Prosinec 2014

Koncoroční projev ještě ne vládkyně světa

31. prosince 2014 v 21:46 | Nelogična |  Nelogično
Víte, dneska jsem se dozvěděla, že je poslední den roku. První má reakce vypadala nějak takhle: "COŽE? VŽDYŤ VČERA UMŘELA BARTOŠOVÁ! POČKAT, NÉ, TO BYL ROBIN... NÉ, ON JE MRTVEJ! VLASTNĚ... NEBYLA VČERA EBOLA?" Jo, přesně takhle. I s tím Caps Lockem. Čím víc Caps Locku, tím víc Adidas.

Nyní, obeznámená se situací, se jen tiše vysmívám všem, kteří se plánují ožrat jak prasata. Vím totiž, co budou psát zítra. "Už nikdy nebudu pít!" Haha. Všichni víme, jak to dopadne. Počkat... takhle jsem trávila Silvestra i minule. No, nevadí. Taky pěkný konec. Děti, nechlastejte do němoty. Jó, možná si to užijete, ale pak si budete kulový pamatovat. Lol, já tu ještě moralizuju před koncem roku. Lol, nesnáším "lol".

Inu, je za námi další rok, do kterého jsme si dali další předsevzetí, která jsme nesplnili. No. Nevím jak Vy, ale já si tentokrát dávám předsevzetí nedávat si předsevzetí. Bude to tak lepší.

Během půlnoci se stane velmi zvláštní věc - lidi začnou tropit kravál a odpalovat všecko možný - i svoje ruce. Yolo. Proto dávejte bacha... na vylekaná zvířata. Vážně, takový zděšený pavouk je opravdu děsivý. A co teprv polekaná velryba! U nás má pár cápků očividně blbě nastavené hodinky, neboť už začali páchat svůj terorismus... tedá, ohňostroj. Pardon. Hele, tamhle letí něčí ruka! Ahá, zas jenom moc bujná fantazie.

Zítra též nastane nutnost výměny kalendáře. Doufám, že máte pro jistotu i náhradní, kdyby Vám ten první sežral vysmátý kamarád. To víte, některé dary matky přírody dělají divy. Na ty fakt bacha. A taky na naštvaný sousedy. Počkat... já nemám sousedy. No, Vy nějaké máte, né?

Už to nebudu protahovat - přežijte konec tohoto roku ve zdraví a stejně tak i ten příští. Neprokrastinujte, od toho jsem tu já. Buďte pilní studenti a nepište "pylně". Neberte drogy. Neberte nikomu drogy. Vyhýbejte se vyděšeným velrybám a splašeným kočkopsům. Nezapomínejte doma pasy. Zdrhejte před lidmi, co pořád panikaří kvůli ebole. Dejte se k Illuminátům.

Šlus.

Jak spáchat úklid ve svém pokoji?

20. prosince 2014 v 23:58 | Nelogična |  (Ne)užitečné tipy
"Spáchat? Proč nezvolíš vhodnější slovo?"
Osobně se domnívám, že při likvidaci bordelu se člověk mnohdy dopouští velkého zla (obzvlášť, když u toho někoho zabijete, no), proto. Úklid zabíjí. Uklízíš, zaplatíš. Eh, chápu, už to trošku přeháním.

Čelenžobraní

11. prosince 2014 v 23:25 | Nelogična |  Výzva přijata!
Chtěla jsem to sem hodit o víkendu, ale... víme, jak to dopadá, když někdo něco chce. Tentokrát to nebyla lenost, ale nemoc. Mám-li se vyjádřit přesněji... nebo radši ne, tohle vědět nechcete.

Drabble... a hned dvakrát!

4. prosince 2014 v 21:45 | Rádoby datlér amatér |  Jednorázové trdlotiny
"Eh... Nelogično?"
"Nó?"
"Víš o tom, že máš taky blog?"
"No... jo. Proč?"
"Víš, že už jsi dlouho nic nezveřejnila?"
"Ehm, ono mi to jaksi všecko leží v rozepsaných..."
"Bych ti ty internety a youtuby zakázala, fakt! Dřepni k Wordu a piš!"
A to je tak nějak pár písmen k poněkud... eh... delší pauze? Nebojte se, já Vám to vynahradím! Během víkendu chci přihodit článek k challenge. Ono to tak možná nevypadá, ale já fakt komentáře čtu, akorát musím počkat, než jsem schopná inteligentně odpovědět. Inteligentně. Počkat. To nesedí! Ehm... radši už mlčím.