Čistka

28. února 2015 v 13:32 | Rádoby datlér amatér
Ano, je to opět tady. Nelogična se rozhodla, že si rozjede nějaký delší příběh. Ještě se není jistá jestli nezmění název, ale to nevadí. Dokonce si není jistá tím, jak moc se to hodí k příběhu (ještě nedopsala ani prolog). Super.

*zde bude nějaký pseudobanner, až se autorka přestane vyhýbat grafickým programům*

Kampak to zaškatulkujeme? Fantasy (jak jinak, že ano, nic jiného totiž ani jaksi Nelogična psát neumí), upířina (možná budou i třpytky, hehe), mělo-by-to-být-vtipný (hm)

O co půjde? Upíři existují (nečekané). Žijí v jakýchsi "rodinách", kde se navzájem chrání před dotěrnými novináři, lovci upírů, uslintanými puberťačkami, vlkodlaky či podobnými potvorami a jinými upířími rodinami (na světě není většího nebezpečí pro upíra než jiný upír - pokud nepočítáme stříbro a sluneční světlo, ale před tím jaksi nejde moc ochránit). Existují jistá pravidla, která se musí dodržovat - jejich porušení se vždy tvrdě trestá. To nejhorší, co může takového upíra potkat, rozhodně není nabodnutí na kůl, nýbrž vytržení špičáků a ztráta rodiny. Nemáte-li čím kousat a nikoho, kdo by vám pomáhal, moc dlouho nevydržíte. Tedy, aspoň jsou o tom přesvědčeni ti nejmocnější krvesajové. Momentálně.
Jak dlouho přežívají vyhnanci?
Mají nějaké doupě?
Co vlastně dělá upíra upírem? Nesnášenlivost ke slunečnímu záření? Špičáky? Třpytky? (ne, ty fakt ne) Vysání každého člověka, kterého potkají?

Já vím, u tohoto typu článků se obvykle vypínají komentáře, na to jsem však už moc líná (a chci dodšlat ten prolog). Vypnu to později. Můžete se stát VIP, který okomentuje tento výžblept, dokud to bude možné, a to se vyplatí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 28. února 2015 v 16:53 | Reagovat

Tohle by vážně stálo za to napsat tvým typickým sarkastickým stylem, určitě bych se u toho hodně nasmála :-D

2 Van Vendy Van Vendy | Web | 9. května 2015 v 17:47 | Reagovat

Napsat romantiku, která není blbá, je docela těžké, ale není to nemožné (povedlo se sourozencům Gollonovým, a povedlo se Haně Marii Kornerové, s přehláskovaným o, ale nemůžu to najít na klávesnici). Tak třeba se povede i tobě, zatím máš slušný nástin. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama