Leden 2015

Všelijaké přemoudřelé citáty podle Nelogičny

31. ledna 2015 v 22:52 | Nelogična
Wow, Nelogična vydává čtvrtý článek v měsíci! Zázrak při její současné aktivitě!
Ok, radši zas přejdu do první osoby. Dle všeho jsou citáty všeobecně oblíbené téma a čím víc intelechtuálnější citát si vrazíte na blodžísek, tím intelechtuálnějc působíte. Chystám se s Vámi podělit o některé přeúchvatné citáty. Všechno myslím vážně, jako ostatně vždycky.

Jak zabránit tomu, aby bylo dítě šikanované?

25. ledna 2015 v 16:21 | Nelogična |  (Ne)užitečné tipy
Je to tady. Nelogična si opět vzpomněla, že má blog! Počkat, nepoužila jsem tenhle úvod už u jiného článku? Na to nezáleží. Spíš záleží na tom, kde je slibovaný článek o tom, jak poznat, že byste měli žít bez internetu. No, momentálně v mé hlavě. Vzhledem k chystanému referendu na Slovensku (ano, mluvím o té Alianci za rodinu) jsem se opět dočetla, že děti by neměly být adoptované homosexuály kvůli šikaně. Zapřemýšlela jsem tedy, co všechno může být impuls k šikaně, a sepsala to do tohoto jedinečného článku. Čtěte dál, nebudete litovat, slibuju!

Jak si vyzkoušet den života bez internetu?

17. ledna 2015 v 20:21 | Nelogična |  (Ne)užitečné tipy
Během týdne jsem se sem tam koukla na nějaký ten "TéTéčkový" článek. Už po vyhlášení tohoto tématu mi došlo, že dojde k vysokému nářku na všecky ty ošklivé internety a hromadné sdílení Look Up (ano, k tomuto videu mám speciální vztah... nesnáším ho), ale to množství brekotu a Look Upů mě trošku zaskočilo. A ano, abych si pořádně rýpla a naštvala co nejvíc lidí hned prvním odstavcem, občas jsem si nebyla jistá, jestli nečtu pořád ten samý článek. Vážně.
Původně jsem chtěla napsat návod, podle kterého byste poznali, že už toho internetu bylo fakt bylo moc, avšak někteří zjevně ani nedokáží přežít bez internetu jediný den. Nebojte se, já Vám ukážu, jak se to dělá!

Nelogičniny myšlenkové veverky... tedá, pochody

11. ledna 2015 v 1:05 | Nelogična |  Nudné pobývání ve vesmíru Reality
Nesnáším nadpisy. Počkat, to už tu bylo. Nevadí, stejně to vymýšlení nesnáším. Nechcete to někdo dělat za mě?
Dneska nastal ten den, kdy zveřejním článek. Počkat, to vlastně nemusím psát, když to čtete. Ano, opět půjde o něco tak originálního, že si to nikde jinde nepřečtete. Zase deníčkuju. Ano, nikde jinde si opravdu o mých myšlenkách moc nepočtete.