Pravidelný novoroční článek

2. ledna 2017 v 21:44 | Nelogična |  Nelogično
Začal další rok. Nečekané. Jako fakt. Zase budu přemýšlet, jaký rok je, a stejnak nakonec budu všude psát rok 2015. Nebyl by to začátek roku, abych ho nevyužila jako příležitost pro ten jediný článek v roce, který přibude do téhle rubriky (kromě dalšího originálního článku o výročí blogu). Hm. Asi už utnu ten úvod.


Tak tedy, jaký byl minulý rok?
No... pro mě nebyl zas až tak špatný jako pro ostatní, jak to dle reakcí vypadá. Jasně, ve světě je bordel, ale to bylo tak nějak vždycky, lidi umírají, ale lidi umírali vždycky a jednoho dne prostě umřou všichni. Páni, to zní tak pozitivně! Zářivá budoucnost!

Fajn, přestanu odbíhat od tématu - tenhle rok jsem tak nějak dotáhla své umění ignorace na extrémně vysokou úroveň, napsala něco v rámci NaNoWriMo, napsala něco mimo, vycestovala ven, přicestovala zpátky a celkově jsem si to tak nějak užívala.

Co světovláda?
Stále se plánuje. Čím dál víc si věřím. Hele, jestli se do amerických voleb dokázali dostat ti kandidáti, jací se tam dostali (a teď mluvím i o těch dalších dvou, o kterých se málokdo zmiňuje), tak se celkem dobře dostanu k světovládě. Dejte mi čas a veverky. Vážně, dejte mi je. Polepšíte si, uvidíte.

Co blog?
Poněkud jsem to zanedbala, já vím. Obzvlášť v listopadu. Obávám se, že v nejbližší době se to moc nezlepší, neboť v květnu jaksi maturuju a asi bych se na to měla připravovat (flákat se a pak vše dohánět na poslední chvíli, známe svý lidi). Párkrát jsem přemýšlela o tom, že bych vždycky o víkendu napsala pár článků a přednastavila zveřejňování, ale vždycky z toho sešlo. Možná bych to mohla zkusit teď.

Nějaké cíle? Očekávání?
Haha. Nemám ani cíle, ani očekávání. Kdybych říkala opak, tak kecám. Ono se to stejnak nějak vyvrbí. Fajn, asi bych měla nějak udělat tu maturitu, nějak se dostat na vejšku a nějak žít a něco napsat, to je tak všechno. Taky bych možná měla udělat něco se svým spánkovým režimem, ať nejsem po ránu mrtvá.

Mají novoroční články vůbec cenu?
Ha ha ha. Stejnak je to náhodně zvolené datum. Až budu vládcem světa, tak nový rok bude začínat na moje narozky, což je ke konci ledna, takže se to stejnak posune. Bude v tom trochu bordel, ale komu to vadí? Vám? Nikoho nevidím, nikomu to nevadí, jupí!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 3. ledna 2017 v 14:56 | Reagovat

Možná by sis za cíl na tento rok mohla (konečně) dát právě tu světovládu :-) Za rok to stihneš, nic to není :-)

2 Tesa Tesa | E-mail | Web | 5. ledna 2017 v 10:04 | Reagovat

Veveričky nemám, prepáč :D Ale ako vládkyňu ťa podporujem !!
S tými cieľami v živote ťa chápem, môjím cieľom je spať za deň aspoň osem hodín, a to predsa nie je nič hrozné, no aj tak sa mi to ešte nesplnilo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama