Pár náhodně seskupených písmen

4. července 2015 v 23:18 | Nelogična |  Nudné pobývání ve vesmíru Reality
Léto to rozjelo už na začátku. Lidé odjíždí na dovolenou, emigrují, cákají se v bazénu, seznamují se, fesťákují, z fesťáku odjíždí holky těhotné a já... jsem doma a píšu tento článek, samozřejmě. Přece byste po mně nechtěli nějakou tu socializaci.


Pokud datum nelže, poslední deníkový článek vyšel v dubnu měla bych tedy na něj navázat, ať to působí trošku na úrovni. Fajn. Celou dobu jsem dýchala, jedla, pila atd. Konec.

Teď trochu podrobněji. Víte, jak jsem tu někdy v březnu/dubnu otravovala s dotazníkem? No, v květnu jsem obhajovala svoji úžasnou ročníkovku před celou třídou (takže ostatní měli v podstatě volno). Přede mnou šla na věc jedna spolužačka. Když jsem slyšela všechny ty výtky, trochu jsem zapochybovala o tom, že se tam nesesypu, ale sebrala jsem se a nakráčela tam. Dokonce jsem zvládla víceméně mluvit jako člověk, což je u mě při podobných prezentacích obrovský úspěch. Nemusela jsem koukat pro nápovědu do papíru, prostě jsem mluvila, mlela pantem, rozebírala problematiku, vyprávěla o svých strastech a slastech při psaní a pak to nějak ukončila. Dokonce se lidi tak nějak usmívali při mém rádoby vtipném poděkování těm, kteří při mém úchvatném proslovu neusnuli. Prostě... nádherně mi vzrostlo sebevědomí. Pak přišel verdikt. Po něm mé sebevědomí opět kleslo pod bod mrazu, kde má očividně být. (Jo, dozvěděla jsem se, že jsem to téma pohřbila. Ok, mám ráda upřímnost, ale na sebevědomí mi to fakt ubralo.)

V průběhu maturitního týdne opět přišlo flákání, neboť byl třeba dozor. Prý u nás několik lidí dalo češtinu bez ztráty bodu, tak nevím, co měli ostatní s tím Jidášem a Athénou (ale vážně, tu Athénu jste mohli). Ok, můj problém to není, já si užívala toho, že nám odpadaly hodiny.

Červen se nesl ve znamení uzavírání známek, čtvrtletek a podobných nechutností. Nah, matika. To si to hezky opakuju, kouknu na test a... prázdno. Nevím, čím to je, možná se učím ten prázdný papír od písemky a pak mi to vytěsní vědomosti. Pak tam začnu psát číslice, nějaká ta xka, sem tam hodím závorky a podmínky. Čekám čtverec, ačkoliv jsem se fakt snažila, abych zjistila, že mi chyběl bod do dvojky, takže mám lepší trojku. Ano, tyhle lepší známky jsou super, obzvlášť pět plus. To potěší a zahřeje u srdíčka.

Kromě jiného bývají v posledním školním měsíci výlety. Ani naši třídu neminul - ovšem pozor, šlo o odborný kurz, takže se to trochu dotklo i výuky. Rozhodně však méně než u jiných tříd (chaaachaaa). Musím říct, že se mi fakt líbil a mohla jsem lépe poznat nitra ostatních. Sama jsem ukázala pár svých odstínů - Nelogična zacpávající si uši, když přijíždí vlak, Nelogična snažící se do něčeho dobýt (ano, dobýt, nikoliv dobít), Nelogična jedící (jako prase), Nelogična trochu píšící (samozřejmě, ve spolupráci), Nelogična zpochybňující sprchu, Nelogična mlčící (to jsem vlastně pořád), Nelogična spící, Nelogična vytahující svůj všeobecný přehled u táboráku, Nelogična skorousínající ve vlaku, Nelogična oslavující a ještě pár jiných.

Málem bych zapomněla, že mé deníkové články jsou vlastně záminkou k vyjádření své nenávisti k rannímu vstávání. Nesnáším vstávání brzo ráno a teď delší dobu nebudu muset, jéj! Účel splněn, už nic nemusíte číst. Vážně, já tyhle věci píšu jen kvůli jediný větě. Jednu větu bych nemohla vydávat za článek, víte? (Jo a prošla jsem. S jedním trojcem, jestli tato informace někomu zachrání život. On je tenhle článek vůbec napěchovsný nezbytnými informacemi, viďte.)

Když zrovna nebloguju, koukám na všechno možné, čtu fanfikce lepší i horší kvality na všechno možné a občas se dostanu i k nějakým těm hipsta obrázkům (nebo swáž?). Vylepším je pak s Malování powa.
Nelogična v říši kabelek

O souvislosti nápisu umístěném na obrázku


Nelogična radí

Samozřejmě, teď bych se měla věnovat těm vážnějším tématům, jako například imigranti, USA, ISIS, Rusko, Ukrajina a jejich krymze identity a hlavně - proč ještě nejsem vládkyní světa?

Fajn, vyhýbám se tématu imigrantů. O tom teď mluví všichni, už i moje lednička. Sakra, nechci se bavit se svou ledničkou o uprchlících. Nemyslím si, že bych k tomu nastudovala dost materiálu, abych mohla napsat něco smysluplného ( i když mnozí lidé to tak dělají, ehm).

USA konečně povolilo sňátky mezi osobami stejného pohlaví ve všech svých státech. No sláva! Přišlo mi jako nonsens, že by to tam v jednom státě šlo a v jiným by takovou svatbu nebrali vážně. Jo, jasně, plno států to už má dýl, ale to nevadí, ne? Až se legalizuje i jinde, budeme taky slavit, no né?

Pánové z ISIS by to měli zabalit. Vážně, roztahovat se na území cizích států a vraždit lidi (a vydávat náboženství za svou záminku)? Tsss. To kdybych vládla světu já, tak by nic takového být nemohlo! Já bych všecky tydlety lidi s potřebou brát si cizí území zakázala. Navíc, ještě to ničí památky. Hele, tady přestává legrace. Ona to celou dobu sranda nebyla, jen jsem se snažila být vtipná. Snažila jsem se. Hm. Není to vidět, ale backspace je pro amatéry, tak nic nemažu.

Na druhou stranu, podporuju Liberland, jestli teda pořád funguje. Lidi, bylo to území nikoho, se s tím smiřte. Navíc, chce se snad roztahovat mimo své území? Ne. Taky bych si jednou ráda založila vlastní stát, kdyby nevyšla ta světovláda.

Rusko a Ukrajina pořád ne a ne vyřešit svůj spor. Nechci být otravná, avšak už se dohadujete fakt dlouho. Nenůžete si třeba - co já vím - vybrat nějakýho politika, co si hodí mincí? Nebo dejte Krym mně. Říkám to pořád. Nikdo mě neposlouchá a pak to takhle dopadá.

Vidíte to sami - tamhleti se rvou, tamti taky... co budeme dělat? Navrhuju, aby Česká republika taky obsadila nějaký stát, ať jdeme s dobu. Na jakém se dohodneme?

Samozřejmě, řešením by bylo, kdybych konečně mohla ovládnout svět, ale to mi elity nedovolí. Pche. Vědí, že bych byla lepší než oni všici dohromady.

Kdybych toho už nenapsala zbytečně moc, ještě bych dodala, že už nezvládám svoji islandofilii.
Na závěr sem hodím jedno vysoce motivační video.
Myslím, že ho poslechnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darin Darin | Web | 4. července 2015 v 23:26 | Reagovat

Pěkně okomentované obrázky :D To vážně :-D Jinak, pěkný blog ;-)

2 Choi Mari Choi Mari | Web | 5. července 2015 v 8:42 | Reagovat

Taky bych brala vlastní stát. Můžeme si jej zorganizovat společně a naše země pak budou sousedit :-D

3 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 10. července 2015 v 23:18 | Reagovat

Teď nevím, kde s komentářem začít.
Soci...cože? Tohle divné slovo není v mém slovníku :-)
Číst ročníkovou práci by pro mě byla smrt. O čem jsi vůbec psala, pokud se mohu zeptat?
S tím školním výletem to máš ještě dobré. Já jsem projevila jen jednu stránku- kňučící, že se mi už nechce šlapat do kopce.
Mimochodem, k tomu fanfiction- pamatuješ si ještě, jak jsi četla tu parodii My dream is our? Ta autorka, Kate, je má nejlepší kamarádka. A věř nebo ne, ona si tu knihu, Štěstí na dosah, pro recesi vážně půjčila z knihovny. Přečetla jsem si první stránku a začala se smát. To se vážně nedá.
Ty kabelky mě rozesmály. Alespoň nejsem jediná, komu připadají všechny stejné.
Myslím, že svět by byl dokonce v lepším stavu, kdybys mu vážně vládla ty. Asi nechceš pomoc, že ne? :-) A musel by mít každý povinně gumovou kachničku.
Krásný článek, jako vždy.

4 Nelogična Nelogična | Web | 20. července 2015 v 0:18 | Reagovat

[2]: Ok :D

[3]: Ono to nebylo ani tak čtení, jako spíš obhajoba. Co se týče tématu, zanechám zde odkaz na dotazník (již nevyplňovat, prosím), neboť jsem neskutečně paranoidní - http://www.survio.com/survey/d/P4Z4I1V9G6H6K7J5S
Když jsem si Tvůj komentář četla poprvé (jo, jsem lemra a neodpovídám hned), přemýšlela jsem, jestli byl dobrý nápad odhalovat jméno té knihy. Po přečtení recenze, která díky tomu vznikla, si říkám, že byl.
Tak pomoc se hodí vždycky :-)
Gumových kachniček není nikdy dost!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama