Prosinec 2015

Nelogično feat. Zpovědnice & Bravo poradna

19. prosince 2015 v 0:20 | Nelogična |  (Ne)užitečné tipy
Vzhledem k úspěchům minulých článků podobného rázu jsem se ještě jednou odhodlala k návštěvě dvou divných webů - Bravo poradny a Zpovědnice. (No, pořád lepší než mimibazar.)
Jen tak mimochodem, víte o tom, že Bravo bude končit? Kde se pak budu bavit nad rubrikou "Moje poprvé"? Proč? #prayforbravo #jesuisbravo
Pro získání lepších odpovědí jsem si v poradně vymezila jen určitý okruh dotazů. Ano, musela jsem si vyscreenovat i tohle.

Nelogično feat. Bravo poradna

11. prosince 2015 v 23:51 | Nelogična |  (Ne)užitečné tipy
Ano. Je to tady. Nezačínala jsem podobně i minulý článek? Ok, tak ne, to byl asi jinej, no.
Přemýšlela jsem o tom, co je asi tak můj smysl života. Po dlouhém hloubání, bádání a podobných věcech jsem došla k šokujícímu závěru - budu radit mladým, co buď nedovedou používat mozek, nebo neumí googlit. Vážně. Napřed zkuste hledat sami, až pak poradna. Většina těch příspěvků je zbytečných.

"Nelogično, tohle už ale někdo dělá!" Jistě. Když se mi při návštěvě YouTube zjevila ona videa, docvaklo mi, že už nebudu megasuperoriginální. Po zhlédnutí musím jen podotknout, že tomu prostě chybí ten holčičí můj element. (A přišlo mi, že z toho šlo vyřískat víc a udělat to vtipnější. Tuhle závorku jsem nenapsala.) Jo, když si umanu, že něco napíšu, tak mě nezastaví ani zjištění, že už to dělal někdo přede mnou. Zastaví mě akorát lenost.

Počkat, tyhle sebeobhajující hemzy jsem už psala i k tomu prvnímu článku se Zpovědnicí. Hups. Omlouvám se za čas, který jsem vám sebrala z vašeho života. Teď už vážně - co trápí mladé a jaké je řešení?