Rutiny

28. května 2016 v 1:10 | Nelogična |  Nudné pobývání ve vesmíru Reality
Přichází článek, který vám změní život. Má totiž neskutečnou informační hodnotu jak pro současnou, tak i pro budoucí generaci. Mimochodem, od pondělí do pátku mizím, což je taky neskutečně podstatná informace.


Ranní rutina

Ozve se ničitel veškerých snů, zvuk zkázy, budík. Vypnu ho a válím se dál. Kdo by dobrovolně lezl z postele? Pak si uvědomím, že prostě vstát musím, zatnu zuby a opouštím svoji nejlepší přítelkyni. Nastává chvilka filosofie - není ranní vstávání svým způsobem trochu jako porod?
Po malé snídani se jde zpátky pod peřinu, protože proč ne. Zvoní budík. Zase. Dokud nezazvoní aspoň čtyřikrát, tak prostě nejsem pořádně probuzená. Uvědomím si, že bych měla pohnout. Posbírám, co potřebuju. Občas přemýšlím, jestli skříň vlastně není zbytečná, když se mi stejnak většina věcí válí někde na židli.
Předtím, než se vypravím, si slibuju, že tentokrát už půjdu dřív spát a nebudu se courat.
Jak vůbec někdo po ránu může stíhat líčení?

Cestovní rutina

Jedu busem. Někdy kratší dobu, jindy delší, záleží na okolnostech. Ve vozidle se vždycky vyskytuje minimálně jedna osoba se sluchátky nesnesitelně nahlas, z nichž se ozývají všelijaké ty Detektory bo co se to vlasně dneska poslouchá. Po ránu nesnáším všechny vyluzující cokoliv hlasitějšího než dýchání. Odpoledne akorát nesnáším malý uřvaný děcka. Občas (ne)dobrovolně poslouchám, co vlastně omladina řeší za problémy. Není nic lepšího, než když mladej kluk se swážovitým vzhledem poučuje o rok mladší holku o tom, že by se neměla líčit. Vlastně jo, je něco lepšího - vztahová dramata ve všech věkových kategoriích! Už jsem nějak dlouho neslyšela nikoho si stěžovat na dnešní mládež. Asi to teprva přijde.
Prosím, sundavejte si ty batohy. Fakt neznám příjemnější pocit, než když se na mě někdo mačká svým úžasným zavazadlem.

Blogová rutina

Kouknu, co je na titulce. Meh. Projedu další články. Přijdu si blbě, protože nemám co napsat, tak nekomentuju. Přečtu si nový komentář. Zjišťuju, že nemám co odpovědět. Moje asociální povaha se přesouvá i na net, super. Přemýšlím, že napíšu nový článek. Pak se na to vykašlu, protože mi ten nápad přijde stupidní. Stejně to napíšu o pár dnů později. Zapomínám na dva články do týdne. Hups.

Rutina při sledování filmů/seriálů

Mám rozkoukáno X věcí, co si asi pustím? Něco novýho!
Dokoukám to? Ne!

Rutina při pokusu o cvičení

Ano, já to dokážu! Přestanu býti jelitem a budu mít konečně trochu výdrž!
O chvilku později se válím na zemi a lituju svého rozhodnutí.

Rutina při psaní

Otevřu Word. Prázdná stránka.
Stále prázdná.
Prázdno.
Zavřu Word.

Večerní rutina

Spánek je pro sráče! Radši si rozkoukám něco novýho!
Ok, já vlastně chtěla dřív spát...
Tak zítra.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 28. května 2016 v 11:44 | Reagovat

Tak rutinu při pokusu o cvičení máme stejnou :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama