Perličky ze starého blogu

12. července 2017 v 2:19 | Nelogična
Jsou věci, které by o sobě člověk radši neměl prozrazovat. V mém případě jde o skutečnost, že jsem před tímhle blogem měla ještě jiné. Z nějakého důvodu jsem se rozhodla podělit se s vámi o pár perliček z jednoho z nich.


Jednu dobu jsem "psala" "příběh" a měla dost velké umělecké ambice na to, abych si postavy nakreslila v Malování. Asi si dovedete představit, jak to vypadalo, no. Líbí se mi, jak jsem věděla, že je to hnusný, a stejnak jsem to musela zveřejnit. Wunderbar.

Bez komentáře. Mimochodem, tohle i ten první screen je z toho samé článku.

Díky za upozornění, ale přečetla jsem si ho pozdě. Tak hlavně, že později jsem už malá a blbá nebyla, o to přece jde!

Tohle je z posledního článku, kde jsem předvedla neskutečnou emařinu. Nejvíc mě na tom baví ta zmínka pořadu TyTrubko. Je vidět, že ohledně pořadů v televizi jsem měla neskutečnej vkus.

Ve skutečnosti to stejnak nejspíš nikdo nečetl. Na konci jsem měla dodatek o tom, že když se mi někdo do měsíce ozve, tak mu blog "předám" a veškerý svůj obsah smažu. V případě, že se nikdo neozve, jsem plánovala prostě smazat blog. Nikdo se neozval a já to pořád nechávám viset na netu (ale asi bych to měla změnit, no). Nejvtipnější na tom je, že jsem na to, že "to je kravina", přišla při hraní NosTale. Opakuji, hraní NosTale. Tohle jsem vážně možná neměla vytahovat na světlo.

Ve skutečnosti jsem kňourala kvůli komentářům, který mi někdo napsal dva roky před zveřejněním toho článku. V té době mi totiž nikdo nic nekomentoval.

Bez komentáře.

To měl být jakože psaný trailer na pokračování příběhu. K žádnému pokračování nedošlo. Pobavilo mě to taky z určitých důvodů, které jsou už moc i na tenhle blog. Takhle - kdybych v tý době existovala na tumblru, nejspíš bych se sebediagnostikovala (nebo jak to slovo je) jako osoba trpící PTSD ze školy v přírodě (takže """""""""trpící""""""").

Tohle byl obsah jednoho celého článku. Wunderbar.

Nadpis článku 10/10.

Obsah sráčkovského článku. Nepoužívala jsem moc originální nadávky, no.

Tak nějak netuším, co bych k tomu měla dodat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 15. července 2017 v 19:16 | Reagovat

To je docela veselé. Nejlepší bylo to, jak si čtenáři mají obrázky zakrýt rukou, jestli je jim nelíbí.
To je škoda, že i já jsem si zrušila blogy z roku 2009. Mela jsem 4 a všechny měly stejný design. Taky bych s některými hláškami mohla machrovat. :-) Třeba s těmi svými litaniemi o tom, že ten, kdo neposlouchá metal není slušný člověk a tak. :D Vím, to bylo trapné.

2 Melanie Melanie | Web | 24. srpna 2017 v 22:40 | Reagovat

[1]: V tom případě jsem nebyla slušný člověk asi tak do sedmnácti let. :D
Já momentálně ruším svůj starý blog a rozhodla jsem se, že všechny články smažu (pak jsem se na to vykašlala) a když jsem viděla, jak příšerně jsem psala... tak jsem si nalila panáka a rozhodla se nic nemazat a smazat až pak celý blog najednou. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama