Nelogičniny zápisky z tripu

23. října 2015 v 23:55 | Nelogična |  Nudné pobývání ve vesmíru Reality
Safraporte, proč jsem tu rubriku pojmenovávala "Nudné pobývání ve vesmíru Reality"? Tohle ani trochu nudné nebylo. Možná si založím ještě nějakou spešl rubriku. Hm.
To, proč v září vyšel jediný článek, mělo dva důvody:
1. Jeden týden jsem byla pryč
2. Ty zbylé týdny jsem proflákala, lol
Dneska si pohovoříme podrobněji o prvním důvodu. Víte, teď bych mohla napsat strhující článek plný fotek, prostě totálně úžasný report z cest, ze kterého by si všici sedli na zadek, ale to né, radši opíšu nějaké ty autentické ztáznamy ze svého pseudodeníku a fotky si schovám. Nebo je možná dodám, až nebudu lempl. Asi bych neměla mít ve všem bordel.


16. 9.
Další zoufalý pokus o deník
Obsadilo Nizozemsko Německo? (Jo, rádoby vtipná poznámka k větrným elektrárnám.)
Konspirace s předraženými plyšáky - co když je za tím vším něco víc? (Nic zas až tak důležitého, prostě zastávka na benzínce. Zatímco část spolucestujících šla vyyprázdnit močáky, s kamarádkou jsme mudrovaly nad cenou plyšáků. Konspiraci si už jaksi nevybavuju, pardon.)
Trajekt a promítání tradičního německého filmu. Stay kvalitka. (Jo, cestou jsme využili trajekt a na jedné z obrazovek zrovna pouštěli jakési pofiderní porno. Pořád dokola. Teda, ve tři už nepouštěli nic, ale chápete, né?)

17. 9.
Obsadili Češi trajekt? Němce jsem slyšela snad jednou, párkrát nějakou hatlamatilku, jináč tu všici mluví česky! (Nutno podotknout, že většina z nás chrápala všude možně.)
Bdím. Válím se na koberci. Okolo chodí lidi a já vnímám jakési vibrace. Volá mě snad pátá dimenze? Potřebuje mě Aštar Šeran? Kdepak. Ano, posouvám se na vyšší úroveň bytí, ale ne tímto směrem. Stávám se jednou bytostí s trajektem.
Trajekt iz laf.
Trajekt iz lajf.
Ano. Jsem dopravní prostředek. Nespím a všude okolo jsou lidi. Mám pocit, že i ve mně. Když šlápnou na podlahu, cítím to. Cítím všechno. I ty vlny.
Už nechci být trajekt. (Jen tak mimochodem, tehdá jsem přišla na symbolismus kalhot nasrávaček - jejich nositelé dávají najevo, že jsou mamánci. Neberte si mamánky.)

Jedeme. Tenhle týden nás čeká plno zážitků a... staráme se o filmy v busu. #firstworldproblems
Průvodce a učitelé si chtěli rozdělit naše peníze. My, chudí studentíci, jsme neměli přitom neměli na kajuty. Školství vážně nebude moc dobře placený.

(Během dne jsme ještě navštívili jednu malou švédskou vesničku. Večer jsme byli ubytovaní v chatkách v Norsku.)

18. 9.
Paroubka bolí v krku!
Pohyb turisty - krok, cvak, krok, cvak (Norská příroda, jezero, kostel... uh... je to všechno? Jo, taky se naskytla první příležitost k utrácení peněz, kterou jsem využila. Platit za dvě pohlednice stovkou je k nezaplacení. Ten chlapík ze mě musel mít fakt radost.)
(Jen tak mimochodem - taky jsem jako správný inteligent vylezla při jednom zastavení jen v triku s tím, že mi není zas až taková zima. No, mně nikdy není zima, akorát pak další den umírám na rýmičku.)
Životní cíle: Vyfotit si ceduli "Zákaz kouření" a lavičku. Splněno.
Dnešek se zapíše do historie. Mám teplou večeři! (Teplou večeři jsem mohla mít už den předtím, ale nějak se mi nechtělo v půl desátý něco dělat.)

19. 9.
Ó, Paralene můj,
jenž se mi tu někde skrýváš,
dej, ať jsem použitelná.
Kámen.

(Jo. Je to tady. Nachcípaná Nelogična. Nachcípečna?)

20. 9.
Chýlí se k večeru, vázneme v koloně a já bych měla napsat něco vtipného o dnešním dni.
Na světě není většího důkazu inteligence než to, že do sebe leju studené pití, ačkoliv jsem solidně nachcípaná. Zítřek se asi ponese v duchu R.I.P. hlasivky.
Češi už začali obsazovat i obchody se suvenýry. Jedna odvážná dokonce pronikla mezi prodavače. Bravo! Fandíme ti!
Už umím norsky "med" a "og". Jsem neskutečnej džínius. (Pro zajímavost - med znamená s a og znamená a. Og má stejný význam i v islandštině. Už jsem vám psala o svém rádoby pokusu naučit se islandsky? Docela vtipné.)
Právě nám zamávala bábrle z busu odvedle. Někd zadačo objímá, my máváme.

(Tenhle den jsme byli v Oslu - někdy se tam musím vrátit, aj lajk it - poté přišel čas dát Norsku sbohem a odjeli jsme do Švédska.)

Zápisky z bojiště pokoje:
Pobýváme v místnosti, kde sídlí krámovací prostěradlo a asi-jsou-v-nás-vši věci. Statečně jsme se rozhodly pokoj neopustit. Lidi maj největší strach z Arabů, ale vypadá to spíš, že tu sídlí ruská mafie.
Pan profesor v noční košili.
(Upřímně, tohle bylo asi jediný ubytování z kterýho jsem byla zklamaná, jinak zbytek byl super. Profesora v noční košili jsem neviděla já, ale spolubydlící. Očividně šlo o zážitek na celý život.)

21. 9.
Na podlaze jsem pravděpodobně dospěla do dalšího stádia bytí. Zaslechla jsem něco od tý ruský mafie. Snad o tom neví, no. Spolubydlící přišla na strhující scénář, co by se stalo, kdyby se pan profesor dal na dráhu profi trampolíny. To chce film! (Ten scénář byl super a pokud by se na film vybíraly prachy, jsem ochotná obětovat vše, co mám.)

Švédi a Dánové se očividně nemohli dohodnout, jestli staví tunel nebo most. (Dneska jsme prošmejdili pár koutů Švédska a jelo se do Dánska.)
Řvoucí dánské spratky ve večerních hodinách nahradili naši... eh... asi bych je neměla nazývat spratky, né?
Dřív jsem tenhle blok měla na nápady. Už asi došly. Liek if u cri everitiem. (Jo, celý tenhle záznam pochází z mého ultramegasuper poznámkového bloku. Pořiďte si všichni blok.)
Ubrousky se přidaly na stranu zla a plísně. (Spolubydlící začly plesnivět ubrousky.)


22. 9.
Naši zvládli udělat nějaký průser. GG WP (Nedodržování nočního klidu. Upřímně, dle toho humbuku jsem spíš čekala, že tam někdo fetoval nebo něco takovýho.)
Během hledání WC jsme našly výstavu. Zadarmiko. Stay kulturně obohacené. (Kodaň. Chci tam zpátky. Musím tam zpátky. Prostě musím.)
Na záchodech mají i instrukce k sezení. Dle jednoho obrázku si myslím, že je navštívil L.
"My chceme čurat!"
"Tak čurejte, ne?"
"Do lahve nebo k plůtku."
"Aby se neposrali, i když..." (Cesta z Dánska do Německa.)

Když váš pokoj obsadí někdo jiný #justzbyláosmičkathings (Yep, byly pokoje po osmi.)

23. 9.
Safra, teď po mně půjde FBI! (Tohle vědět nechcete.)
Zámky na důkaz lásky. Počkat... tamhleto... to je fuska lásky?
Mávající osazenstvo lodi (Berlín, byly jsme s kamarádkou v parku. Všem lidem, co si tam dali zámky na důkaz lásky předpověděla, že se rozejdou. Samozřejmě, když vidíme dopravní prostředek, tak máváme! Vy snad ne?)
Život je nádherný (Čekalo se na jednoho spolužáka. Když pak vešel do autobusu, něčemu jsem se zrovna smála, už ani nevím čemu. Když se na to zeptal, odpověděla jsem mu to napsané kurzívou. Taky je to poměrně cool poslední věta do zápisků no né?)

Jo, po prvním dni už jsem přestala vysvětlovat a nechala to v tomhle stavu. Hah, asi později něco dodám, ale líbí se mi, jak je to matoucí. (Jen tak mimochodem, příště nejspíš přibude zase nějaké to "veledílko".)
Zůstaňte naladěni, článek ještě projde editem. Jo, zveřejnit článek až poté, co je opravdu dokončen, je akorát mainstream. Umění v živém přenosu! Performance! Yay!
Edit: Doplněno oepické poznámky.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 24. října 2015 v 12:35 | Reagovat

Koukám, že sis ten výlet tedy pořádně užila :-D

2 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 25. října 2015 v 19:33 | Reagovat

No, alespoň ses nenudila. A kde že jsi to přesně byla?

3 tereza-straw tereza-straw | E-mail | 26. října 2015 v 16:19 | Reagovat

jsem opravdu nehorázně zmatená :D ale užívám si to, od tebe bych četla i vzkaz na ledničce!

4 Nelogična Nelogična | E-mail | Web | 27. října 2015 v 11:58 | Reagovat

[1]: Chci to sjet znova! A tentokrát nebudu blbá a nenachcípám se! :-D

[2]: Článek jsem právě editla, byla jsem v Norsku, Švédsku, Dánsku a Německu.

[3]: Ok, napíšu ti vzkaz na ledničku, chceš? :D

Možná jsem to měla editnout dřív, no :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama