Test: Je vaše oblíbené dílko nacistická propaganda?

22. července 2017 v 10:47 | Nelogična |  Testni se!
Připadá vám název tohoto článku směšný? To bude možná tím, že jste nestrávili dost času na studnici moudra - SJW části Tumblru! Tam by vás hned poučili, že jde o vážné téma, nad nímž byste se neměli ošklibovat! Víte vy vůbec, jak velké mají náckovská díla fandomy? Tohle je hotová apokalypsa! Zjistěte, jestli nepatříte k neinoformovaným! Probuďte se!


1. Je autor Němec?
A) Ano
B) Ne
C) Ne, ale žije v zemi, která během druhé světové spolupracovala s Německem
Pokud jste odpověděli A nebo C, už ani nepokračujte. Hltáte totiž propagandu! Ano, na národnosti záleží! Cože? Že bychom se měli dívat na děj a uvažovat logicky? Ale logika nás utlačuje!

2. Vyskytují se v díle postavy s německými jmény (zbytek mocností Osy nyní ignorujeme z nějakého důvodu)?
A) Ano
B) Ne
V případě, že jste odpověděli A, přestaňte. Zase. Náckovská propaganda. Nezáleží na tom, jak se ty postavy chovají, jednou jsem sdělila finální verdikt a už ho měnit nebudu! Neutlačujte mě!

3. Byla některá z postav inspirována někým důležitým z německé historie?
A) Ano
B) Ne
A jako Ano, to co čteš (nebo sleduješ/posloucháš/...), je problematické. Všichni přece víme, že německá historie je akorát jeden velkej holocaust a ten zbytek tam akorát někde poletuje. Podívej, tamhle letí Berlínská zeď! Nacistické dílo!

4. Používá autor motivy z germánské mytologie?
A) Ano
B) Ne
Po áčku opět přestaňte. Už to dílo nekonzumujte. Copak nevíte, že Odin byl prvním propagátorem nacismu? Totálně! Odkud to vím? Intuice, vážení! Intuice! Nikdy nevěřte zdravému rozumu!

5. Dalo by se o některé z postav říct (jedno, zda jde o klaďase či záporáka), že je přesvědčením tak trochu nácek?
A. Ano
B. Ne
Jestli jste odpověděli Ano, už ani nepokračujte. Jak jste to sakra mohli nepoznat? I kdyby byl oním náckem jen ten největší hajzl v příběhu, který je neoblíbitelný, určitě už to někoho dost ovlivnilo na to, aby zvedal pravačku!

6. Ranilo to dílo mé city?
A) Ano
B) Ano
Pokud mi to ublížilo, neměli byste to konzumovat ani vy!


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 23. července 2017 v 19:25 | Reagovat

Tak jsem si naprala nácka (mimochodem bylo by vtipný, kdyby si někdo všiml toho, že se říká tohle :D) a jdu se pustit do propagandy. Naštěstí, jelikož mám rozečtený blbě čitelný Mein Kampf, tak jsem si po nějaké době všimla, že to asi propaganda bude.... však, napsal to Němec? :D:D

2 Maryje B. (AKA yuripovidky) Maryje B. (AKA yuripovidky) | 1. srpna 2017 v 10:51 | Reagovat

Ahoj,
také mi chybí blogování, ale já už nemám čas na to spamování svého "Fůj, nejhorší blog na světě", což byl v podstatě jediný důvod, proč jsem si dokázala nahrabat tak vysokou návštěvnost. Fňuk, kéž bych to stíhala tolik jako to nedochudče před čtyřmi lety :(

Náhodou jsem totiž zavítala na svůj blog po sto letech za účelem pochlubit se příteli svým mimořádným talentem, a tvůj srdceryvný komentář mne téměř rozplakal.
Teď v listopadu to bude už sedm let od vydání nejdojemnějšího milostného příběhu na světě...

S nostalgií podepsána
Yuri

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama