Září 2014

Test hodný umístění na dívčí server! Na jaký typ kluka letíš?

24. září 2014 v 20:09 | Ta, co má Nelogičnu ve sklepě |  Testni se!
Stále zjišťuju, co je na psaní článků nejsložitější. Jednoznačně začátek. Člověk by měl rychle vydatlit, o čem bude hromada odstavců, aby návštěvníci zhodnotili, jestli jim to za to nebezpečí stojí. Ujišťuju Vás, že tentokrát to bude sát za to - teda pokud jste holka nebo homosexuál, jinak... nevím. Fajn, ono by to bylo snazší, kdyby mě furt od psaní neodváděly větší či menší blbosti - jako třeba toto eh... video.

Připomínací písnička

17. září 2014 v 22:16 | Nelogična |  Výzva přijata!
Ano, opět je tu challenge! Už plním devátý bod, což znamená, že to možná zvládnu dodělat do Vánoc! Super, ne? To se musí oslavit! Jdu sehnat Rychlý špunty. Fajn, pouštím se do toho kvůli tomu, že se mi nechce dodělávat nic rozepsanýho. Jsem zlý člověk a půjdu do pekla. Plot twist - peklo neexistuje.

Ono s těmi připomínačkami to není moc slavné. Jako, občas si u nějaký písničku vzpomenu, že i rybičky potřebují žrát, jinak umřou, ale to je asi vše. Před dvěma - třemi dny jsem narazila na tuhle písničku:
Hned mi to připomnělo, kdo všechno může za mé problémy. Židi, Illumináti, cikáni a Kalousek. Prostě všichni. No není to super? Né fakt, připomnělo mi to, že bych se měla pustit do pitvání tý kraviny Vše je jinak, než nás učili. Již brzy na Vašich monitorech - pokud se při sledování onoho videa dočista nepomátnu. Prskám smíchy už při sedmnácté sekundě. Taky bych mohla udělat další test... návody... jedno drabble... šmankote, se mi to nějak kupí! Asi bych to měla přestat odkládat, jinak to nikdy nenapíšu!

Moje stručnost je u těhle čelenží fascinující. Fakt. Jenže... co jiného napsat? Román o pěti stech stránkách? Mohla bych z toho udělat trilogii! To je nápad! Nebo napíšu fanfikci, změním jména postav a vydám to! Musím dávat bacha na míče. Míče jsou vražda. Fotky kradou duše. Illuminati is love. Veverky ovládnou svět. Co to plácám?

Stvoř si vlastní konspirační teorii!

11. září 2014 v 23:45 | Nelogičnino zlé já... čte někdo, kdo píše tyhle články? |  (Ne)užitečné tipy
Ahoj, čau, nazdar, dobrý den, sbohem nebo jaký ten pozdrav preferujete. Jak jste jistě uhádli, právě zíráte na další z mých více či méně normálních článků. Tenhle prostě nepočká, nesmím to odložit na zítra! Když už máme tskovéhle datum, proč toho nevyužít? Jen tak přímochodem, příští návod se bude týkat cestování do zajímavé destinace, jestli to potřebujete vědět. Potřebujete.

Další tag... a tentokrát s illuminátským číslem!

9. září 2014 v 22:20 | Nelogična |  Výzva přijata!
To takhle člověk přemýšlí, že by měl něco dát na blog. Jenže co? Jo, něco v rozepsaných by se našlo, ale to potřebuje kompletně překopat, než to budu moct vypustit. Nápady na nové články mám taky, avšak se mi momentálně nechce nic začínat (škola nezabíjí kreativitu, akorát občas trochu žere čas, no - fajn, jsem líná). Pak se objeví galaxyyy a nominuje mě do tagu 11 otázek. Jo, každý konspirátor přece ví, že 11 je illuminátský číslo. Haha. Určitě to šířil někdo, kdo obětoval gumovou kachničku.

Tvá oblíbená zmrzka práskne, jakou máš osobnost!

2. září 2014 v 17:56 | Nelogična |  Testni se!

(pro zdroj stačí cvaknout na obrázek)
Je to tady. Nelogična se konečně rozhoupala zkusit další test - už má na to dokonce rubriku, potlesk! Tentokrát půjde o určování vaší osobnosti podle oblíbený zmrzky. To byste z toho nadpisu určo neuhádli, no. Fajn, teď už bych to měla utnout a psát o sobě v první osobě.
V poslední době mám nutkání oglosovat nějaký konspirační článek (a video Vše je jinak, než nás učili). Upřímně nevím, jestli se k tomu dokopu, ale... ano, možná budu i glosovat.
Jen tak mimochodem - myšlenka dne: Co když jsou všichni swážeři ve skutečnosti cosplayeři a cosplayují Bíbra?