Únor 2016

Jak zaručeně pomoct člověku s depresemi?

29. února 2016 v 23:57 | Nelogična |  (Ne)užitečné tipy
Jsou dny, které pomalu ani nestrávíte doma, neboť běháte po akcích.
Pak jsou dny, kdy už nemáte energii na cokoliv, neboť jste ji spotřebovali.
A pak přijde den, kdy píšete článek, ale najednou si usmyslíte, že vlastně chcete datlit o něčem úplně jiném. Tak jsem se vykašlala na svůj návod na zvládnutí crushe a místo toho tu teď píšu o depresi. Super téma. Hm.

Test - je váš oblíbený charakter cinnamon roll?

21. února 2016 v 1:12 | Nelogična |  Testni se!
V poslední době vídám při prohlížení blogů reklamy na cosi na zvětšení penisu. Netuším, co se mi tím snaží naznačit, ale kdybych měla povolený adblock na tomhle serveru, přišla bych o podobné zážitky. To nesouvisí s článkem.
První pokus o úvod jsem vymazala a snažím se o lepší. Hm. Možná bych mohla začít vysvětlováním pojmu cinnamon roll.
Cinnamon roll - naprosto nevinná bytost, až příliš čistá a dobrá pro tenhle svět.
Odkaz pro ty, kteří chtějí vědět víc.

Jednou to muselo přijít

14. února 2016 v 21:54 | Rádoby datlér amatér |  Absurdní fikce
Je to tady. Už, když jsem zmínila v posledním deníkovém článku jeden ze svých, ehm, zvláštních nápadů, bylo jasné, že jednou spáchám něco se SnK.
Dnešek se nese v duchu Valentýna, což akorát znamená, že jsou lidé rozdělení na několik táborů - jedni slaví, ti druzí jsou až příliš velcí vlastenci a příliš originální a je to na ně prý příliš americký, třetím je to ukradený.
Jak tohle spolu souvisí? No, napsala jsem fanfikci na pár. Canon pár, abych upřesnila. Drabble, abych byla ještě přesnější.
S Levim. Haha.
Povšimněte si mých schopností vymýšlet názvy.

Když člověk uvěří kdejaké blbosti

8. února 2016 v 23:06 | Nelogična |  Záznamy mozkové činnosti

aneb Nelogična a nejdivnější přesvědčení, jaká kdy měla.
Lidstvo už od začátku doprovází víra ve všemožné věci. Někteří se klaní božstvu, jiní všude vidí víly, další praktikují podivné rituály. Občas člověk žasně nad tím, jakým pitomostem byl dříve schopen uvěřit. Dnes hodlám psát o stupiditách, jež v mé hlavě působily pravdivě. Upřímně, při myšlence na sepsání tohoto článku jsem se nejprve cítila trochu trapně, ale pak jsem jen pokrčila rameny a šla psát. (Taky jsem mezi pokrčením rameny a začátkem psaní lenošila, avšak to není zas až tak podstatné.)