ale jsou fakt k sežrání. Hmmm... pedofilie a kanibalismus kvetou v každém věku.)


P.S.: Měšťáci, nepodceňujte vidláky. To, že chodí do školy na vesnici, neznamená, že se toho naučí míň. Cha!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 24. února 2014 v 7:30 | Reagovat

Ahoj. Chtěla jsem ti jen říct, že celý tvůj blog je úžasný. Zbožňuji veškeré tvé články, protože jsi fajně šílená, stejně jako já. Nejvíce jsem se u tohoto pozastavila nad: "Veverky gumové kachničky, spojte se!" Také jsi tak závislá na kachnách?

2 Nelogična Nelogična | E-mail | Web | 24. února 2014 v 16:32 | Reagovat

[1]: Děkuju moc :-)
Kachničky jsou super. Pomůžou mi ovládnout svět.

3 galaxyyy galaxyyy | Web | 26. února 2014 v 19:46 | Reagovat

s tym suhlasim, neviem preco si ludia myslia ze na dedinach sa v skole ucime menej ako oni v meste .. like the fuck should be wrong...

a hovno je ovela krajsie ako shit! to ano :-D

hm, u vas je to tusim inak ako u nas :O to je ako ples a tam idu vsetky rocniky a ludia .. ako to byva v americkych filmoch? :-D ci?

4 Nelogična Nelogična | E-mail | Web | 27. února 2014 v 14:01 | Reagovat

[3]: Momentálně netuším, jak to je v amíckých filmech, jelikož už jsem dlouho žádný ze školního prostředí neviděla :-D
U nás (teda, aspoň na naší škole) to máme tak, že na ples musí nakráčet prváci a čtvrťáci. Druháci a třeťáci přijít nemusí, je to čistě na nich.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama