Červenec 2014

Na jaké straně jsem?

31. července 2014 v 22:50 | Nelogična |  Záznamy mozkové činnosti
Pozor, pozor, Nelogična opět zapojuje mozek, ačkoliv jde o vysoce bolestivou činnost! Hodlá psát dokonce na TéTéčko, ačkoliv je to tak mainstream. Hipstá!
"A jéje, toho jsem se bála!"

Z tohohle brečím

30. července 2014 v 23:49 | Nelogična |  Výzva přijata!
Opět pokračuju s hudební challenge, ke které jsem se upsala. Vlastní krví... fajn, kecám, byla to tempera. Dneska mám prej vybrat nějaký text, který mě rozbrečí. Víte, to je docela těžké, já jsem celkem necita. Nebulím téměř u ničeho. Ty klasické písničky, u kterých všichni řvou, se mnou nehnou. Pak je tu pár písniček, u nichž mám ve slabších obdobích k slzám našlápnuto jen kvůli klipům. Něco si zase spojuju s nějakou událostí, ale pořád nic. U některých je k pláči už jen jejich existence. Jakpak to asi pojmu?
Nakonec mi nezbylo nic jiného než sem hodit tohle:
Existence něčeho takového je prostě k pláči. Ten text... to jako pardón, ale i já bych zvládla vyplodit něco takového, možná ještě lepšího. Né, já nechci být sweet a mít swag! Safraporte, kolikrát to mám opakovat, chci si zachovat svůj osobní swááááž! A k tobě si fakt nevemu plavky, hošane - to spíš něco, čím tě majznu po palici. Klip? Uh, nechtěla bych být jednou z těch holek.

Jak být atraktivní pro své okolí?

24. července 2014 v 23:00 | Nelogična |  (Ne)užitečné tipy
Už dlouho jsem chtěla sepsat tento návod - ne, kecám, něco takového mě napadlo včera, ale koho to zajímá? Hlavní je, že jde o jeden z těch opravdu potřebných. Snad se dostane k co nejvíc lidem.

Proč vlastně prohlašuju, že nemám ráda lidi

17. července 2014 v 19:25 | Nelogična |  Záznamy mozkové činnosti
Ehm... proč tohle vlastně, sakra, píšu?
No, protože si můžu psát, co chci! Taky důvod, ale...
Pokud vím, párkrát jsem někde v článcích utrousila, že nemám ráda lidi. Jsem celkem samotářská a dostat mě na nějakou tu společenskou událost nebo jen někam, kde se k sobě hňácá moc Homo sapiens sapiens, je nadlidský výkon, který by si zasloužil ocenění. Aspoň nějakou Nobelovku. Na druhou stranu, nemám ráda lidi, jenž neustále prohlašují, jak nesnáší lidstvo a bylo by lepší, kdybychom všici vychcípali. Jak někoho takového uslyším, stoupne mi krevní tlak a jdu vydupat další kruhy v obilí. Ne, fakt si nemyslím, že bychom radši měli umřít.

Jak napsat báseň

11. července 2014 v 23:14 | Nelogična |  (Ne)užitečné tipy
Už tu byl návod na to, jak napsat bestseller i na to, jak sepsat originální článek na téma týdne "Originalita neroste na stromech". Bylo by nefér, kdyby si budoucí básníci nepřišli na své. Čtěte mé moudré rady, díky kterým budete básnickými hvězdami!

Tak prý oblíbený instrumentál

10. července 2014 v 15:07 | Nelogična |  Výzva přijata!
Ano, zase další challenge článek!

Inu, nejprve jsem chtěla prohlásit něco dementního o ementálech, ale došlo mi, že je to moc dementní na to, aby to bylo vtipný. Ještě dementnější, než fakt, že někdo žere Babovřesky (a Kameňák 4, na kterej mi tu tématicky vyskočila reklama). Ehm, asi bych už neměla odbočovat. Nejprve jsem chtěla přihodit vyzváněcí tón Nokie, jelikož to je fakt legendární! Pak mě napadlo něco od Lindsey, ale pak jsem to z nějakého důvodu zavrhla. Můj oblíbený instrumentoš (jestli se to počítá) je tenhle:
No povězte sami, není to epický? Úplně mě to láká k temné straně! Počkat, já už vlastně na temný straně jsem! Mají tam čokoládu, sušenky a jiný úžasný věci! Do háje, kdyby mi tohle hrálo na pohřbu, to by bylo teprv kurva epický! Jako takhle, nejsem fanda Star Wars, ale kdo by mi mohl zakázat, abych si to nechala zahrát na pohřbu?

Flákando aneb Nelogična zas deníčkuje

7. července 2014 v 22:32 | Unlogisma Squirrelio |  Nudné pobývání ve vesmíru Reality
Ano, opět píšu něco ze svého života, i když si upřímně nemyslím, že by šlo o něco ultrazajímavého. Ok, možná kecám.