Únor 2015

Čistka

28. února 2015 v 13:32 | Rádoby datlér amatér
Ano, je to opět tady. Nelogična se rozhodla, že si rozjede nějaký delší příběh. Ještě se není jistá jestli nezmění název, ale to nevadí. Dokonce si není jistá tím, jak moc se to hodí k příběhu (ještě nedopsala ani prolog). Super.

*zde bude nějaký pseudobanner, až se autorka přestane vyhýbat grafickým programům*

Kampak to zaškatulkujeme? Fantasy (jak jinak, že ano, nic jiného totiž ani jaksi Nelogična psát neumí), upířina (možná budou i třpytky, hehe), mělo-by-to-být-vtipný (hm)

O co půjde? Upíři existují (nečekané). Žijí v jakýchsi "rodinách", kde se navzájem chrání před dotěrnými novináři, lovci upírů, uslintanými puberťačkami, vlkodlaky či podobnými potvorami a jinými upířími rodinami (na světě není většího nebezpečí pro upíra než jiný upír - pokud nepočítáme stříbro a sluneční světlo, ale před tím jaksi nejde moc ochránit). Existují jistá pravidla, která se musí dodržovat - jejich porušení se vždy tvrdě trestá. To nejhorší, co může takového upíra potkat, rozhodně není nabodnutí na kůl, nýbrž vytržení špičáků a ztráta rodiny. Nemáte-li čím kousat a nikoho, kdo by vám pomáhal, moc dlouho nevydržíte. Tedy, aspoň jsou o tom přesvědčeni ti nejmocnější krvesajové. Momentálně.
Jak dlouho přežívají vyhnanci?
Mají nějaké doupě?
Co vlastně dělá upíra upírem? Nesnášenlivost ke slunečnímu záření? Špičáky? Třpytky? (ne, ty fakt ne) Vysání každého člověka, kterého potkají?

Já vím, u tohoto typu článků se obvykle vypínají komentáře, na to jsem však už moc líná (a chci dodšlat ten prolog). Vypnu to později. Můžete se stát VIP, který okomentuje tento výžblept, dokud to bude možné, a to se vyplatí!

Jak být ten největší fanda?

17. února 2015 v 22:49 | Nelogična |  (Ne)užitečné tipy
Při projíždění všech těch internetů mi došlo, že jsem ještě nesepsala dost podstatný návod, bez kterého lidstvo nemůže dál fungovat. Ano, mluvím o tipech, jak se stát největším fanouškem... čehokoliv. Klidně i těch prošlých housek.

Hledám někoho, kdo za mě bude vymýšlet nadpisy - spěchá!

10. února 2015 v 22:32 | To, co zbylo z Nelogičniných mozkových buněk |  Nudné pobývání ve vesmíru Reality
"Ó, je to tady! Nelogična se uráčila vydat nový článek! Určitě to bude něco hustomegapřísnokrutodrsnomrdopřísně intelechtuálního, aby vynahradila čtenářům svou absenci!"
Ano, zas něco do mého pseudodeníčku.
"Zrádkyně!"