Červenec 2015

Drabble

29. července 2015 v 23:59 | Rádoby datlér amatér |  Jednorázové trdlotiny
Po jednom krátkém článku tu máme... další extrémně krátký článek. Super.
Nějak jsem netušila, jakké jméno by se pro tohle hodilo, tak jsem prostě hodila to, co mi přišlo nejméně idiotské.

#DontJudgeChallenge

24. července 2015 v 0:30 | Nelogična |  Výzva přijata!
Myslím, že většina z vás o téhle challenge už někdy slyšela - jde o video (pokud natáčené z mobilu, tak na výšku, jak jinak), kde v prvních pár sekundách spatříte nepříliš pěkného člověka, který se rázem "zázračně" změní na "krásného". Pokud jste unikli výzvě jako takové, tak jste o ní pravděpodobně četli, neboť se k tomu hodně lidí vyjadřuje. Rozhodla jsem se pro zapojení se do mainstreamu a pojmout to po svém. Jakpak to dopadne?

Víte, ačkoliv sama přiznávám, že na i na vzhledu záleží, nesoudím jen podle toho. Snažím se člověka poznat líp, abych o něm s čistým svědomím mohla prohlásit, jestli je absolutní idiot, nebo ne. Tedy, aspoň dle mého úhlu pohledu - názory se různí, nezapomínejme na to. Nevím, jestli to máte taky takhle, ale až ovládnu svět, budou se tak chovat všichni.

Proto bychom neměli odsuzovat ty, jenž natočili tuto stupidní challenge. Očividně se potřebují ujistit, že jsou hezcí. Není hezké obouvat se do lidí s malou sebedůvěrou. Navíc, většina z nich trpí "swážem" a nazývají to životním stylem - naneštěstí pro ně jde o diagnózu. Pomozme jim z jejich utrpení plného focení selfíček, shánění snapbacků (nadávám tomu správně?), hulení všeho možného i nemožného, kupování kalhot "nasrávaček", chudé slovní zásoby, těhotenství v šestnácti (protože kdo by používal ochranu, viďte) a podobných hnusů. Ono se to možná nezdá, ale jsou to živé bytosti - stejně jako my.
Osvoboďme swážery!

Tipy pro váš bucket list

17. července 2015 v 0:51 | Nelogična |  (Ne)užitečné tipy
Neumím psát úvody.
Momentálně mám dost času na to, abych sepsala nějakou tu svou povídku. Dost času na nějaký intelektuální článek měnící pohled na život. Dost času sepsat všechno, co jsem chtěla. Tak... místo toho propátrávám hlubiny jistého fandomu zmítaného hádkami, jestli se tamten hodí k tamtomu či jinému. Pokud jsem kdy měla zdravý rozum, už ho nehledejte. Příliš pozdě.
Tentokrát je článek doprovázený obrázky co nejméně souvisejícími s tématem. Super, ne?

Pár náhodně seskupených písmen

4. července 2015 v 23:18 | Nelogična |  Nudné pobývání ve vesmíru Reality
Léto to rozjelo už na začátku. Lidé odjíždí na dovolenou, emigrují, cákají se v bazénu, seznamují se, fesťákují, z fesťáku odjíždí holky těhotné a já... jsem doma a píšu tento článek, samozřejmě. Přece byste po mně nechtěli nějakou tu socializaci.