Hledám někoho, kdo za mě bude vymýšlet nadpisy - spěchá!

10. února 2015 v 22:32 | To, co zbylo z Nelogičniných mozkových buněk |  Nudné pobývání ve vesmíru Reality
"Ó, je to tady! Nelogična se uráčila vydat nový článek! Určitě to bude něco hustomegapřísnokrutodrsnomrdopřísně intelechtuálního, aby vynahradila čtenářům svou absenci!"
Ano, zas něco do mého pseudodeníčku.
"Zrádkyně!"


Svět se změnil. Z ledna... se stal únor. Nečekané. Ohromující. Panenko skákavá, já mám takový postřeh! To chce Nobelovku. Jednou ji dostanu. Jedna věc se však stále nezměnila - desgin mého blogu. Tohle měl být pokus o cosi illuminátského ve vánoční verzi. Hm. Nevadí. Ale už bych to fakt měla změnit. Taky bych nejspíš neměla začínat větu "ale".

Stále žiju. Projevuje se to mým klasickým výrazem "chcípněte všichni", který mám, když se tvářím normálně. Ve skutečnosti nechci nikoho zabít, jelikož jde o příliš namáhavou činnost. I to nesnášení je mi přijde jako zbytečně namáhavé - kromě ranního vstávání. To je prostě zlo. Fuj. Vošklivý ranní vstávání.

Minulé téma týdne bylo "Předsudky". Nejdřív jsem chtěla napsat něco kousavého, ale lenost mi to nedovolila. Fajn, mám předsudky vůči jehovistům, scientologům, vůdcům sekt, swážerům, odwážerům, lidem beroucím všecko životně vážně a vůči těm svatým lidem, co nemají předsudky žádné. Ve skutečnosti kecají - je to jako s tím stahováním filmů. Někdo by mohl namítnout, že se tyhle věci obvykle přirovnávají k pornu, avšak někteří lidé opravdu nepotřebují sledovat dva a více lidí, jak se rozmnožují. Mají totiž vlastní fantazii. Jo, málem bych zapomněla - vůči lidem bez fantazie mám taky předsudky. Jsem zlá a půjdu do pekla, no.

"Nelogično, nezapomněla jsi na něco? Všichni přece maj předsudky vůči cikánům a muslimům!"
"Upřímně? Obě ty skupiny mi jsou někde. Nějak s nimi nemám problémy."
"Ty vlastizrádkyně! Kvůli tobě budou v Česku mešity! Doufám, že se udávíš kebabem!"

Jak nám poradil náš přední vlastenec, kebaby jsou krokem k burkám. Chci k tomu dodat, že bychom měli přestat žrát hambáče, protože to je jen o krok blíž k tomu být jak Amík. Všichni přeci víme, že Američani jsou úplně všichni na stejné inteligenční úrovni, neboť zrovna zvěsti o nich mají pravdu. Teď vážně - už jsme je přetloustli, měli bychom s tím něco dělat. Musím se nutně našeho předního vlastence zeptat, jestli jsem vlastizrádce, když mi při čtení jakéhosi článku o tureckých sladkostech div netekly sliny z úst. Asi jo. Ach, můj život pozbyl smyslu.
Ano, v rámci svého rádoby deníčkaření reaguju na dost starý věci. Hm.

Fajn, teď už se posuneme k mému "akčnímu" životu. Zvládla jsem... projít. Ehm, ono se vlastně v pololetí ani pořádně propadnout nedá, ale... chápete, ne?
Stále u mě převládá ta divná forma líného perfekcionismu. Vemte si už, safra, někdo ten perfekcionismus, vystačím si jen s leností.
Zase mám chuť psát. Vážně. Ok, po pár dnech se zase na všechno vykašlu, jelikož vidím všechny ty chyby, ale i to je pokrok. Prostě... já píšu!
"Nečekané. Myslela jsem, že tohle nepíšeš, ale mluvíš."
"Éh, já tím psaním myslela své pokusy o prózu."
"Aha. To mnohé vysvětluje."

Dozvěděla jsem se, že odborníci na hmyz jsou zároveň odborníci na náboženství. Smím se zeptat - platí to i obráceně? Jestli ano, jde o objev, jenž dozajista změní celý vzdělávací systém. Tohle by se možné hodilo k odstavci o kebabech... nebo ne?

Jak to tak vypadá, tohle je článek o všem, jen né o mém životě. Jako vždycky.
Sem tam si pročítám nějaké ty inzeráty ohledně brigád. Domnívám se, že někteří by nutně potřebovali korektora či doučit pravopis. Klidně udělám oboje a bez nároku na peníze, hlavně když už nebudu muset číst nic s hrubkama, za které by se styděl i třeťák na základce.
Chtěla jsem ze srandy napsat "songfic" na Párty Lajf. Ta představa mi způsobila trauma. Ne, tohle prostě ne. Tedá... možná. Ráda se duševně mrzačím. Ještě raději, když vím, že zrmrzačím i ostatní.
Stále přemýšlím nad tím, jak mělo slovenské referendum podpořit rodinu. Já nevím, ale znám x lepších způsobů, jak rozházet šest milionů eur.

Tímto ukončuji svůj výlev s nulovou informační hodnotou. Na závěr už jen snad... to video je tak neskutečně pravdivé. Vidím se v tom. Prostě to nešlo nesdílet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 11. února 2015 v 11:54 | Reagovat

Asi taky budu vlastizrádce. On přeci jen ten kebab chutná daleko líp než hamburger. :-D

2 Melanie Melanie | Web | 11. února 2015 v 20:22 | Reagovat

Já jsem asi megaultravlastizrádce, protože miluju čínské jídlo. :-D Takže logicky navíc prodávám přísně střežené iformace nějaké čínské mafii. :D
Taky mám předsudky vůči lidem, co nemají předsudky. :D

3 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 13. února 2015 v 0:44 | Reagovat

To video je geniální. Moc mmě pobavilo.
Jinak mě cikáni a muslimové taky nijak nedráždí. To z islamistů mám strach. Mezi muslimem a islamistou je totiž veliký rozdíl.

Jinak, já se hlásím. Já bych ti ráda vymýšlela nadpisy. A nechci za to moc. :-) Za každý vymyšlený nadpis bych požadovala jen dva tvé komentáře na mém blogu. To není vysoká platba. :-)

4 Ang Ang | Web | 13. února 2015 v 16:46 | Reagovat

To video. Děkuju, Nelogično.

5 Amelie Amelie | Web | 2. března 2015 v 1:15 | Reagovat

S nadpisem souhlasím a připojuji se...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama