Absurdní fikce

Self-Insert? To už jsem snad ztratila veškerou soudnost?

16. srpna 2016 v 20:27 | Rádoby datlér amatér
Ano.
Rozhodla jsem se, že zkusím něco nového. Aby ono pseudodílko vzniklo, musela jsem zmrzačit již existující příběh - Mahou Shoujo Madoka Magica. Tímto se omlouvám všem, kteří to anime měli rádi, tvůrcům, lidem, co to se psaním myslí vážně a tak nějak celkově všem. Ono to původně mělo být drabble, ale nějak se mi to natáhlo. Hm... na povídku je to stejně krátký. Měla bych se odnaučit používat "to".

Jednou to muselo přijít

14. února 2016 v 21:54 | Rádoby datlér amatér
Je to tady. Už, když jsem zmínila v posledním deníkovém článku jeden ze svých, ehm, zvláštních nápadů, bylo jasné, že jednou spáchám něco se SnK.
Dnešek se nese v duchu Valentýna, což akorát znamená, že jsou lidé rozdělení na několik táborů - jedni slaví, ti druzí jsou až příliš velcí vlastenci a příliš originální a je to na ně prý příliš americký, třetím je to ukradený.
Jak tohle spolu souvisí? No, napsala jsem fanfikci na pár. Canon pár, abych upřesnila. Drabble, abych byla ještě přesnější.
S Levim. Haha.
Povšimněte si mých schopností vymýšlet názvy.

Songfic

18. ledna 2016 v 23:37 | Rádoby datlér amatér
Rozhodla jsem se experimentovat.
Počítá se tohle jako úvod?
Vzniklé cosi mi změnilo život. Pravděpodoboně jej změní i vám. Použila jsem tak neskutečně underground píseň, že ji ani nenajdete na YouTube. Snad šlo o dostatečně hipsterský tah.
Varování: Může měnit životy. Jde o smrtelně vážný příběh. Třetí varování, které jsem ještě nevymyslela, ale prostě tu chci tři.

Šokující třetí díl

28. září 2015 v 22:54 | Rádoby datlér amatér
Víte, mohla bych přidat něco do deníkové rubriky. Tentokrát se v mém životě dokonce totiž odehrálo něco trochu zajímavého. Kdepak, radši přidám třetí část téhle šílenosti, ačkoliv jsem si kdysi řekla, že nebudu dávat dva články do stejné rubriky hned po sobě. Hm, nevadí. Pravidla jsou od toho, aby se porušovala. Yolo.

Šokující pokračování

31. srpna 2015 v 22:24 | Rádoby datlér amatér
Lidi, pamatujete si ještě někdo ty doby, kdy jsem to myslela se psaním vážně?
Ne? Já taky ne.
Inu, rozhodla jsem se na to jít ve stylu Hollywoodu - když má dílo úspěch, potřebuje pokračování. Za každou cenu. Prostě... musí se nato jít přes mrtvoly. O kousek delší, s pár dalšími šokujícími zvraty a něčím, co můžete číst jako náznaky hodně špatný bromance, jestli chcete.
Jen tak mimochodem, víte, že přede mnou už vznikla "fanfikce" na tohto chlapíka? Tadyhlenc si ji můžete přečíst.
Jo, už z toho dělám crossover i s pořadem "Konspirační teorie". Protože crossoverů není nikdy dost.

Šokující odhalení

22. srpna 2015 v 0:37 | Rádoby datlér amatér
Jednoho dne jsem si řekla, že sepíšu první blbost, co mě napadne. Tohle je výsledek.
Nejprve by ode mě bylo vhodné, abych vás připravila na hrůzy následující - znáte ten komediální fantasy pořad o partě kamarádů věřící v mimozemšťany, co se omylem dostal na History Channel? Jmenuje se to "Ancient Aliens". Kdysi jsem tomu málem i věřila, naštěstí mi včas došlo, že jde pouze o vysoce vtipnou fikci (některým to nedošlo doteď, proto tuto zprávu šiřte dál, danke). Akorát v těch pozdějších řadách už trochu recyklují staré nápady, no. Na internetu jaksi chybí příběhy sepsané šílenci, jenž ten seriál sledují. Rozhodla jsem se využít těch pár promarněných hodin života, abych obohatila svět o něco, co nikdy nemělo vzniknout. Postava zde vystupující je Alien Guy (aka Giorgio A. Tsoukalos, ale pod tímhle jménem si ho stejně nikdo nepamatuje), kterého znáte, aniž byste o tom věděli.
Tak, po tomto krátkém úvodu už nebudu zdržovat a radši vám naservíruju své nejnovější veledílo.
Varování: Vysoká koncentrace alienů, může snížit IQ, opravdu nejsem fanynka těch rádoby dokumentů a je to znát

YouTube fanfiction? Drabble?

14. června 2015 v 22:04 | Rádoby datlér amatér
Odehrálo se to, co jsem předpovídala (a nikomu se s tím nesvěřila). Na Wattpadu teď visí místo pofidérních fanfikcí na Van Direkšn pofidérní fanfikce na jakési youtubery. Po pravopisné, příběhové a celkově i stránce kvality je to úplně stejné, ale neobsahuje to už konečně Van Direkšn, což je malé bezvýznamné plus. Čekám jen, kdy přijde slash - né kvůli tomu, abych to četla, ale abych mohla pozorovat ty hádky. Na jedné straně smradi, co nechtějí vidět své oblíbence jako gaye, na druhé straně zapálené slasherky. A samozřejmě, pak ještě válka těch shipperek mezi sebou, čí pár je lepší. (Stejně pochybuji, že by se ty holky zvládly v hádce ohledně párečkování vyrovnat SnK fandomu.)

Rozhodla jsem se nebohé dívčiny podpořit v jejich tvorbě tím, že taky přihodím jedno drabble 13+.
Varování: To věkové omezení není pro srandu králíkům. Čtení tohoto tentononcu může snížit Vaše IQ. Nic není smyšlené, vše je reálné. Pokud v tom poznáváte část jiného díla, jde o účel. Pokud se cítíte naštvaně, ano, byl to účel. Jsem svině a přiživuji se na ostatních.

Setkání s minulostí

17. listopadu 2014 v 1:14 | Rádoby datlér amatér
Při prvním pohledu na současné téma týdne mne napadlo, že bych zase mohla sepsat nějaký ten návod - třeba jak první krůčky rozhodně nedělat. Nechci se nafukovat, ale v tomhle mám fakt parádní praxi. Potvrdí deset gumových kaxhniček z devíti. Pak se mi ovšem do hlavy vkradl hlásek šeptající: "Helé, Nelogičnó, už dlouho jsi na blogu nevystavila něco, čemu by se dalo říkat příběh! No ták, piš!"
"Ale to nemůžu! Psát o sobě je děsně egoistický!" namítala jsem.
"Nepředstírej, že nejsi egoistická. Vědí to všichni, tak nač to zakrývat?"
"Ne! Vždyť by z toho zase vylezla totální zhovadilost!"
"Prostě to napiš."
Hlasům v hlavě se prostě odporovat nedá, tak tu teď sedím a sepisuju něco, do čeho by se žádný soudný člověk asi nepustil. Má soudnost je naštěstí v mínusu, takže se do toho můžu pustit.

Snarry? Fakt?

29. srpna 2014 v 21:46 | Rádoby datlér amatér
Je to tady, vážení! Nelogična se dala na psaní slashe! To jste nikdo nečekal, co? Samozřejmě zvolila páreček, nad kterým zavzdychá mnoho dívčin čtoucích fanfikce - Harry a Severus! Netroufla si zatím na žádnou kulervoucí ságu plnou všelijakých techtlemechtlí, tak jejich lásku vrazila akorát do drabble. Ano, vy tu týden čekáte na článek a ona vám předhodí něco o sto slovech (když nepočítáme nadpis). Hanba jí! Ještě vás nutí klikat na celý článek! No fuj!

Skutečné odhalení hudebního průmyslu

12. srpna 2014 v 22:35 | Nelogična
Ha, jestli si pamatuju správně, v jednom článku jsem psala, že se můžete těšit na celebritkoidní fanfikci. Nejspíš pozdě, ale přece. Tenhle nápad nosím v hlavě už celkem dlouho, ale upřímně netuším, jak to celé skončí. Bude to jízda. Počkat... já vlastně ani nevím, jak začnu!
Fajn, po dopsání mám trochu pocit, že to je akorát o jedný osobě... ale stejně to sem musím hodit! :D
Upozornění č. 1: Tohle fakt není myšleno vážně. Berte s nadhledem (ne)výskyt vašeho oblíbeného hudebníka (a taky jeho chování), ano?
Upozornění č. 2: V článku se vyskytuje Justin Bieber. Hodně. Víc, než se mně samotné líbí.

Můj malý bestseller

3. ledna 2014 v 15:29 | Rádoby datlér amatér
Jupí, konečně mám k čemu využít tuto rubriku! Inu, ozkoušela jsem svůj vlastní návod a myslím, že z tohohle by se opravdu bestseller stal - je to psáno tak nenáročně, že se ani neobtěžuju dodržovat stejný čas!
Prosím, všímejte si úžasných slovních spojení jako "během toho běhu" a popisu očí mého hrdiny. Za to bych měla dostat nějakou cenu!
Vím, že to celé má skoro deset stran, ale myslím, že si na to určitě někdo najde čas a přečte si to. Vždyť už teď to čte víc lidí jak Bibli! Opakující se slova totiž nikomu vůbec nevadí!
 
 

Reklama