Neskutečně originální novoroční článek

2. ledna 2016 v 22:21 | Nelogična |  Nelogično
Je to tady. Další příval článků o tom, jak se komu minulý rok vedlo, a úvahy nad tím, kterak bude letos. Proto jsem tady s článkem, jenž bude... úplně stejný jako všechny ostatní. Jupí.Očividně nejsem jediná, kdo zrácí pojem o čase. U nás se pro jistotu pořádal ohňostroj den před jedenatřicátým a i den po něm. Safraporte, to se neumíte podívat do kalendáře? Vždyť tím matete i mě! A co teprva veverky?

Pročítám si tu koncoroční články z minulých let. Meh. Ten z roku 2013 mě vyděsil. Já si někdy dávala předsevzetí? Vážně? Vždyť jsem stejnak splnila akorát půlku a i tu půlku jen napůl! Proč všude používám "a i"? Má to něco společného s Illumináty? No, je na něm vidět, že jsem měla možná přehnaná očekávání. Taky jsem tehdá toužila po proniknutí do divů otaku komunity.

Konec 2014? Hele, v tom už se docela poznávám! Létající končetiny, Caps Lock, zmínka marihuany (ačkoliv sama nejsem fanynkou této rostliny) za každou cenu... cenu. Cena. Víte, co teď přijde.

Co teď?
Jasně, plány na další rok! To je přece důvod pro psaní takového článku! Moje plány jsou... ehm... nejsou. Fajn, chtěla bych vydávat víc článků, víc přispívat do některých rubrik a míň do jiných, ale to neberu jako nějaké předsevzetí. Přesněji - více povídek, úvah a návodů, méně deníčkaření (nebo možná psát o něčem jiným než o škole).

Nějaké poselství?
Nedívejte se na 2 Girls 1 Cup. Pokud jste ono video zhlédli, nekoukejte na žádné jiné podobného rázu. Držte se dál od radioaktivních věcí. Jasně, po kontaktu s nějakým tím tentononcem dostávají superhrdinové v komiksech své schopnosti, ale v reálu to tak nefunguje. Nezabíjejte lidi kvůli tomu, že je nemáte rádi. Zbytečná námaha. Stejně jednou umřou. Vážně nemusíte mít názor na veškeré dění ve světě. Pokud o něčem nic nevíte, zjistěte si o tom něco, až pak o tom mluvte. Ne vše, co vypadá jako jídlo, je jedlé. Nasaďte někdo Pavlu Filipovou do boje proti IS. A hlavně - uctívejte veverky. Vyplatí se to. Moje světovláda se blíží. (A obětujte sem tam nějakou tu gumovou kachničku.)

Jakožto budoucí vládkyně světa bych chtěla ještě něco říct - tenhle svět je pro všechny. Jo, musela jsem to sem napsat. Jasně, svět a ČR jsou dost odlišné pojmy, ale... chápete, né?

Asi to už radši utnu, ať nezačnu mlít úplně z cesty. Ouch, už se stalo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 3. ledna 2016 v 13:56 | Reagovat

Předsevzetí si taky nedávám, ještě bych zklamala ke konci roku sama sebe (že jsem na to všechno zase zapomněla a za 24 hodin to doopravdy nedoženu). Pojem o čase ztrácím neustále. Celkem dlouho jsem měla za to, že 1. bude pondělí :-D

2 in-the-absence-of-empathy in-the-absence-of-empathy | 9. ledna 2016 v 20:58 | Reagovat

Amen.
Ale kachničky obětovat nezvládnu! :<

3 Johnny Johnny | Web | 16. ledna 2016 v 14:31 | Reagovat

Ono si treba predsavzať niečo originálne. Napr. tento rok spácham nevydarený atentít na maďarského prezidenta, za čo ma zavrú do tajného väzenia hlboko pod Balatónom, kde strávim celý zvyšok života posilovaním a učením sa hrať na flautu... alebo tento rok podniknem expedíciu na Papuu Novú Guineu, objavím nejaký neznámy kmeň, pomocou moderných technológií ich presvedčím, že som boh a medzi nimi si konečne nájdem ženu :-D  :-D  :-D

4 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 17. ledna 2016 v 19:06 | Reagovat

Ok, najdu si hned nejbližší veverku a odkážu ji svou zásobu ořechů.... juhů!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama