Zvláštní všehosměska

4. listopadu 2014 v 22:31 | Tvoje máma |  Nudné pobývání ve vesmíru Reality
Občas přijdou chvíle, kdy člověk musí bušit do písmen, aby se svěřil dalším anonymním jedincům na netu s divnostmi každodenního života. Jo, přesně o tomhle bude tenhle článek... ale to není vše, přátelé! Naházím sem ještě pár věcí navíc! No neberte to!


Inu, žiju si... normálně. Vážně. Někteří by při bližším průzkumu mého školního zavazadla nejspíš přemýšleli o tom, jestli nenapodobuju Fleminga, ale... to je tak asi u každýho, ne?

Zjišťuju, že většina mého života se točí okolo jízdních řádů a autobusů. To je poměrně frustrující. Hm. Mělo by být. Nějak mi to nevadí. No co, tak skoro umím jízdní řády nazpaměť, no. To je úplně normální. Ok. Asi ne.

Chtěla jsem rozjet spešl strategii, co se týče školy. Víte, jak plno lidí kašle na všecko a pak na konci pololetí prosí o ozkoušení, aby si rychle nachytali nějaký dobrý známky? No, já se to většinou snažím jet opačně - začít co nejlíp, abych se pak kdyžtak mohla utnout. Tentokrát mi to fakt fest nevyšlo. Myslím, že se můžu konečně oprávněně obávat třídních schůzek. Hm, možná bych se měla někde zabarikádovat na pár dní, co myslíte? Nebo bych taky mohla konečně zabrat, že jo... no, o to se pokouším furt, ale stejně do testů píšu samý kraviny. Nechtěla bych to opravovat, haha. Ani to nemám na koho hodit, to prostě mozek. Hajzl. Nedostane čok... hups, na to už je pozdě.

V mém podání získávají všelijaké sporty nový rozměr. Třeba takový tenis. Jde jen o to, jestli konečně přehraju přes tu síť. Pak jsou vítězové všichni - já i onen trpělivý člověk, který hraje se mnou. Florbal se zas mění na "Trefí se Nelogična konečně do míče a ne jenom do nohou spoluhráčů i protihráčů?" Skvělá zábava. Akorát nevím, jestli to tak vnímají i ostatní. (A Nelogična v brance, to je teprve lahůdka!)

Jednu dobu jsem přemýšlela o tom, že bych si zapisovala hlášky padající z úst učitelů a mých spolužáků. Pak jsem se dobrala k tomu, že bych některé hodiny přepisovala skoro celé. Lenost vítězí nad vším. Jak nad pravdou a láskou, tak i nad lží a nenávistí.

Ranní vstávání je zlo. Ranní vstávání, když spíte jen málo, patří mezi ta nejhorší muka. Jak může někdo fungovat dřív než v deset? Taky bych mohla chodit spát dřív, ale to bych nesměla věci do školy dělat po desáté hodině. Hups, ročníkovka. Jo, něco tam mám. Něco. Safraporte, neměla bych tu sepisovat tenhle článek! Stejně to udělám, věci se mají dotáhnout do konce.

V pátek jsem se šla vysmát bráchovi do školy. Haha. Nechtěla bych nemít celý týden volno. Hm, to byl jeden z mála výletů z mého brlohu. Stay nolifer. Aspoň jsem viděla nově natřený šatny na základce, no.

Přemýšlela jsem, že bych sem přihazovala nějaký ty "kultůrní" tipy. Pak mi docvaklo, že mé jméno je synonymum pro kulturního burana. Hm. Ok, stejně to zkusím. Koukněte na Another. Eh? Dělá se to takhlenc? Super anime, zkoukla jsem za jeden den. Takhle? (Na druhou stranu nechápu jednu věc - pokud ona třída byla vždy prokletá, proč ji nezrušili? Ok, moc rejpání.) Áno, je to o prokleté třídě, novém spolužákovi, jedné divné dívce a krvi. Jo, tý krve je tam docela dost. Pokud jste citliví, bacha.
A až Another dokukáte, musíte si pustit tohle. Fakt peckózní.

Taky můžete zkusit Hetalii. Tu ještě nemám úplně dojetou do konce. Díly mají pět minut, takže v případě, že vás to nechytne, tak nepřijdete o moc času. Počkat, tímhle nikoho nenalákám. Ok, země tam jsou zastoupeny lidmi. Je tam plno osob mužského pohlaví. Ehm. Ehm. Ano. Člověk se u toho dost pobaví.
Takové roztomilé shrnutí, o co vlastně kráčí.

É, tipy mi došly. Jak tak na to koukám, asi nejsem moc dobrá v lákání lidí na něco. Hm, to vylepším.
Teď bych mohla jakože okomentovat něco aktuálního. No fajn, zjistila jsem, že pussy se vyslovuje jako pasy. Celý život to říkám špatně! Né! Všichni mi lhali! Ti Illumináti! Aaargh! Wake up, sheeple!

Těch videí je málo, takže přihodím ještě další. Takové pěkně tématické, když je zítra pátýho.

Ok, asi bych si z tohohle článku měla přestat dělat fejzbuch zídku. Hm. Je to zábavný. Mám ještě něco, co by mělo vidět plno lidí?

Jo, vždycky něco mám. Haha. Á, vzpomněla jsem si na plno všelijakých tipů a návodů na Jůťubu. Bych mohla někdy sesumírovat dohromady a dát to jako spešl článek s tipy na tipy. Má slovní zásoba zemřela, pardón.

Asi bych taky měla hlodnout něco k blogu. Ok, teď hodlám dojet hudební čelenž. Asi párkrát opět poruším svoje pravidlo o zveřejňování článku, ale snad to nějak přežijete (a já).
Hm, došla mi videa. Nevadí.
Tak se mějte hezky a nějak přežívejte, než ovládnu svět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 4. listopadu 2014 v 23:00 | Reagovat

Sporty v mém podání vypadají podobně, jako v tom tvém. Snad se nikdy v životě nedostaneme do stejného týmu, nebo by to nemuseli přežít jak protihráči, tak spolužáci.

2 Ang Ang | Web | 5. listopadu 2014 v 16:29 | Reagovat

Zrovna jsem neměla co dělat. Teď jdu kouknout na Another. Děkuju. :D

3 Iris V. Iris V. | E-mail | Web | 7. listopadu 2014 v 23:18 | Reagovat

Myslím, že díky tomuto článku (první článek, který jsem od tebe četla) sis získala mé velké sympatie. Možná bychom si spolu někdy měly zahrát nějaký ten sport, určitě by nám to spolu šlo :-D (tvé sportovní zážitky mi připomínají pár posledních hodin tělocviku, kde jsem se málem zabila)
A ranní vstávání, to taky nechápu. Naprosto s tebou souhlasím.
O Hetalii jsem už někde něco četla (fajn, nejsem vůbec znalec anime), možná se na to někdy kouknu, zní to zajímavě. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama