Červen 2015

Jak si užít prázdniny v Nelogičnině stylu?

30. června 2015 v 22:49 | Nelogična |  (Ne)užitečné tipy

Po roce je zde zpátky dvouměsíční období nicnedělání, flákání a lenošení. Jedni by, nebýt únavy ze školy, skákali radostí do vzduchu, druzí si stěžují, že nemají co dělat, a třetí skupina dál pracuje, aby uživila své lemplovité děti. Samozřejmě, tímto Vaše ťuťu ňuňu nechci urazit, jistě jde o velice inteligentní... eh... zvířátka? Rostliny?
Vraťme se k tématu. Ráda bych poradila druhé skupině, jak se správně nakládá s hromadou volného času. Doporučují všechna má já.

Proč to těm dětem děláte?

27. června 2015 v 22:06 | Nelogična |  Záznamy mozkové činnosti
aneb Fotky špuntů na sociálních sítích
Takhle to vyznívá, jako kdybych byla proti tomu, abyste si svoje drobátka fotili. Kdepak, takhle to nemyslím. Je fajn mít nějakou vzpomínku (a radši ji nemýt, ať se s ní něco nestane) a případně ji i ukázat skrz sociální síť (třeba přátelům v cizině). U některých se však chytám za hlavu a ptám se, za co toho malého jeho máma trestá. Já chápu (fajn, nechápu, avšak předstírejme opak), že při mateřství s ženou cloumá všechno možné, naplňuje to její existenci a možná se posouvá do nějaké ultramegavyšší úrovně bytí, ale některé snímky fakt není ok ani veřejně vystavovat, ani zachycovat.

YouTube fanfiction? Drabble?

14. června 2015 v 22:04 | Rádoby datlér amatér |  Absurdní fikce
Odehrálo se to, co jsem předpovídala (a nikomu se s tím nesvěřila). Na Wattpadu teď visí místo pofidérních fanfikcí na Van Direkšn pofidérní fanfikce na jakési youtubery. Po pravopisné, příběhové a celkově i stránce kvality je to úplně stejné, ale neobsahuje to už konečně Van Direkšn, což je malé bezvýznamné plus. Čekám jen, kdy přijde slash - né kvůli tomu, abych to četla, ale abych mohla pozorovat ty hádky. Na jedné straně smradi, co nechtějí vidět své oblíbence jako gaye, na druhé straně zapálené slasherky. A samozřejmě, pak ještě válka těch shipperek mezi sebou, čí pár je lepší. (Stejně pochybuji, že by se ty holky zvládly v hádce ohledně párečkování vyrovnat SnK fandomu.)

Rozhodla jsem se nebohé dívčiny podpořit v jejich tvorbě tím, že taky přihodím jedno drabble 13+.
Varování: To věkové omezení není pro srandu králíkům. Čtení tohoto tentononcu může snížit Vaše IQ. Nic není smyšlené, vše je reálné. Pokud v tom poznáváte část jiného díla, jde o účel. Pokud se cítíte naštvaně, ano, byl to účel. Jsem svině a přiživuji se na ostatních.

Jak bít dokonalým mužem?

6. června 2015 v 0:20 | Nelogična |  (Ne)užitečné tipy
Opět přicházím s nějakým tím návodem. Tenhle před Vámi ukrývaly ty zlé, zlé, přezlé elity. Já, zachránce všeho lidu a budoucí vládkyně světa, se však nikoho nebojím! Dnes Vám odhalím tajemství bití dokonalým mužem.
Samozřejmě, nejde o žádnou inspiraci článkem na titulce. Vůbec. To by ode mě bylo vysoce nekolegiální - blogeři musí za každou cenu stát při sobě, i když zrovna nestojí, ale... třeba sedí.
Tímto článkem samozřejmě nikoho nepobízím k fyzickému násilí - jen dávám návod, kdybyste ho chtěli využít. Počkat... no, kašlu na upozornění.