Proč se holkám líbí swážeři?

8. května 2014 v 21:44 | Nelogična První, Druhá, Třetí, Stopadesátá |  Záznamy mozkové činnosti
Držte se, Nelogična opět přemýšlí! Ráda totiž používá tu věc, co má na krku. Na světě existuje spousta záhad. Já se dneska pokusím rozlousknout jednu z nich.


Kluci si stěžují, že bez "buzivzhledu" u holek nemají šanci. Jiní prohlašují, že se budou chovat jako muži, až se dívky začnou chovat jako ženy. Co děvčata na těhle "swážerech" vidí? Proč se tak množí?
Jedno víme přesně - o tyto hochy je zájem, takže s tím svým "swážerstvím" jen tak nepřestanou. O holky oblíkající se jako lehké děvy je taky zájem, no ne? Počkat, to trochu odbočuji...
Dříve by nad takovými chlapci pravděpodobně dívky ohrnuly nos. Kdo by taky chtěl párátko, o které se ani nemůže opřít, jelikož se bojí, že se zlomí?
Uvažováním jsem došla ke třem závěrům. Tedy, pokud umím ještě počítat.

První: Média, média a... média. Všude jsou k vidění chlapci, co mají "swáž". Dívky se díky tomu domnívají, že tohle je "správný model muže". Kluci si chtějí dokázat, že dovedou být "swážovitější", tak s ostatními soutěží ve "swážovitosti". Vítěz získá vlhkou hloupější třináctku děvče, což bývá ve "swáž" věku (obvykle začíná a končí s pubertou, aspoň myslím) ta nejcennější trofej. Pokud sbalil holku, musí to být sakra borec!

Druhá: Dnešní posedlost čistotou. Ano, obvykle nerada píšu o tom, "jak je dnešní svět zkažený a všechno bylo dřív líp", ale ohledně této záležitosti udělám výjimku. Dřív nikomu nevadilo, že se děti venku ušpiní... ajaj, opět odbíhám, omlouvám se. Víte snad, co se snažím naznačit, ano? Dneska se po všech požaduje, aby během celého dne neuronili kapku potu, nezkřivili si vlásek nebo si dokonce nemyli vlasy každý den! To je totiž totální vrchol nehygieny. Inu, v tu chvíli to vemou poněkud přehnaně a stanou se z nich "swážeři". Po nějaké době jim dojde, že to možná trošičku přehánějí a aspoň si přestanou holit nohy.

Třetí: Že by "evoluce"? Jak už padlo na začátku, dříve by tito chlapci neměli šanci. Jenže... dneska není dříve, v tom je zakopaný pes. Dříve dívky potřebovaly nějakého "ochránce". Co jim hrozí v dnešní době? Před rozjetým autem nebo vlakem (teď by se možná hodil nějaký vtip na Bartošovou, ale pokouším se o pseudovážný článek) je kluk neochrání, pokud to tedy není disko koule ze Stmívání (ehm... v minulé závorce... zapomeňme na to). Zvířata? Tak teď jsem se rozesmála. Obávám se, že dneska najít v Česku něco dost velkého, co vás roztrhá, je nemožné - pokud nejste v zoo. Lidé? Ano, ale člověk jiného člověka jako hrozbu nevnímá. Nebo vnímá... pozdě. Nemoci? A jak má ten hošík zlikvidovat viry? Je to možná špatné, ale holky momentálně spíš než toho ochránce potřebují někoho, s kým by pomlouvaly ostatní holky z party, bavily se o nejnovějším singlu svého idolu, popíjely kafe a podobné věci.

Co si o tom myslíte Vy? Která z teorií je podle Vás vysvětlením záhady "swážerství"? Máte nějakou vlastní?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 9. května 2014 v 11:05 | Reagovat

Můj názor...mě se líbí hubení Asiati s jemnými rysy, co se malují a holí si nohy. Nevím, jestli za to můžou media, ale líbili se mi asi odvždycky. I když zase na druhou stranu, nevím, jestli se o nich dá mluvit jako o swážerech.

2 Lory Lory | Web | 11. května 2014 v 20:50 | Reagovat

No zajímavá úvaha, já každopádně tyhle kluky nemám moc v oblibě, jak si řekla, dřív holky chtěli mít prostě chlapa, který je ochrání a u mě je to tak pořád.
Nevím co je pravé vysvětlení záhady, poněvadž s tím nemám zkušenosti, ale řekla bych, že to možná bude tak nějak všechno dohromady :-D

3 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 15. května 2014 v 20:13 | Reagovat

Mě ses na tuto otázku radši ani neměla ptát, protože na to mám vlastně totožný pohled jako ty. Neříkám, že bych vedle sebe chtěla mít nějakého svalovce, ale alespoň muže, který vypadá...ehm, jako muž. Mám za to, že některé dívky radši v dnešní době nepřiznají, že se jim typ kluků, který jsi popsala, nelíbí, aby se neshodily...

4 Nelogična Nelogična | E-mail | Web | 16. května 2014 v 21:44 | Reagovat

[1]: Mezi poznávací znaky swážerů také patří "OJEB" něco, kšilt na ulízaných vlasech, ty-džíny-kterým-se-asi-říká-skinny-a-zabíjejí-spermie a chování "éj, jsem king". Splňují to?

[2]: Taky možnost :D
Já vyloženě ochránce nepotřebuju, ohledně vzhledu mi stačí, když vím, že je to příslušník mužského pohlaví bez nějakého bližšího zkoumání. S vnitřkem už to bývá složitější... :D

[3]: To je taky pravda. Celkem dost lidí se bojí projevit svůj názor na něco. To je dost smutné. Měla bych s tím něco udělat, až ovládnu svět.

5 Hida Hida | Web | 30. května 2014 v 7:23 | Reagovat

Souhlasím, teda... nechápu to. Připadá mi to odporný a docela divný. Je fakt na zamyšlení, že holky vyhledávají kluky, co na sobě mnohdy nosej víc make-upu než ony a jejich džíny jsou ještě těsnější - no vážně, přijde mi to na hlavu... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama