Jak vzplanout?

15. ledna 2017 v 21:04 | Nelogična |  (Ne)užitečné tipy
Ano, čtete správně.
Ano, vím, co je zítra za výročí. Proto to píšu.
Ano, asi to některým lidem nebude připadat úplně vhodné. Obzvlášť ne těm, kteří moc nehoří láskou k tomuto stylu humoru nebo už četli moc vtipů na tuto tématiku.
Ano, hodilo by se to i později k výročí Husova upálení. Na to si asi budu muset vymyslet něco jiného, no. I když... on červenec sám o sobě je docela planoucí měsíc, na to asi netřeba nic nového vymýšlet. Kdyžtak se sem pak v červenci vraťte, on se ten návod určitě bude hodit. Vracejte se sem pořád.
Ano, mohla bych přestat s úvodem a vrhnout se na článek. Zase jsem se do toho zašmodrchala.


Někteří z vás již pocítili planoucí vášeň, hořeli pro něco či se vám stalo něco jiného společného s ohněm. Nyní si ukážeme ten nejlepší návod k zahoření pro něco. Může jít o cokoliv - klidně i vyplňování úředních dokumentů!

1. Příprava

Nic nenechte náhodě. Nachystejte si vše potřebné. Pokud by někdo potřeboval vysvětlení vaší nové planoucí vášně, napište si předem dopis, kde mu to vysvětlíte. Pak už nebude čas!
Vždycky je dobré mít okolo sebe lidi. Ať už kamarády či náhodné osoby posbírané z ulice (tady pozor, aby se nejednalo o únos). Možná zkuste přátele překecat, jestli by pro to nezapláli s váma - ve dvou (a více lidech, samozřejmě) se líp hoří!
Přichystejte se také duševně. Zopakujte si, proč to děláte, jaký dopad to bude mít a ujistěte se, že to fakt chcete. Lidi, tohle je vážná věc, právě se chystáte pro něco vzplanout!
Ujistěte se, že už nemáte naplánováno něco jiného, zrušte všechny pracovní schůzky, rande a tyhle věci. Potřebujete klid!

2. Provedení

Vemte si vše, co jste si připravili. Odeberte se k místu, kde se to chystáte provést. Ujistěte se, že máte žádaný počet lidí, kteří vás podpoří, kdybyste náhodou pro onu věc nezapláli dle vašich představ. Vždycky je dobré mít poblíž někoho, kdo přiloží do ohně.
Nadechněte se a pomalu nechte vzplanout jiskru uvnitř sebe. Pokud to nepomáhá, tak buď požádejte někoho o pomoc, nebo se napijte něčeho, pokud máte. Nebo se něčím polijte. Oboje zabírá, kdo tvrdí opak, ten prostě nechce, abyste pro to zapláli.
Hořte pro to. No tak, tohle je málo, hořte intenzivněji! Cítíte tu planoucí vášeň k oné věci/činnosti/osobě? Pak jste vše provedli dobře.

3. Co poté?

Nenechte se ovlivnit různými povídačkami o vás. Haters gonna hate, se s tim smiřte. Ostatní prostě nechápou, proč by někdo hořel pro to, pro co hoříte vy. Jsou na to prostě moc studení. Však oni uvidí, až jednoho dne taky vzplanou!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Teka Teka | 16. ledna 2017 v 23:15 | Reagovat

Ráda bych to zkusila,ale jsem jaksi vyhořelá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama