(Ne)užitečné tipy

Jak spáchat úklid ve svém pokoji?

20. prosince 2014 v 23:58 | Nelogična
"Spáchat? Proč nezvolíš vhodnější slovo?"
Osobně se domnívám, že při likvidaci bordelu se člověk mnohdy dopouští velkého zla (obzvlášť, když u toho někoho zabijete, no), proto. Úklid zabíjí. Uklízíš, zaplatíš. Eh, chápu, už to trošku přeháním.

Jak přežít třídní schůzky?

19. listopadu 2014 v 16:08 | Nelogična
Občas v životě každého z nás nastane chvíle, kdy má opravdu vážný důvod bát se srazu rodičů a učitelů, kdy debatují o nás bez nás. (Něco mi to připomíná, heh.) Jak se v takovém případě zachovat a přežít ve zdraví? To se hnedka dozvíte!

Jak najít bránu do Pekla?

7. října 2014 v 23:07 | Nelogična
Nastal čas na jeden z dalších návodů, bez kterých se už dneska člověk prostě neobejde. Tentokrát opět budeme cestovat do zajímavé destinace - Peklo s velkým P. Nebo aspoň k té bráně. Nemusí vás pustit dovnitř, že jo.
Mohlo by se hodit, pokud by se nepovedlo vyvolávání Satana. Když nechce ten Mástrpekelník k vám, musíte vy k němu! (Popřípadě se obejít bez něj, ale to nedoporučuju.)
Jste připraveni?
Ne?
Tak ok, jde se na věc!

Stvoř si vlastní konspirační teorii!

11. září 2014 v 23:45 | Nelogičnino zlé já... čte někdo, kdo píše tyhle články?
Ahoj, čau, nazdar, dobrý den, sbohem nebo jaký ten pozdrav preferujete. Jak jste jistě uhádli, právě zíráte na další z mých více či méně normálních článků. Tenhle prostě nepočká, nesmím to odložit na zítra! Když už máme tskovéhle datum, proč toho nevyužít? Jen tak přímochodem, příští návod se bude týkat cestování do zajímavé destinace, jestli to potřebujete vědět. Potřebujete.

Vyprav se do kouzelné země i ty!

5. srpna 2014 v 13:15 | Nelogična
Ha, další téma týdne, ke kterému mám co napísmenkovat! Opět půjde o mé tipy! Bez nich se totiž vůbec neobejdete! Každý, kdo vám tvrdí něco jiného, je blázen! Určitě ho někdo podplatil!

Jak být atraktivní pro své okolí?

24. července 2014 v 23:00 | Nelogična
Už dlouho jsem chtěla sepsat tento návod - ne, kecám, něco takového mě napadlo včera, ale koho to zajímá? Hlavní je, že jde o jeden z těch opravdu potřebných. Snad se dostane k co nejvíc lidem.

Jak napsat báseň

11. července 2014 v 23:14 | Nelogična
Už tu byl návod na to, jak napsat bestseller i na to, jak sepsat originální článek na téma týdne "Originalita neroste na stromech". Bylo by nefér, kdyby si budoucí básníci nepřišli na své. Čtěte mé moudré rady, díky kterým budete básnickými hvězdami!

Jak sepsat nejoriginálnější článek na toto téma týdne a pár vět o stromech

29. června 2014 v 22:47 | Nelogična
Já vím, teď to už bude jen málo lidem k užitku. Na druhou stranu - lepší pozdě než nikdy.

Staň se profesionálním fotografem!

6. června 2014 v 23:20 | Nelogična
Ano, mám pro Vás další rady do života! Tentokrát jde o čtení pro ty, co by měli zájem o uměleckou dráhu.

Jak se vyvolává Satan?

17. května 2014 v 22:40 | Nelogična První, Druhá, Třetí, Stopadesátá
Ha, Nelogična žije a ozývá se! Přináší další návod, který stoprocentně využijete! Také přidá jeden svůj citát:
"Komunikace je prý jako házení si s míčem. Nesnáším míče."
Toto si zapamatujte, děti, tohle totiž ovlivní dějiny!

Konspiračním teoretikem snadno a rychle!

12. dubna 2014 v 21:48 | Nelogična První, Druhá, Třetí, Stopadesátá
Ehm... tenhle návod jsem chtěla sepsat už celkem dlouhou dobu, ale jaksi se mi do toho nechtělo nebo nezbyl čas. Doháním resty a rebelantsky nehýbám se svou rozepsanou povídkou, kterou jsem chtěla poslat do soutěže v jedné knihovně. V rámci sbírání inspirace jsem se dostala i na nějaké ezoweby a z facepalmování mě bolí tvář. Ok, každý věříme něčemu jinému a já nikomu nic brát nehodlám, ale tvrdit, že Země je dutá a my žijeme uvnitř, je uhozený. Aspoň podle mě. Podle někoho jiného je zase uhozené sepisovat tyto návody, ačkoliv si o nich myslím, že jsou nezbytné a mělo by si je přečíst co nejvíc lidí. Ještě rebelantštěji nehýbám s tím svým pseudodesignem. Ta veverka je boží. Veverky obecně jsou boží. Jednou ovládnou svět. Ok, to už asi víte, tak pokročíme k návodu.

Jak stoprocentně udělat přijímačky na gympl?

7. dubna 2014 v 20:53 | Nelogična První, Druhá, Třetí, Stopadesátá
Tož, vracím se s dalším článkem! Tentokrát na hustě aktuální téma - jak všici (bo většina z vás) víte, přijímačky na gympl se blíží. Inu, jakožto člověk, co se na gympl dostal, bych vám mohla poradit. Kdo ví, třeba půjdete tam, kam chodím já, a rozjedeme tu naši veverkánskou sektu! Party hard! Veverky ovládnou svět! Já je povedu! Uctívejte mě... ok, zas mi trošku hráblo. Bratr se mezitím podrbal na prdeli a sežral vlastní blechy.

Jak se stát stoprocentně tou "nejkvalitnější" blogerkou?

16. března 2014 v 20:31 | Nelogična První, Druhá, Třetí, Stopadesátá
Inu, v rozepsaných mám jiné tipy a už se na ně chci vrhnout, ale články na titulce mě jaksi inspirovaly k tomuto šokujícímu návodu. Jak se tedy vlastně stát tou úžasnou, kvalitní, opěvovanou a čtenou blogerkou?

Kdy je lepší fantazii vypnout

1. března 2014 v 21:36 | Nelogična První, Druhá, Třetí, Stopadesátá
Ano, opět... začínám spojením "ano, opět"! Jde už o druhé tipy míněné vážně! Páni, jestli jsem vážná, nejspíš to se mnou bude... vážné. Fajn, jde prostě o šokující článek psaný z osobních zkušeností. Tož, asi bych už měla nějak pořádně začít a nepsat krákoroviny.

Na co myslet při psaní všech těch romanťáren

13. února 2014 v 21:27 | Nelogična První, Druhá, Třetí, Stopadesátá
Tento návod se liší od ostatních tím, že bych chtěla, aby ho někteří lidé brali vážně. Nepíšu to z pohledu člověka, co sem tam něco nadatlí, ale z pohledu zoufalého čtenáře, který se děsí zítřejška ve znamení všech možných i nemožných romantických povídek. Stejně tyhle věci nečtu, ale když už se s něčím takovým setkám...

Illuminátem snadno a rychle!

6. února 2014 v 21:34 | Nelogična
Je to tu! Další spolehlivý návod na něco, co určitě v životě využijete! Něco tak praktického jsem ještě nikdy předtím nesepsala!

Jak stoprocentně něco napsat včas

23. ledna 2014 v 15:44 | Nelogična
Vidíte správně, přicházím s dalšími tipy! Tentokrát se podíváme na to, jak napsat cokoliv - od domácího úkolu, dopis, který jste slíbili, po román na tisícovku stran - včas a bez jakéhokoliv zpoždění!

Jak stvořit vánoční hit?

2. prosince 2013 v 21:16 | Ta, co má rady na všechno
Ó ano, opět přispívám s úplně úžasným návodem! Po návodu na letní hit musí zákonitě přijít i ten na vánoční!

Jak sepsat bestseller?

13. října 2013 v 21:04 | Prasopiska
Ano! Opět radím s něčím, s čím absolutně nemám zkušenosti! Prostě... jen z pohledu obyčejného diváka... velmi pozorného diváka. Chcete tedy vědět, jak sepsat bestseller?

Jak být nejsexíkovatější bohyní světa?

3. října 2013 v 20:55 | Lejdy Čokoláda, čéče
Ano, milé děti, už i já radím o rozmnožování! Tyto rady poslouží hlavně děvčatům, která by tuto činnost ani provádět neměla... Tentokrát poněkud kratší.

Proč se tam (ne)nažrat?

29. září 2013 v 16:21 | Nelogična První, Druhá, Třetí, Stopadesátá

Tak... opět tu je nějaké "TéTé", ke kterému mám co říct... ehm, pardon, datlit. Co vlastně můžete očekávat?
Pár bodů, díky kterým se možná příště rozhodnete v mekáči (ne)žrat.

(Pseudo)Hipstááá snadno a rychle!

13. září 2013 v 20:44 | Prasopiska
Ano, opět hodlám zneužít TT na přilákání návštěvníků a jelikož mě na seznamováku nesežral žádný prasopes či jiná podobná potvora (ale ten týpek, co vymýšlel všechno to šplhání do kopců, se mě nejspíš pokoušel zabít), budu to nejspíš dělat častěji. Tedy... myslím dělat jako psát, né jako činnost cenzurovanou v televizi před dvaadvacátou hodinou. Ehm.

Jak mít swááááž - návod pro chlapce

25. srpna 2013 v 21:17 | Studenoručka
Přeci bych nemohla ochudit chlapce o jejich porci swáže! Bez něj se totiž již neobejdou, v této době je důležitější než kyslík, který je fakt až hustě důležitej. Tož, už radši nebudu kecat a sepíšu to!

Jak mít swááááž - návod pro dívky

13. srpna 2013 v 21:19 | Prasopiska
Ano, drazí čtenáři, opět nastupuje na scénu moje (a snad i vaše) oblíbená rubrika s tipy! Tentokrát si posvítíme na to, jak být co nejvíc kchůůl, tedy, pardon - mít swáááááž. Snad mě za to nikdo neukamenuje.

Jak stvořit letní hit?

30. července 2013 v 13:59 | Prasopiska
Ano, vím, že s tímto návodem jsem měla přispět už na začátku prázdnin, neboť teď je konkurence příliš velká, ale nezoufejte - třeba zabodujete! Tedy pardon… určitě zabodujete! Řiďte se mými radami a bude z vás hvězda přes noc!
 
 

Reklama