Radíme Zpovědnici

19. ledna 2017 v 23:59 | Nelogična |  (Ne)užitečné tipy
Pamatujete si tehdy, jak jsem tenkrát vydala pár článků, kde jsem odpovídala na náhodné příspěvky na Zpovědnici? No, vracím se k tomu zpátky. Pokud netušíte, o kolikátý článek na tohle téma jde, nezoufejte si, já to taky nevím. Do tolika ani neumím počítat.Jistě, tohle není dotaz, ale mám k tomu co říct. Je perfektně racionální se po jedné špatné zkušenosti s nějakou osobou kompletně uzavřít a zapšknout na zbytek světa po zbytek života. Obzvlášť dobré pak je, když se dostanete někam úplně do jiného kolektivu a už jste tak odvyklí navazovat vztahy, že to vlastně neumíte. Navíc, jak můžete věřit sami sobě? Jak vůbec víte, že existujete? Jistě, díky vám pravidelně mizí jídlo v ledničce, ale jak víte, že lednička a jídlo v ní existují? Dokažte mi to.
Hups, tohle mělo být vlastně jakože vtipný. Místo toho tu jedu pseudofilosofický tentononc.


Není nic lepšího, než zjišťovat to, jestli jste těhotní, přes net! Tak tedy počkej, já se podívám do věštecké koule a řeknu ti.
Gratuluji, povedlo se vám počít nového spasitele! V budoucnosti nás zachrání od mnohých katastrof. Víš, čín nás spasí? Svým jménem! Teď ti, jakožto prorok, oznamuji jeho jméno: Používejte Kondomy
Díky tomu se nenarodí určité existence, jež by napáchaly mnoho škody.


Ano. Budeš totálně sama, neboť kamarádky se vůbec jako lidi nepočítají. Mít partnera je totiž důležitá věc a musíš jí dosáhnout i za cenu toho, že porušíš zákon a nějakýho toho chlapa si uneseš, přes tohle nejede vlak! Chytnout se prvního chlapa, co se ti nabídne, je též skvělý nápad. Už nezáleží na tom, jak se k tobě bude chovat, hlavně, že tě chtěl.

Hele, teď vážně - vždycky můžeš být ta ujetá sousedka s kočkama. Zvaž to. Kočky jsou super. Když mi dvě spolužačky na základce vyvěštily, že zůstanu sama s kočkama, naštvalo mě to a byla jsem z toho vytočená. Teď přemýšlím o tom, jak velký dům budu potřebovat pro jak velký počet koček.


Ale no ták, to vážně netušíš, co dělat? Víš, té ženské se bude muset stát taková malá nehoda. Třeba to, že spadne několikrát po sobě na nůž. Tím tě samozřejmě nenavádím k vraždě, to by mě ani nenapadlo.


No tak, to vážně nikdo nechce zastávat roli ujeté sousedky s haldou koček v baráku?
Dobrá. Chápu. Víš co? Vykroč první. Udělej první krok. Sežeň si náhodného příslušníka mužského pohlaví v tvém věku a vnucuj se mu tak dlouho, dokud ti nakonec neodkýve, že s tebou bude chodit. Prej je to horomně přitažlivý a tak. Taky je dobrý to propojit s tím, že k němu budeš přisátá jako klíště k smradovi, co se nenechal pocákat repelentem.


Eh? S živým klukem taky budeš líbat mnohé jiné živé věci. Třeba... jazyk.
S líbáním neradím, jsem budoucí divná sousedka s kočkama a jsem na to hrdá.


Takový pocit mám každý den! Jednou se zapíšu do dějin tím, že ovládnu svět spolu se svou veverčí armádou a domem plným koček (a taky gumovýma kachničkama). Mimochodem, jsem příčetná.


Fajn, tohle sem dávám jen kvůli tomu, že mi to přijde neskutečně vtipný samo o sobě. Taková perlička na závěr.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ┼Nemessis mor Morticie ┼ ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 20. ledna 2017 v 0:11 | Reagovat

:(

2 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 20. ledna 2017 v 10:31 | Reagovat

U lebek jsem myslela, že je to perla, ale dějepisářka versus smrdítko mě dorazilo :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama