Jednorázové trdlotiny

Největší romance všech dob

22. února 2017 v 22:52 | Nelogična
Rozhodla jsem se opět splnit nějaký bod ze své výzvy. Tentokrát šlo o to napsat něco v žánru, který obvykle nepíšu. Rozhodla jsem se pro něco romantického. Hodně romantického.
Taky je to docela rychlé. Spíš by se to mělo jmenovat "Rychlá romance".
Už mlčím.

Nevyvolený

31. prosince 2016 v 14:19 | Mistr matlal
Víte, jak jsem si na konci ledna sepsala tu výzvu? No, rozhodla jsem se ji začít plnit. Já vím, docela pozdě, to jsem celá já. Rozhodla jsem se splnit hned první bod.
Tak tedy, pokud se pokouším napsat něco delšího než drabble, většinou jde o pokus o fantasy. Z nějakého důvodu obsazuju do rolí protagonistů malá děcka a neustále se snažím o co nejabsurdnější plot twist. Asi tak, no.

Matematická smyčka

16. října 2016 v 22:33 | Nelogična
Ahoj.
Žiju.
Napsala jsem povídku.
Co víc k tomu napsat?

Poklad

18. září 2016 v 0:47 | Nelogična
Víte, jak se všude válí všechny ty příběhy o lovcích pokladů? Eh?
Takhle má vypadat úvod, ne?
Nemá.
Ok, je to jedno, já dneska padám, mějte se tu hezky.

Drabble - Důvod

14. května 2016 v 21:07 | Nelogična
Jsou nápady, u kterých netušíte, odkud přišly. Pak jsou takové, u kterých to víte. Logicky. Proč tohle vůbec píšu?
Zkrátka a jednoduše - někteří lidé jsou prostě inspirativní, i když ne tím způsobem, jakým by chtěli. A vůbec, vy jste se jimi taky nechtěli inspirovat, jenže vaše hlava...

Vánoční povídka? Takhle pozdě?

1. ledna 2016 v 0:24 | Rádoby datlér amatér
Tenhle tentononc jsem měla rozepsanej ještě z loňska. Novoroční článek dle tohoto pravidla bude nejspíš na Velikonoce. Meh, nevadí. Někde v průběhu psaní jsem vzdala popisy, takže to bude nejspíš dost matoucí. Prostě uzřete moji vizi Česka o Vánocích za x let a přeju šťastný nový rok, měsíc, týden, whatever. Prostě šťastnou existenci po neomezený časový úsek.

Drabble

29. července 2015 v 23:59 | Rádoby datlér amatér
Po jednom krátkém článku tu máme... další extrémně krátký článek. Super.
Nějak jsem netušila, jakké jméno by se pro tohle hodilo, tak jsem prostě hodila to, co mi přišlo nejméně idiotské.

Drabblujeme!

6. dubna 2015 v 23:03 | Nelogična
Je neuvěřitelné, že se tenhle blog pořád nachází v kategorii "Literatura" a nepřesunula jsem ho k deníkům, kam očividně patří. No co, na tohle stěhování jsem moc líná, avšak na napsání něčeho o sto slovech ne. Co to bude tentokrát? Výlet do budoucnosti, troška filozofování a možná ještě nějaké překvapení. Usaďte se (nebo klíďo píďo stůjte, mi to je jedno) a čtěte.

Drabble... a hned dvakrát!

4. prosince 2014 v 21:45 | Rádoby datlér amatér
"Eh... Nelogično?"
"Nó?"
"Víš o tom, že máš taky blog?"
"No... jo. Proč?"
"Víš, že už jsi dlouho nic nezveřejnila?"
"Ehm, ono mi to jaksi všecko leží v rozepsaných..."
"Bych ti ty internety a youtuby zakázala, fakt! Dřepni k Wordu a piš!"
A to je tak nějak pár písmen k poněkud... eh... delší pauze? Nebojte se, já Vám to vynahradím! Během víkendu chci přihodit článek k challenge. Ono to tak možná nevypadá, ale já fakt komentáře čtu, akorát musím počkat, než jsem schopná inteligentně odpovědět. Inteligentně. Počkat. To nesedí! Ehm... radši už mlčím.

Pravdomluvná

19. června 2014 v 23:36 | Nelogična
Inu, myslím, že přišel čas na něco dalšího z mého šuplíku. Na své poměry jsem ji napsala celkem rychle, což bylo hlavně tím, že už od začátku měla určený svůj další osud - putovala do soutěže knihovny na vesnici (ok, počtem obyvatel už by to mohlo být město, ale...), kam jsem chodila do školy. Tentokrát jsem nezapomněla na všelijaké to formátování a podobný tentononc. V pravidlech není nic o nezveřejňování povídky po ukončení soutěže, tak snad nic neporušuju.
Asi bych měla napsat i umístění, že jo...
Nevím, čím to je, ale skončila jsem druhá. Teď už to sem radši překopíruju z wordu, jelikož se mi chce spát.

Už zase se přiživuju na TT

31. května 2014 v 22:50 | Nelogična
Ano, Nelogična se rozhodla přestat koukat na videa, zvednout mozkozadek a nakopat Múzu do múzozadku! Cha! Taky by mohla přestat blbnout s tím překladačem...
Jé, já mám vlastně psát na téma týdne! Hups. Ok, už se začnu chovat normálně a vyplodím nějaké to ženiální veledílo. Není totiž nad psaní o zvířátkách. Muhaha.

Apokalypsa (další pokus o drabble)

25. února 2014 v 17:10 | Rádoby datlér amatér
Ano, opět píšu na blog. Člověk si říká, že když už má ty jarňáky, tak si konečně skočí do kina... a místo toho zůstane doma, smrká a proklíná bacily. Rýma je největší hnus na světě. Zajímavé. Celý školní rok jsem zdravá jak rybka a jakmile mám týden volno, něco mě skolí. Úžasné. Super. Počkat... mohla bych být na tom hůř, že jo. Třeba bych mohla chytit mor.
Ok, teď k tomu drabble - jde o nápad ze školy (víte, škola je inspirující a díky sešitu z matiky se zlepšuju v kreslení). Byl chladný únor a naše výprava právě kráčela na... hodinu tělocviku. Stačila k tomu nevinná věta, kterou jsem vypustila z úst: "Apokalypsa přichází!" Dál už radši nic psát nebudu, už teď je úvod delší jak drabble (zbytek historky zahrnuje smích a vraždící pohled tělocvikářky).
Když nepočítám nadpis, má to přesně sto slov. Muhaha!

Cosi jako vánoční povídka

19. prosince 2013 v 21:37 | Prasopiska
Ano, i já tomu podlehla. Musela jsem to zkusit, jenže mi bylo dáno méně času, než bych si přála (díky všem možným povinnostem, samozřejmě). Toto je spíš taková rychlovka, na výhru nepomýšlím.

Což takhle dát si...

13. prosince 2013 v 21:50 | Rádoby datlér amatér
... další bajku? Tentokrát už poslední, vážně! Tedy - pokud mě ještě něco nenapadne...

Další - snad - bajka

30. listopadu 2013 v 21:31 | Rádoby datlér amatér
Ano, opět přispívám s něčím hodně krátkým, jelikož jsem si vzpomněla na svůj přemilovaný blogísek (UŽ NIKDY ZDROBNĚLINÝÝÝ) a dle všeho by už měl blog.cz aspoň trochu fungovat.

Bajky kratší jak drabble... asi

16. listopadu 2013 v 14:33 | Rádoby datlér amatér
Ó, ono opět něco přibude do rubriky s mými pokusy o datling čehosi smyšleného! Jak husté.

Díra

25. září 2013 v 20:48 | Rádoby datlér amatér
Ne, lepší název jsem už opravdu vymyslet nemohla. Vždyť je tak hlubokomyslný a úžasný!
Fajn, přestanu s ironií. Až na ten název jsem s tím momentálně spokojená a myslím, že ještě nějakou dobu budu. Tedy, pokud se počítá jako spokojenost skutečnost, že si za to nechci utrhnout hlavu a zabít své já, které to psalo.
Jde o moji prozatím nejdelší "povídku". Nejlepší na tom je, že ani nevím, jestli tomu nadávat povídka.
Ehm, dost keců.

Tentokrát cosi jako drabble k obrázku

14. srpna 2013 v 21:05 | Rádoby datlér amatér
Ano, milé děti, opět vám představuji něco ze své hrůzyplné dílny! Ne, dělám si legraci, tak strašné to není. Jen jsem momentálně bez inspirace... počkat, to lžu. Nápady mám, ale na jejich realizaci bych musela překonat lenost. Fajn, dost povídání, tady máte obrázek a k němu drabble. (Narazila jsem na úžasnou stránku, kde jsou obrázky se zadáním 'napiš příběh k tomu a tomu obrázku...')

Pokus o cosi s nečekanou pointou...

26. června 2013 v 20:52 | Rádoby umělec
Safra... nějak mi docvaklo, že bych občas mohla přihodit nějakej článek... lenost je opravdu strašná vlastnost. Ještě, že mám ve wordošuplíku něco schovaného, i když, jak tak o tom přemýšlím, asi by to tam mělo zůstat schované. Nebo ne?
(s)Prostě a jednoduše: Vyhrábla jsem jeden hokus pokus, drabble, a doufám, že mě za to nevypískáte či něco jiného.
P.S.: Nechci buzerovat, ale jsem v jakémsi "SONB"...

Tentokrát na vygenerovaná slova

1. června 2013 v 20:04 | Studenoručka První
Ne, tentokrát nezačínám článek slovem ano!

Pidi pokus

31. května 2013 v 19:36 | Moje šílená(ona není šílená - jen trochu bujnější!) fantazie
Ano, opět začínám článek slovem ano a ano, vím že to není originální, no ano! Tenhle malý pokus o cosi jako drabble vznikl jen díky tomu, že se mi neustále přehrávaly podobné scénky v hlavě. Přesáhla jsem o jedno slovo - jen o jedno, což je pro mě celkem úspěch.

O vzniku Nelogična

3. dubna 2013 v 14:02 | Autor? Radši utekl pryč
Ehm... čtete správně. Občas z nudy něco napíšu a hodlám to cpát sem. Tohle je docela krátké, tak si to snad někdo přečte. Doufám, že se to na tomto blogu brzy zaplní - až tu bude víc článků, "převléknu" blog do jiného designu.

Upozornění: Před psaním tohoto čehosi jsem nic nebrala, fakt!
 
 

Reklama