Nelogično

Temné dny mé minulosti na blog.cz

1. října 2017 v 22:28 | Nelogična
Právě končí!
Víte, jak jsem psala, že se asi nepřestěhuju?
Ha ha ha
Ha ha ha
Ha ha ha

HA HA HA

NELOGIČNA FOR PRESIDENT 2K18

1. dubna 2017 v 21:12 | Nelogična
Mohlo by se zdát, že jsem přestala přidávat články kvůli blížící se maturitě a nahromaděným povinnostem. Chyba! Ve skutečnosti jsem pracovala na něčem větším!
Je to tak, jak se obáváte - kandiduju na prezidenta!
Že mi není přes čtyřicet? To se vyřeší!
Že neexistuje prakticky šance, že bych se vůbec do těch voleb dostala? To se vyřeší!
Že o mně neví moc lidí, tudíž asi nedostanu moc hlasů? To se vyřeší!

Vidíte, jak to mám hezky vymyšlené?
Teď by to chtělo nějakou tu propagaci a něco naslibovat obyčejným smrtelníkům, aby mě volili. To se vyřeší!
Doufám akorát, že na mě nikdo nevytáhne moje staré blogy z dob, kdy jsem byla hloupá. To už se naštěstí vyřešilo, jsou smazané. I když... co kdyby? To se vyřeší!
Vyřeším všechno! Řekněte, co vás trápí, a já vás zbavím trápení! Toto se nevztahuje jen na problémy v Česku, ale i na ty světové! Pamatujte, jednou já a moje veverčí armáda ovládneme svět!

(Teď vážně, tenhle blog bude asi ještě nějakou dobu neaktivní, pokud tedy nechcete, abych sem přidávala své pokusy o vtipné zpracování maturitních otázek.)


Pravidelný novoroční článek

2. ledna 2017 v 21:44 | Nelogična
Začal další rok. Nečekané. Jako fakt. Zase budu přemýšlet, jaký rok je, a stejnak nakonec budu všude psát rok 2015. Nebyl by to začátek roku, abych ho nevyužila jako příležitost pro ten jediný článek v roce, který přibude do téhle rubriky (kromě dalšího originálního článku o výročí blogu). Hm. Asi už utnu ten úvod.

Menší nakopnutí k třetímu výročí blogu

1. dubna 2016 v 23:57 | Nelogična
Tohle je přesně ten typ článků, kde se obvykle děkuje čtenářům, rodičům, prarodičům, učitelům, počítači, psovi, stromům atd. Jelikož si však pokaždý musím na sebe vymyslet nějakou blbost, tak místo toho přicházím s pár body, které bych chtěla nějak plnit.
1. Články dvakrát do týdne. Jasně, je lepší si počkat na něco lepšího, ale já stejnak většinu času zabíjím blbostmi, tak snad nikomu neuškodí, když začnu psát častěji.
2. Dodělat pár povídek v šuplíku a hodit je na blog. Jde o věci, jež by se nehodilo posílat do nějaké soutěže a zároveň je nechci úplně schovávat před světem.
3. Neoznamovat každou prkotinu. Už jenom tímhle článkem jdu proti tomuto bodu, super!
4. Přemýšlet nad článkem, než ho začnu psát. To jsem měla udělat už před pár minutami. Teď je pozdě. Hups.
5. Občas zkusit něco jiného. Třeba bych mohla napsat vysoce vážnou recenzi nebo něco trochu "odbornějšího".
Je tohle snad apríl? Letadlo? Superman? Pomtychtivé veverky?
Podle mýho mozku prej ne.
Jo, potřebuju to zveřejnit. Je to trošku smutný, ale když nějaký podobný seznam nevidí i někdo jiný než já, tak se k tomu nedokážu dokopat.

Neskutečně originální novoroční článek

2. ledna 2016 v 22:21 | Nelogična
Je to tady. Další příval článků o tom, jak se komu minulý rok vedlo, a úvahy nad tím, kterak bude letos. Proto jsem tady s článkem, jenž bude... úplně stejný jako všechny ostatní. Jupí.

Koncoroční projev ještě ne vládkyně světa

31. prosince 2014 v 21:46 | Nelogična
Víte, dneska jsem se dozvěděla, že je poslední den roku. První má reakce vypadala nějak takhle: "COŽE? VŽDYŤ VČERA UMŘELA BARTOŠOVÁ! POČKAT, NÉ, TO BYL ROBIN... NÉ, ON JE MRTVEJ! VLASTNĚ... NEBYLA VČERA EBOLA?" Jo, přesně takhle. I s tím Caps Lockem. Čím víc Caps Locku, tím víc Adidas.

Nyní, obeznámená se situací, se jen tiše vysmívám všem, kteří se plánují ožrat jak prasata. Vím totiž, co budou psát zítra. "Už nikdy nebudu pít!" Haha. Všichni víme, jak to dopadne. Počkat... takhle jsem trávila Silvestra i minule. No, nevadí. Taky pěkný konec. Děti, nechlastejte do němoty. Jó, možná si to užijete, ale pak si budete kulový pamatovat. Lol, já tu ještě moralizuju před koncem roku. Lol, nesnáším "lol".

Inu, je za námi další rok, do kterého jsme si dali další předsevzetí, která jsme nesplnili. No. Nevím jak Vy, ale já si tentokrát dávám předsevzetí nedávat si předsevzetí. Bude to tak lepší.

Během půlnoci se stane velmi zvláštní věc - lidi začnou tropit kravál a odpalovat všecko možný - i svoje ruce. Yolo. Proto dávejte bacha... na vylekaná zvířata. Vážně, takový zděšený pavouk je opravdu děsivý. A co teprv polekaná velryba! U nás má pár cápků očividně blbě nastavené hodinky, neboť už začali páchat svůj terorismus... tedá, ohňostroj. Pardon. Hele, tamhle letí něčí ruka! Ahá, zas jenom moc bujná fantazie.

Zítra též nastane nutnost výměny kalendáře. Doufám, že máte pro jistotu i náhradní, kdyby Vám ten první sežral vysmátý kamarád. To víte, některé dary matky přírody dělají divy. Na ty fakt bacha. A taky na naštvaný sousedy. Počkat... já nemám sousedy. No, Vy nějaké máte, né?

Už to nebudu protahovat - přežijte konec tohoto roku ve zdraví a stejně tak i ten příští. Neprokrastinujte, od toho jsem tu já. Buďte pilní studenti a nepište "pylně". Neberte drogy. Neberte nikomu drogy. Vyhýbejte se vyděšeným velrybám a splašeným kočkopsům. Nezapomínejte doma pasy. Zdrhejte před lidmi, co pořád panikaří kvůli ebole. Dejte se k Illuminátům.

Šlus.

Obětování gumových kachniček

12. října 2014 v 22:22 | Grafikoprznič 2000
Je to tady. Chvíle, na kterou všichni čekali. Nelogična už zase zapnula Photofiltre a spáchala neuvěřitelná zvěrstva. Je to tak zhůvěřilé, že i perex utekl.

Víte, občas přijde čas, kdy každého blogera napadne vytvořit si... nějakou sexy ikonku. Nejlépe o velikosti té oznamující členství v ÁKá. No, přišlo to i na mě. Jako, fakt se pořád necítím na nějaké klubování, ale... prostě jsem musela. Stačí? Jde totiž o ikonky, bez jejichž existence se nadále vesmír neobejde. Dávat si je do menu nemusíte, to obstarají mé veverky.
Ano, připisování "gumovou kachničku" považuju za zbytečné. Obrázek řekne víc než Rafaelo. Jak Vám jistě došlo, toto je verze pro muže. Muže. Ehm. Soráč, Justine. Smůla.
Verze pro ženy (Justine, pro ženy, smůla). Ok, kdo je tu žena jako fakt žena? Já to asi nebudu. Jdu brečet.
Verze pro ty, co se necítí být ani muži, ani ženami. Nebo se cítí jako jedno z toho, avšak nejsou tím. Víte, kam tím mířím, né? Áno, k další trapné narážce! Jé, to je tak vtipné!
Pro osoby trpící roznásobenou osobností. Jsme všude děsně diskriminovaní, ale furt lepší než být otravní jak liberální feministky (ehm, ehm, EHM).

K čemu to vůbec slouží?
No, asi k sčítání lidí, jenž obětovali gumovou kachničku. Ono to nebývá na první pohled moc znát - pokud to daná osoba neřekne, což neudělá. No jo, obětovači jsou diskriminovanější než osoby s roznásobenou osobností. Pořád ovšem neoplývají agresivitou liberálních feministek. Strčit si to můžete kamkoliv. Třeba si to nalepte na čelo. Bylo by fajn mi dát do komentářů vědět. Taky někdo může pochválit mé hustodementskydémonskykrutopřísné Fotoufiltrskills. Samozřejmě, nikoho tu do lhaní nenutím, ale...
Srazy nebudou, smůla. Bilderberg moc žere rozpočet a ti jejich fanoušci (=konspirátoři - oni tam ve skutečnosti chtěj bejt taky, jen to zapírají) taky.

Fajn, celý to dělám jen kvůli tomu, že udělat ikonku s gumovou kachničkou byl můj celoživotní sen. Nikam to nedávejte, mějte soudnost! Dám si to do menu za Vás, o mně je všeobecně známo, že soudnost naprosto postrádám. Někdy zítra. No.
(A v úterý čekejte další intelektuální článek - mjůzik čelenž.)

Aprílové dítě

1. dubna 2014 v 21:42 | Nelogična První, Druhá, Třetí, Stopadesátá
Sexy název článku, co? To víte, když už mě Múza nepřiměje psát, aspoň mi přihodí dobrý název článku. Díky, ale radši bych námět na tu povídku do soutěže v knihovně vesnice, kam jsem chodila na základku.

Erotično rozevírá své brány!

1. dubna 2014 v 4:34 | Nelogična První, Druhá, Třetí, Stopadesátá
Ano, je to tak! Nelogična se po roce rozhodla změnit zaměření blogu (a nemůže najít omezení přístupnosti). Bude tu psát hanbaté povídky! Hanba jí, nekřesťance jedné!

Někam si ty stamps strčit musím, no...

2. února 2014 v 21:20 | Nelogična
... třeba do článku.
Pokud jste čekali něco jako plnohodnotný článek, budete zklamáni. Není to tím, že bych se začala pořádně učit a měla míň času, prostě zapomínám. Nebojte, brzy něco přibude... když si vzpomenu...
Favorite Characters Stamp by Stamp221 Safe Sex stamp by HappyStamp .Stamp. This Stamp by KillMePleaseGod Stamp. by Trynnie I Talk to Myself Stamp by Latias-Flyer Normal People Scare Me Stamp by trinitylast Rubber Duckie Stamp by HappyStamp Flip Stamp Test by i-stamp emo stamp by kakumei Glasses stamp by Saga-kupo I :heart: LP Stamp by Echidna-kid Obey Me by VarianN Look at the Stars by AraulsStamps

Fajn... tohle je pro dnešek vše. Tenhle článek budu stoprocentně editovat do aleluja, jelikož si někam ty stampsky strkat musím... nenapsala jsem to už v nadpisu?

Prosba pro ty, kteří mě znají v reálu

20. ledna 2014 v 19:33 | Nelogična
Tenhle článek chci napsat už dlouho. Vždycky, když kolem mě někdo projde s podezřelým úsměvem, myslím si, že ví o blogu. No co, paranoia ještě nikoho nezabila. Snad. Doufám.

Tak prý nám zabili rok 2013...

31. prosince 2013 v 21:49 | Nelogična
Ano, vím, ten nadpis je opravdu neskutéééčně originááááální.

Momentálně jsem kdesi, kde to ani neznám, a pařím. Pardon, to byla lež.
Pařím doma na pořádnou hudbu. To byla taky lež.
Fajn, užívám si s rodinou a chlastám. Taky lež - Rychlý špunty došly.
Okej, sedím u komplu jako každej správnej forevr meloun, píšu rychle článek, protože bratříček se už zase dožaduje uvolnění místa (NASRAAAAT) a přemýšlím nad tím... ok, to je lež. Já nepřemýšlím, ale ten zbytek je pravda!

Požírám všechno jedlé a čekám, kudy to ze mě zítra vylítne. Jak na Nový rok, tak po celý rok. Strávit rok na hajzlu není zas tak špatnej nápad! To by mohla být docela sranda.
Fajn, chtěla jsem jen popřát šťastnýho novýho roka a svým mrvením češtinu proti sobě grammar nazi poštvati. Jsu Jouda!

Tak prý Štědrý den

24. prosince 2013 v 16:00 | Nelogična
Inu, toto bude trochu krátký článek. Kratší, než čekáte.
Nelogično přeje všem příznivcům i nepříznivcům Vánoc, aby je přečkali ve zdraví. Doporučuju si dávat bacha na atentátnické kosti od kaprů a hořící stromy. Před těmi vás nezachrání ani sebehustší veverka a to je co říct!

Dále pozor, pokud pod stromečkem najdete lehkou děvu. Říká se, že darovanému koni byste na zuby hledět neměli, štětku si radši proklepněte. Mohla by skrývat překvapeníčko v podobě nějaké nemoci.

A taky bacha na kousavý oblečení. Nekouše jen tak pro nic za nic. Ve skutečnosti požírá lidi. Má už na svěsomí mnoho obětí, ale moc se o tom nemluví. Vážně, pozor na to!

Neštvěte Ježíška. On existuje, fakt! Když ho nakrnete, dá vám pod stromeček něco s motivem teplometů - díky čemuž vám vzplane dům. To by nebyl moc hezký dárek, no ne?

Jak je to vlastně s Nelogičnem a spřátelováním či podobnými věcmi?

21. září 2013 v 20:08 | Prasopiska
Než se někdo zeptá, jestli ten nadpis nešel zkrátit... nešel. Myslím, že zkratku "JJTVN&SPV" by nikdo nerozluštil.
Jak jste jistě uhodli z nadpisu článku, budu psát o tom, jestli spřáteluju a podobné věci. NEPOVÍDEJ!
Radši už nebudu datlit blbiny a pustím se do článku.

Průzkum neprůzkum

25. července 2013 v 10:39 | Nelogična První, Druhá, Třetí, Stopadesátá
Milí čtenáři,
jsem ráda, že navštěvujete můj blog. (I když bych brala víc komentářů, ale pššt.) Zde jsem měla nachystané ultrachytré moudro, které jsem již zapomněla... ups.
Fajn, takže takhle: Zajímal by mě Váš názor ohledně určitých věcí kolem blogu - klid, ať bude Váš názor sebenegativnější, hlavu Vám za něj neutrhnu. Chci vědět, za čím sem nejčastěji chodíte a takové věci.

Kabátky Nelogična

6. dubna 2013 v 18:49 | Autora fakt znát nechcete, fakt!
Ano, vím, dát na blog třetí článek o designech, kterých zatím moc nevystřídal, je poněkud ujeté. S tím taky počítám. Tenhle článek budu s každou změnu designu/laye/či-jak-se-tomu-jinak-říká editovat.

Ehm... Že by začátek?

1. dubna 2013 v 20:57 | Autor tohoto článku? No to radši nechtějte vědět!
Podívejte se na svůj blog, teď na můj, znovu na svůj a teď zas na můj. Jaký vidíte rozdíl?
Rozdílů nejspíš bude hned několik - už ten první bude, že vy na tom svém máte nejspíš více článků, kdežto tento zatím z mého blogu kouká sám. Rozdílný bude i design blogů - tenhle má zatím jen jakousi šablonu, kterou jsem tam hodila po desátém "Ententýky, dva špalíky..."
Teď toho na blogu moc nenajdete, ale to se (snad) změní. Určitě změní. Přece bych ho nenechala prázdný, když už jsem desetkrát klikla na aktivační klíč a desetkrát mi to napsalo, že není aktivovaný. Když už u něčeho nadávám počítači, tak ať to stojí za to.
Od tohohle blogu si neslibuji, že by byl nejlepší, nejnavštěvovanější či v něčem jiném byl nej. Prostě chci někam psát, aniž by to viděl některý z mých spolužáků či z rodiny. Možná by jedno nej blog získat mohl. Nejnelogičnější. Je to Nelogično, tak ať je to pořádně nelogický!
Ehm... takhle krátký ten článek být neměl. Když tak na to koukám... ééé, radši už nic nepřipíšu. Bude to lepší. Snad.
 
 

Reklama