Jednou to muselo přijít

14. února 2016 v 21:54 | Rádoby datlér amatér |  Absurdní fikce
Je to tady. Už, když jsem zmínila v posledním deníkovém článku jeden ze svých, ehm, zvláštních nápadů, bylo jasné, že jednou spáchám něco se SnK.
Dnešek se nese v duchu Valentýna, což akorát znamená, že jsou lidé rozdělení na několik táborů - jedni slaví, ti druzí jsou až příliš velcí vlastenci a příliš originální a je to na ně prý příliš americký, třetím je to ukradený.
Jak tohle spolu souvisí? No, napsala jsem fanfikci na pár. Canon pár, abych upřesnila. Drabble, abych byla ještě přesnější.
S Levim. Haha.
Povšimněte si mých schopností vymýšlet názvy.


Spolu

Konečně byli sami. Kvůli událostem v posledních dnech na sebe neměli žádný čas, teď si to však vynahradí. Nemusí se obávat vyrušení. Pokud ty dva někdo spatří, většinou vezme nohy na ramena. Netušili proč. Možná se prostě všichni obávají jejich síly. Spolu jsou neporazitelní. Takovou souhru nezažívali s nikým jiným. Třeba si jen lidé mysleli, že by si neměli být až tak blízcí. Tím se nechtěli zabývat. Rozhodli se, že se dnes budou věnovat jejich nejoblíbenějšímu společnému koníčku.
"Proč ostatní nechápou důležitost úklidu?" zeptal se Levi při pohledu na své koště. Poté se jej chopil a začal zametat. "Taková špína."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 16. února 2016 v 7:01 | Reagovat

Hele, ale proč ne? Kdyby byli oba posedlí pořádkem :-)
Jinak je to ale úžasný článek, ostatně jako vždy...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama