Koukej, nadpis!

6. dubna 2016 v 22:47 | Nelogična |  Nudné pobývání ve vesmíru Reality
Á, Nelogična opět objevila svoji deníčkovou rubriku!
Co z toho vyleze tentokrát? Stonožka?
Žila vůbec?


Od posledního zápisku se toho moc nezměnilo - akorát číslo udávající věk (stejně mi lidi pořád hádají čtrnáct-patnáct, takže je to jedno), sem tam jsem se zúčastnila nějaké té akce a věci odkládám na ještě později než předtím (nebo je neudělám vůbec).

Opět jsem se rozhodla něco ze srandy poslat do literární soutěže. Tu povídku jsem jim poslala dvě hodiny před uzávěrkou. Předtím jsem ji narychlo napsala. Úžasné. Ti ze mě musí mít radost. Pravopisný chyby tam nemám, to ne, ale nejsem si jistá, nějak se mi povedlo dodržet zadání (snad), děj mi přijde spíš průměr, závěr meh... hezký, já si to zkritizuju sama!
"A proč to tam teda vůbec posíláš?"
"Sama nevím, asi mi přijde rychlé psaní a následné odesílání s trochou nervozity, jestli mail vůbec dojde, jako fajn trávení večera."

Když se to tak vezme, většinu věcí ve svém životě jsem udělala z následujících důvodů:
A) Někdo mi naznačil, abych to nedělala (většinou jsem si jen něco špatně vyložila a dotyčný mi nenaznačoval, abych to nedělala)
B) Zrovna mi to přišlo jako dobrý nápad (skoro nikdy to nebyl dobrý nápad)
C) Z hecu (taky není moc dobrý nápad)

Vážně, s tím flákáním se bych měla něco dělat. Pak pracuju na prezentaci do školy pozdě večer a stěžuju si u toho, že se pořádně nevyspím. Stejně pak část dělám ráno a hudruju u toho, že nestíhám. Jo, protože jsem to nemohla udělat o pár dní předem, kdy jsem měla víc času, neboť brouzdání po internetu je ta nejdůležitější věc na světě. Když už jsme u toho, začala jsem si ukládat některé věci, které mě oslovily (ať pozitivně, či negativně). Ano, dále už následuje akorát smršť odkazů a můj komentář.

https://www.fanfiction.net/s/1634396/1/A-House-Elf-s-Needs Dobby/Hagrid. Taky jsem napřed nevěřila vlastním očím. Myslela jsem, že po té povídce s Ježíšem a Hitlerem mě už nic nepřekvapí, ale mýlila jsem se. Tohle prostě musím poslat dál, ať se o to podělím.
https://www.fanfiction.net/s/3641075/1/Cruel NGE fandom, Gendo vs Arael. Jo, to je ten, co dokáže nakouknout do myšlenek lidí.
https://www.wattpad.com/205647128-j%C3%A1-a-%C5%A1koln%C3%ADk-%C5%A1koln%C3%ADk Strhující příběh děvčete a školníka. Autor se zatím nedokopal ke druhé kapitole. No tak, chci vědět, jak to mezi nimi dopadne!
Myslím si, že tohle nepotřebuje komentář. Like.
Začínám psát neskutečně obsažné články. Vážně. S těma povídkama jsem zatím nehnula, měla bych s tím něco dělat. Celkově bych měla se sebou něco dělat. Hlavně bych mohla přestat psát, že bych se sebou měla něco dělat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 9. dubna 2016 v 12:53

A já myslela, že fanoušci korejských idolů jsou šílení, ale vidím, že pár Obama x Nejmenovaný člen skupiny EXO nebo podobné zdaleka nejsou to nejšílenější, co jsou dvanáctileté holky schopné vymyslet :-D

2 Nelogična Nelogična | E-mail | Web | 9. dubna 2016 v 14:03

[1]: Ok, jdu hledat Obama x člen EXO, protože tohle musím vidět :-D

3 Choi Mari Choi Mari | Web | 12. dubna 2016 v 19:00

[2]: Někdo dokonce udělal sbírku asi osmi nejdivnějších páru v kpop světe: http://kpop-lulz.tumblr.com/post/106324669361/a-compilation-of-must-read-fanfiction

PS: Když jsem to hledala, tak jsem omylem našla jedno fórum, kde se někdo zmínil, že našel povídku na Jinny Weasley x Moudrý klobouk a někdo jiný narazil na Hitler X Kim Jong Un :-D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama