BEK TU SCHŮL MEJKAP

25. srpna 2016 v 23:51 | Nelogična |  (Ne)užitečné tipy
Je to tady. Konec prázdnin. Nevšimla bych si toho, kdyby lidi najednou nezačali mlít o svých nákupech do školy a outfitech. Vzpomněla jsem si na svůj článek o oblečení a rozhodla se, že si ještě jednou zkusím dráhu fešn blogerky. Tentokrát budu i kreslit! Myší. V Malování. Nemám to předkreslený, jedu improvizaci. To bude super, no né?


1.
Tento úchvatný vzhled můžete získat přírodním způsobem, vážení! Stačí, když se posledních pár nocí před zahájením školního roku vzdáte spánku. Stejně je akorát pro nuly. Zároveň nechoďte moc na slunko, ať patřičně vybělíte svoji pleť do mrtvolných hodnot běloby kůže. Rty musí být popraskané, takže na ně nepoužívejte tu svou chemii. Až se vás spolužáci začnou ptát, proč vypadáte takhle, můžete si vymyslet historku o tom, jak jste vstali z mrtvých nebo hodně hustě pařili, ačkoliv jste ve skutečnosti koukali na seriály a četli hodně zvláštní fanfikce. (Takhle nejspíš půjdu do školy já.)

2.
Stydíte se za svoji pobledlou pleť a tenké rty? Nevadí, vše se dá dokreslit! Na obličej si naneste vrstvu paštiky. Důkladnou. TOMUHLE ŘÍKÁŠ DŮKLADNÁ, JO?! Paštiku přetřete barvou. Nic přirozenějšího neexistuje. Obzvlášť, když je vidět ten ostrý přechod mezi barvou obličeje a krku. Vytaste rtěnku a rty si domalujte i tam, kde je nemáte. Stoprocentní úspěch zaručen!

3.
Cítíte se špatně! Ukažte to! Udělejte si ty nejsilnější oční linky, jaké svedete. Vybělte si trochu ksicht. Rozmažte řasenku. Hotovo. Pokud se opravdu rozpláčete, přidají se k tomu žádoucí červené oči. I když... toho lze docílit i jinak. Známe svý lidi.

4.
Serte na to. Buďte Iluminát.

Utínám to zde, neboť články o mejkapu prý maj být krátké. Aspoň myslím. Je to tak?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Melanie Melanie | Web | 27. srpna 2016 v 20:44 | Reagovat

Prosím, prosím, článek, jak vypracovat maturitní otázku do předmětu, který absolutně nechápeš (v tomto případě účetnictví) během jednoho večera. :-D Bude se to brzy hodit. :D

2 Nelogična Nelogična | E-mail | Web | 28. srpna 2016 v 11:38 | Reagovat

[1]: Už na tom dělám :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama