Flákando aneb Nelogična zas deníčkuje

7. července 2014 v 22:32 | Unlogisma Squirrelio |  Nudné pobývání ve vesmíru Reality
Ano, opět píšu něco ze svého života, i když si upřímně nemyslím, že by šlo o něco ultrazajímavého. Ok, možná kecám.


Asi bych měla pokračovat, kde jsem minule skončila. Inu, přežila jsem to, ale kombinace celkem slušného horka a dobíhání busu je vraždící kombinace. Fakt. Věřte mi. Jenže když po těch prezentacích končíte dopoledne a do vašeho vidláčkova zajíždí autobus jednou za dvě hodiny... za to riziko smrti to nejspíš stálo, no. Ani nevím, proč by to mělo být důležitý, jen mi přijde divný, že si to ještě teď přesně pamatuju.

Pokud jsem se někdy pokoušela o pořádnou komunikaci, asi jsem uznala, že je to v mým případě marný, no. S vevrkama se stejnak kecá líp. Nebo s liškama. A ptáci toho navykládaj tolik, že jim nikdo nerozumí. To jsou praví nepochopení umělci, né všici ti hipsta! Počkat, co to píšu? Já si něco šlehla?

Stále víc mi dochází, jak moc nesnáším vedra. Z jakého důvodu?
  • Venkovní prostředí se rázem mění na neobyvatelné, ale v jakékoliv budově to je ještě horší.
  • Pokud nevyrazíte k vodě (spíš do vody, pár metrů hluboko), nepřežijete. Víte, jak moc nesnáším lidi? A kolik jich je v tu dobu u vody? Jak nasráno. Kam má pak někdo, kdo se straní lidí, jít?
  • Vylezu ven. Okamžitě se objevují koláče potu. Jo, je to nechutný, jenže co mám dělat, když už ani ten sprejotentononc nezabírá. Než se vrátím, skví se mi ještě nádherný koláč na zádech. Lahůdka, fakt!
  • Nedokážu se na nic soustřdit, neboť můj mozek se vaří ve vlastní šťávě. Psát ve vedrech písemky je za trest, nekecám.
  • Po vedrech přicházejí bouřky. Člověk je rád, že už to v noci nevaří... a pak ho vzbudí hřmění. Nejlepší je, když to člověka zastihne venku. Jakio pardon, ale takovou dávku adrenalinu bych si klidně odpustila.
Pokud vím, před nějakou dobou jsem se v nějakém tom článku deníčkového rázu rozepsala malinko o tom, jak mě štvou muckající se páry. Od té doby jejich počet v mém okolí stoupl. Nesnáším to a nechápu to. Sakra, co je romantickýho na tom, že si dva lidi uprostřed chodníku ožírají hlavy a blokují prostor? To mi někdo vysvětlete.

Ano, poprvé za dlouhou dobu jsem zas něco vyhrála. Byla jsem v jedné soutěži druhá s povídkou Pravdomluvná (uvažuju o tom, že za každé přečtení bez komentáře bude obětována gumová kachnička... né kecám, do ničeho vás nemůžu nutit, to by ode mě nebylo fér). Dostala jsem dokonce nové čtivo! Kuchařku. Ne, nesmějte se, já fakt podle toho něco chci vyzkoušet. Zvládnu uvařit maximálně tak hořící kuchyň a peču popel. Přitom ženská by jaksi měla umět vařit. Počkat, já jsem holka, ale... ehm, radši to už dál nebudu rozvádět. Důležitější je, že se mě knihovnice zeptala, jestli náhodou nemám něco v šupleti, že bych mohla ještě s jednou dívčinou mít takové malé autorské čtení. Přímo v té knihovně. V září. Něco v šupleti mám, ale nejsem s tím spokojená, takže mě čeká přepracovávání. Snad to zvládnu.

Víte, jak jsem psala, že nechci na tomhle vysvědčení trojky? No, tak trojky mám. Ten samý počet. Z těch samých předmětů. Úžasné. No co, nejde o život.

Je fakt, že tenhle školní rok utekl nějak moc rychle. Před rokem jsem žádnýho svýho spolužáka neznala a teď?...

Vzhledem ke svému nulovému sociálnímu životu, našemu rodinnému necestování a potřebě se trochu vypsat mám celkem jasný plán na červenec. campnanowrimo.org

Jo, taky jsem viděla ty nejnovější Transky... pardón, Transformery. Zajímalo by mě, proč tolik Soldiers pičuje (s prominutím) kvůli tomu, že k filmu nenahráli píseň Linkin Park, ale Imagine Dragons. Vždyť tam ta písnička perfektně sedí, sakra! Jako pardon, ale psát pod každé video s tou písní urážky jen kvůli tomu, že si v Transformerech dovolili nezahrát Linkiny, mi přijde trochu ujetý. Hele, nemám nic proti tomu, když někdo napíše slušně svůj názor, proč se mu ta píseň nelíbí a proč by tam byl lepší jiný interpret, ale urážky nesnáším.

A jako vrchol rebelství sem dám tu písničku od Imagine Dragons, i když bych správně měla být uražená, protože jsem na konci filmu neslyšela Linkiny.

Stejně byli nejlepší ti dinouši chrlící oheň. Proč? No to je snad jasný, né? Jsou to dinouši z hromady kovu, co chrlí oheň! Kdo by to nechtěl doma?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 8. července 2014 v 13:47 | Reagovat

Vedra taky nemůžu vystát. A ty davy lidí u vody taky. Jenže ještě víc nemůžu vystát to, že u vody mě nutí lidi do plavek a koupat se. Já si v plavkách přijdu strašně odhalená a je mi to nepříjemný.

2 galaxyyy galaxyyy | Web | 10. července 2014 v 14:19 | Reagovat

idem si precitat poviedku :-|

3 Ang Ang | Web | 11. července 2014 v 19:30 | Reagovat

Ve vedrech po stěnách vyvěšuju ledovou vodou nasáklý prostěradla a odmítám vycházet...

4 Nelogična Nelogična | E-mail | Web | 11. července 2014 v 23:18 | Reagovat

[1]: Tak problém s takovýmhle odhalováním nemám. Teda, pokud není poblíž parta pubertálních fracků. Jakmile zavolají hormony, vyhýbám se jim.

[2]: Ha! Tak už jsem přišla na to, jak si propagovat své čtivo! Muhaha!

[3]: To s těmi prostěradly je dobrý nápad :-) až ve vedrech zmizí bráchovo a mých rodičů, doufám, že je nebudou hledat u mě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama