Jak působit jako inteligentní člověk před osobou, se kterou jdeš na rande?

6. února 2017 v 23:56 | Nelogična |  (Ne)užitečné tipy
Tak jsem zase jednou ze zvědavosti koukla na to, co přibylo za články na krásná.cz a vybafly na mě tipy od Lady Vanilky. Jakožto nejlepší rádce ve všech oborech jsem byla přirozeně zvědavá, co se z toho vyklube. Hele, čéče, myslím, že umím lepší. Celkově mi přišlo, že nic neporadila. Rozhodla jsem se to napravit a sepsat vlastní článek.


1. Zůstaň sama sebou, pokud nejsi úplný idiot. To by totiž nebylo moc chytrý. Fakt.
2. Připrav se. Začni pět minut před odchodem na schůzku. Dřív to nemá smysl, později taky ne, protože bys mohla přijít pozdě a to není moc chytrý.
3. Vyber si z následujících témat:
Náhlý úbytek gumových kachniček v českých domácnostech
Ne každý rozumí pravému kouzlu gumových kachniček. Jsou tak žluté, roztomilé, dětské, gumové a žluté. Kampak mizí? Střílí je snad někdo? Mizí za lepšími životními podmínkami? Mají o ně lidi ještě vůbec zájem?
Vysoce filosofické téma. Fakt.

Je morální vyvolávat Satana?
Než se na mě začnete blbě dívat, představte si sami sebe v kůži Satana. Vládnete si hezky v pekle, sem tam někoho svedete z cesty, pravidelně vedete spory s Bohem a najednou se ocitnete na nějakém neznámém místě, protože si vás přivolala parta dětí, která vás vlastně ani nepotřebuje. Jak by se vám to líbilo, hm?
Pravé etické dilema!

Jaká je odpověď na základní otázku vesmíru, života a vůbec?
Prozradím, že je to 42. Jaká však vůbec byla otázka? Kolik je 6x7? Něco s vodkou? 420:10? Možná na to přijdeš ty a tvůj kluk/tvoje holka/dosaď si něco jiného!

Není těch videí o různých "zajímavých" faktech na YouTube už trochu moc?
Pozor, tato otázka by mohla rozpoutat hádku! Pokud do toho chceš jít i tak, čti dál!
Nějakou dobu lidé nahrávají videa, v nichž odříkají zajímavé věci, které si ten den přečetli na Wikipedii. Může jít i o informace z jiného zdroje, někdy i neověřené a nepravdivé. Jistě, někteří diváci se tak dozví nové věci, ale co s tím, když se nenaučí ověřovat si fakta a pak akorát roznášejí dál lži?

Fungují přípravky na zvětšení penisu?
Pozor, citlivé téma. Také se může zvrhnout v něco hodně trapného, když zjistíš, že to ten kluk zkoušel. Spíš o tom podebatuj s holkou a pomluvte spolu u toho někoho.

Má cenu se vůbec snažit, když jsme absolutně bezvýznamní, jednou umřeme, všichni lidi jednou umřou, Země přestane existovat a vesmír taky?
Zajímavé téma na závěr. Může být trošku depresivní, ale tyhle věci vždycky zní chytře, takže jdi do toho!

4. Používej hodně cizích slov, ačkoliv neznáš jejich význam. Čím méně srozumitelněji to zní, tím chytřeji vypadáš!
5. Hotovo! Ano, takhle jednoduché to je!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama