Duben 2014

Pár dubnových zjištění

29. dubna 2014 v 21:48 | Nelogična |  Nudné pobývání ve vesmíru Reality
Inu, v poslední době jsem jaksi místo vydávání článků a komentování chrápala, jak asi vidíte. Jdu to napravit. Hm. Možná.

Challenge sem, challenge tam... snad to dám

21. dubna 2014 v 21:34 | Nelogična První, Druhá, Třetí, Stopadesátá |  Výzva přijata!
Jaksi jsem si vzpomněla na blog a nesmím psát o jedné osobě, jinak dostanu přes držku - tedy o důvod víc napsat článek! Miluju sraní určitých osob, muhaha. Když můžou býto ostatní zasraní zmrdi, můžu být taky zmrd, no né? Zvlášť, když se ušklíbnou a prohlásí, že dostanu. Haha.
Fajn, nemá cenu ani dávat perex, či ajak se nadává tomu rozdělovátku. Poprosila bych bratra, aby nemonitoroval každé slovo, které napíšu. Už mě to sere, kurva. Sakra, to mě jako bude monitorovat, dokud odsud nevypadnu? Fakt už mě štve. A ty jeho hysterický výlevy, co zněj díky tomu, že mutuje, dost komediálně... fajn, dýchej zhluboka, dýýýchej, klídek, dej si čokoláádu...

Zadání zní, že dnes má přijít písnička, jež mi zvedne náladu. Tahle to splňuje. Přehrávám si ji v hlavě pokaždé, když kolem mě projde osoba, která mi kdysi vrazila nůž do zad a o pár let později do mě se svou kámoškou zabodaly další. Ok, tady už jsem ty záda nenastavovala, musely je vrhnout. Řeknu to tak, že to bylo fakt hnusný. Hodně hnusný. Stále mám chuť s ní jebnout o nějakou zeď nebo jí aspoň narovinu říct, že takovou krávu svět neviděl. Místo, abych ztratila sebeovládání a udělala blbost, z které by pak těžila ona, si v duchu přehrávám tuto písničku a představuju si, jak jí mlátím hlavou o hranu stolu. Nasazuju pak takový divný úsměv, zatímco ona má stále ten svůj krávovýraz "jsem vládkyně světa, klekněte, dementi". Nádhera.
Zajímavé. Dneska jsem chtěla napsat deníčkoidní článek o tom, jak se mám kurfa skvěle, a tohle vyznívá přesně opačně. Heh. Až na to, že kurfffa skvělý stav je dlouhodobý, tenhle výkřik pouze krátkodobý. Nemusíte se lekat, nikoho zabít neplánuju... ještě. Asi začínám být trochu psycho, no. Neva.

Konspiračním teoretikem snadno a rychle!

12. dubna 2014 v 21:48 | Nelogična První, Druhá, Třetí, Stopadesátá |  (Ne)užitečné tipy
Ehm... tenhle návod jsem chtěla sepsat už celkem dlouhou dobu, ale jaksi se mi do toho nechtělo nebo nezbyl čas. Doháním resty a rebelantsky nehýbám se svou rozepsanou povídkou, kterou jsem chtěla poslat do soutěže v jedné knihovně. V rámci sbírání inspirace jsem se dostala i na nějaké ezoweby a z facepalmování mě bolí tvář. Ok, každý věříme něčemu jinému a já nikomu nic brát nehodlám, ale tvrdit, že Země je dutá a my žijeme uvnitř, je uhozený. Aspoň podle mě. Podle někoho jiného je zase uhozené sepisovat tyto návody, ačkoliv si o nich myslím, že jsou nezbytné a mělo by si je přečíst co nejvíc lidí. Ještě rebelantštěji nehýbám s tím svým pseudodesignem. Ta veverka je boží. Veverky obecně jsou boží. Jednou ovládnou svět. Ok, to už asi víte, tak pokročíme k návodu.

Tak... tag

11. dubna 2014 v 21:46 | Nelogična |  Výzva přijata!
Tož, opět se ozývám. Múza na mě v posledních dnech hází bobana a já už fakt nevím, jak jí domluvit. Při prolejzání blogy jsem našla jeden zajímavý tag, který jsem se rozhodla vyplnit. Doufám, že konečně pohnu s příběhem, rozdělanou povídkou, pár úvahami a spoustou tipů důležitých pro život. Člověk se musí trošku rozepsat jaksi, no... aspoň u mě to funguje.

Jak stoprocentně udělat přijímačky na gympl?

7. dubna 2014 v 20:53 | Nelogična První, Druhá, Třetí, Stopadesátá |  (Ne)užitečné tipy
Tož, vracím se s dalším článkem! Tentokrát na hustě aktuální téma - jak všici (bo většina z vás) víte, přijímačky na gympl se blíží. Inu, jakožto člověk, co se na gympl dostal, bych vám mohla poradit. Kdo ví, třeba půjdete tam, kam chodím já, a rozjedeme tu naši veverkánskou sektu! Party hard! Veverky ovládnou svět! Já je povedu! Uctívejte mě... ok, zas mi trošku hráblo. Bratr se mezitím podrbal na prdeli a sežral vlastní blechy.

Aprílové dítě

1. dubna 2014 v 21:42 | Nelogična První, Druhá, Třetí, Stopadesátá |  Nelogično
Sexy název článku, co? To víte, když už mě Múza nepřiměje psát, aspoň mi přihodí dobrý název článku. Díky, ale radši bych námět na tu povídku do soutěže v knihovně vesnice, kam jsem chodila na základku.

Erotično rozevírá své brány!

1. dubna 2014 v 4:34 | Nelogična První, Druhá, Třetí, Stopadesátá |  Nelogično
Ano, je to tak! Nelogična se po roce rozhodla změnit zaměření blogu (a nemůže najít omezení přístupnosti). Bude tu psát hanbaté povídky! Hanba jí, nekřesťance jedné!