Tibetský test osobnosti trochu jinak

27. června 2014 v 23:19 | Nelogična |  Testni se!
Občas na netu narazím na něco, co po něm koluje už spoustu let a lidi tomu stále věří. Ok, nic proti. Ha. Stejnak to zparoduju. Muhaha. Ehm, tohle bude trochu improvizace... počkat... většina mých článků je víceméně improvizace, takže...


Test osobnosti

Když už tenhle test hodláš udělat, dej si na něm sakra záležet! Testy se nemají flákat, to Tě snad naučili ve škole. Někdo, kdo tě vlastně nezná, Ti navrhuje si to přečíst. Vždy poslouchej lidi, co Tě neznají! Určitě mají pravdu a ví, co je pro Tebe nejlepší! Jde o test se čtyřmi otázkami a překvapujícími odpověďmi, tak buď rád, že se to neznámkuje jak ve škole. Nevyhledávej si odpovědi. Mysli se pracuje nejlíp, když je otevřená dost na to, aby z ní vypadl mozek. Narozdíl od testů ve škole je to celkem zábavné. Prý nemáš podvádět, ale pochybuju, že se o to pokusíš. Proč bys taky měl, když z toho nebudeš mít známku? Něco si přej, pak začni test. Vyplňuj postupně - něco takového po Tobě nechtějí ani v té škole! Samozřejmě si to někam piš. Ano, autor testu předpokládá, že nejsi dost chytrý/á, aby tě to napadlo. První kravina, která Tě napadne, je tou nejsprávnější ve vesmíru. Takhle uvažuj i v životě, určitě se Ti dobře povede!
  1. Seřaď zvířátka od tvého nejmilejší po to, které bys vyhladil: Veverka, pavouk, gumová kachnička, ovce, kůň, kráva, tygr, lev, tyranosaurus, psychopatická myš a nadržený čmelák
  2. Napiš ke každé položce přídavné jméno, které ji dle Tebe vystihuje: Ořech, motýl, skafandr, řízek, chleba
  3. Přiřaď ke každé barvě osobu, jež je pro Tebe důležité: oktarína, bíločerně proužkovaná, zelená s modrými puntíky a duhová
  4. Oblíbený den v týdnu a číslo
Ačkoliv je výše napsáno, že první kravina je vždy správná, ujisti se, že Tvé odpovědi jsou takové, jaké fakt chceš. Klidně do toho zas čmárej. Teď přijde šokující řešení, ale předtím radši pomysli na své přání!
  1. Zvíře na prvním místě máš rád. Každé ostatní máš míň rád. Pokud však není na prvním místě veverka, gumová kachnička nebo aspoň ten nadržený čmelák, tak asi nebudeš Nelogična. Jestli je na prvním tyranosaurus, máš rád/a dinosaury.
  2. To, jak popisuješ ořech, ukazuje Tvůj názor na ořech. To samé platí i u ostatních.
  3. Oktarína - dotyčná osoba zřejmě celkem žere Zeměplochu, nebo oktarínu vidí. Může jít i o obojí zároveň. Ostatní je podle toho, jaké barvy a vzory má člověk rád, ale je možný, že ten, koho máš napsanýho pod duhou, je homosexuál popřípadně někdo dost aktivně podporující homosexuály. Proužky můžou znamenat náklonnost k zebrám.
  4. Pošli odkaz na tento článek tolika lidem, jaké je Tvoje oblíbené číslo. Tvůj sen se samozřejmě splní v Tvůj oblíbený den a nebudeš muset vůbec makat na tom, aby se splnil. Bez práce jsou samé koláče a pčení holubi Ti budou lítat sami do pusy.
Teď ještě sexy rozpis podle čísel:
0 - 4: Smůla, nejmenší odměna, jelikož se tento klam kvůli Vám nerozšíří dost do světa.
5 - 9: Už o něco lepší, ale... máte mít lepší oblíbený číslo, cha!
9 - 14: Jo, dost dobrý. Boréc!
15 plus: Největší borci! Holt skvělý čísla, no.

Teď to rozesílejte dál! Whí! A nepracujte na splnění svého snu, on se přece splní sám!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 28. června 2014 v 10:16 | Reagovat

Možná bys takových testů mohla napsat víc. Je zábavné to číst. Třeba takovýto kdo se k tobě hodí nejvíc nebo jaký druh osobnosti jsi.

2 Nelogična Nelogična | E-mail | Web | 28. června 2014 v 22:29 | Reagovat

[1]: Když mě při pročítání nějakého dalšího testu něco napadne... :-)
Ha, jdu něco najít!

3 Ang Ang | Web | 30. června 2014 v 11:12 | Reagovat

Taky jsem pro víc takových testů :D Já se vždycky seknu u toho přání, protože to sice vážně neberu, ale stejně si to nemůžu odpustit... A jaksi nikdy na nic nepřijdu. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama