Self-Insert? To už jsem snad ztratila veškerou soudnost?

16. srpna 2016 v 20:27 | Rádoby datlér amatér |  Absurdní fikce
Ano.
Rozhodla jsem se, že zkusím něco nového. Aby ono pseudodílko vzniklo, musela jsem zmrzačit již existující příběh - Mahou Shoujo Madoka Magica. Tímto se omlouvám všem, kteří to anime měli rádi, tvůrcům, lidem, co to se psaním myslí vážně a tak nějak celkově všem. Ono to původně mělo být drabble, ale nějak se mi to natáhlo. Hm... na povídku je to stejně krátký. Měla bych se odnaučit používat "to".


Přání

Říká se, že když vám přeběhne přes cestu černá kočka, stane se neštěstí. Co však přijde, když před vámi sedí bílé stvoření trochu připomínající kočku, jež jste doteď pokládali pouze za fiktivní postavičku? Asi se to brzy dozvím. Nebo taky ne - třeba jde pouze o nějakou až moc živou hračku či něčí experiment udělat ze své kočky Kyubey. Když o tom uvažuju, jak se vůbec skloňuje jeho jméno?
"Hej, ty," vyrušil mě z přemýšlení pisklavý hlas ozývající se v mé hlavě, "nechceš se stát magickou dívkou? Výměnou za jakékoliv splněné přání!"

To mě jako vážně oslovuje "hej ty"? To je jako fakt ten Kyubey? Když si budu něco přát, tak budu nějaký čas vesele kosit čarodějnice, pak mi lupne v bedně a stanu se jednou z nich. Jestli odmítnu, pokusí se mi jeho nabídku ještě nějak vnutit. Jak z toho ven? A nemám přece jen nějaké bláznivé přání?
Pořád se na mě dívá a vrtí ocasem. "Pročpak váháš?"

"Potřebuju si to promyslet," zamumlám. Tuší, že vím celou pravdu o osudu magických dívek? Je on v reálném světě, nebo já v anime? Dokázal by mi splnit můj sen ohledně světovlády? Zkusím to.
"Víš, přála bych si vládnout světu po neomezenou vládu, což znamená, že se nezměním v čarodějnici, nezemřu, nikdo mě nesvrhne a svět nezanikne, všichni mě budou uctívat a budu mít svou veverčí armádu. Jo, taky bych chtěla neomezený přísun čokolády." Kyubey na mě zíral. Nemůžu si pomoct, ale mám pocit, že něco v jeho pohledu se změnilo.

"Víš, ty…" začal telepaticky.
"Co?"
"Ty nemáš duši!" Mizí. Stále koukám na místo, kde ještě před chvilkou seděl.
"No… to leccos vysvětluje."


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Johnny Johnny | Web | 17. srpna 2016 v 11:56 | Reagovat

Máš dušu veľkej dobyvateľky krajín, svetov a planét

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama