Inteligentní článek

19. dubna 2015 v 21:01 | Nelogična |  Nudné pobývání ve vesmíru Reality
Nějak se nám tu zase prostřídaly měsíce, stalo se pár věcí a Nelogična dokonce vedla nějaký reálný život. Copak to znamená? Správně, další pseudodeníčkový článek, jak to máte rádi! Teda... snad.


Povedla se mi neuvěřitelná věc - já něco dokončila. Do soutěže. Fakt. Nezírejte tak, u mě je dokončení čehokoliv úspěch. Není to o tom, že bych byla netrpělivá, to né, jen mi vždycky v procesu tvoření začne ono dílo připadat úplně pitomý. Hm. To asi znělo trochu kostratě, co?

Teď bych se měla vrhnout na dokončení své ročníkovky. Tímto bych chtěla poděkovat všem, jenž si našli čas, aby mi vyplnili můj dotazník. Bez Vás bych byla tak trošku v čudu. Vážně. Počkat, jestli se do toho teď nepustím, tak budu v čudu. Lemplovitost a pocit "stejně to nemá cenu". Super.
Taky děkuju ještě jednou za ty komenty u mého článku, co se jaksi vyskytl na titulce. Safraporte, bych asi měla udělat něco spešl, né? Třeba začít častěji přidávat. A plnit sliby. Včas.

Jistě, vyjadřovat se k únoru je momentálně jaksi nesmyslné, ale prostě si to neodpustím. Během tohoto konce tohoto měsíce svět obletěla fotka hnusných hadrů, u nichž se lidi hádali, jaké barvy vlastně jsou. Moralisti začali řvát, že se lidi zabývají kravinama, zatímco někde umírají hladovějící děti. Ano, správně, nesmíme se bavit, dokud se nevyřeší hladomor, vážení! Inu, posléze oni moralisté zmizeli. Hladovějícím dětem bylo vzápětí dovezeno maso. Jakákoliv spojitost mezi těmito událostmi je popřena. Fajn, nic takového se nestalo. Škoda.
Celej měsíc jsem lemplila.

Nyní by se hodilo navázat březnem. Jsem schopná unést jen určitý počet umírajících osob, ke kterým mám třeba jen trošku pozitivní vztah - 0. Tento měsíc to kleslo dost hluboko pod nulu. Opovažte se teď někdo natáhnout bačkory, jasný?
Konečně skončil ten dlouhý podzim a začalo jaro (ne, nezkoušejte tvrdit, že to byla zima, ta vaodá jinak!). S tím přišel čas cukrblikání, lásky a rozmnožování většiny jedinců všech možných druhů - i těch, jimž byste to radši zakázali v zájmu planety. Pro mě se nic moc nezměnilo, akorát čas a množství vrstev na nabalení. Ten posun bych zakázala, fakt.
Přišla jsem na efektivní (ne)řešení ukrajinské krize - prostě celou tu Ukrajinu dejte mně. Všichni budou nasraní, ale já spokojená a to je to hlavní!
Tento měsíc jsem opět lemplila, pokud nepočítám tu jednu pidipovídku narychlo sepsanou do soutěže.

V dubnu přišly Velikonoce, což pro některé znamenalo bědování nad komerčností svátku, pro jiné opravdu dodržování tradic a pro mě požírání čokolády a nicnedělání. Vážně, všici se na mě vykašlali, tenhle rok seschnu. Je to v čudu, vážení. Už se mi povedlo málem umřít na rýmičku. Zlé znamení.
Třídní schůzky. Úžasné. Opět otázky typu "Jak jsem z tohohle předmětu mohla dostat takovou známku?"
"Kdo mě to učí?"
"My vůbec něco psali?"
"Tenhle předmět fakt je a já na něj chodím? Jó, počkat, to je támten..."
Stále lemplím a potřebovala bych za deset dnů sepsat dvě povídky. Možná tři. Heh, nestíhám. Zkusím, no.

Aby tohle nepůsobilo odflákle, hodím sem nějaké totálně kulturní tipy.
Ehm, viděli jste Shingeki no Kyojin? Jo, počkat, viděli. Jsem zase poslední. Fajn. Viděli jste ten fandom okolo? Prozkoumávali jste jej? Ok, nepředstavujte si zas extra pošahaný fanynky, ano? Akorát se občas pohádají o párech. Občas. Občasto (něco mezi občas a často). Krom klasických shipping wars se tam i dohadují, jestli je jeden z nejpopulárnějších párů pedofilie, nebo ne. Za sebe říkám, že není, ale shippovat to s vámi nebudu.

Když už jsme u opravdu cáklého fandomu, asi jste všichni slyšeli o cut4zayn, ne? Upřímně, netušila jsem, že to kdy prohlásím, ale toho kluka je mi fakt líto. Takovýhle fanynky bych nepřála nikomu. Ani Leu Beránkovi, Pavle Filipové či podobným... ehm... interpretům.

Fajn, od litování jakéhosi Direkšna se posuneme zpátky k tipům. Viděli jste Steins;Gate? Kouknout, povinně. Když už to takhle nařizuju, možná bych měla sdělit, o čem to vlastně je. Ok. O cestování časem. Zjednodušeně. Víc neřeknu, zhlédněte to sami.

V rámci poflakování se čučím na videa. Kvůli tomu mi došlo, že jsem prošvihla ten spešl týden v Lidlu. Škoda, no. Musím si obstarat stroj času.

Jedno YTP na našeho českého rappera. Lepší než originál.

Fajn, přišel čas skončit a pustit se do dělání na ročníkovce. Safraporte, dneska toho asi moc nenaspím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 19. dubna 2015 v 22:26 | Reagovat

Poslední nejsi, já Shingeki no Kyojin ještě neviděla. A s tím Zaynem...no já si myslela, že korejští fanoušci k-popu jsou šílení. Očividně nejsou sami.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama