Testni se!

Test: Je vaše oblíbené dílko nacistická propaganda?

22. července 2017 v 10:47 | Nelogična
Připadá vám název tohoto článku směšný? To bude možná tím, že jste nestrávili dost času na studnici moudra - SJW části Tumblru! Tam by vás hned poučili, že jde o vážné téma, nad nímž byste se neměli ošklibovat! Víte vy vůbec, jak velké mají náckovská díla fandomy? Tohle je hotová apokalypsa! Zjistěte, jestli nepatříte k neinoformovaným! Probuďte se!

Test: Víš, co děláš se svým životem?

24. ledna 2017 v 23:17 | Nelogična
Takový lehce existenciální článek.
Fajn, možná né úplně lehce.
Proboha, vždyť mi už zítra nebude-náct, to už bych mohla zvládat nějaké normální úvody, ne?

Test: Závidíš "úspěšnějším"?

8. července 2016 v 23:51 | Nelogična
Každý z nás se už nejspíš s takovou situací setkal - něco se vám nelíbí, sdělíte to světu a hned se na vás sesypou fanoušci knihy/seriálu/hudební kapely/herce/youtubera/něčeho jiného, že jen závidíte a sami nic neumíte. Mají pravdu? To se teď můžete dozvědět díky mému testu, jenž jinde nenajdete!

Test: Máš zdravé sebevědomí?

30. dubna 2016 v 23:56 | Nelogična
Některé věci člověku zkomplikují úplně zbytečně život. Mezi ně patří i špatná dávka sebevědomí. Jak jsi na tom ty? Otestuj se hned a dostaneš... výsledek zadarmiko? Kdo vám tohle dá? Samozřejmě, test je absolutně vážný, jak je u mě zvykem.

Test - je váš oblíbený charakter cinnamon roll?

21. února 2016 v 1:12 | Nelogična
V poslední době vídám při prohlížení blogů reklamy na cosi na zvětšení penisu. Netuším, co se mi tím snaží naznačit, ale kdybych měla povolený adblock na tomhle serveru, přišla bych o podobné zážitky. To nesouvisí s článkem.
První pokus o úvod jsem vymazala a snažím se o lepší. Hm. Možná bych mohla začít vysvětlováním pojmu cinnamon roll.
Cinnamon roll - naprosto nevinná bytost, až příliš čistá a dobrá pro tenhle svět.
Odkaz pro ty, kteří chtějí vědět víc.

Test: Jsi připraven(a) na NaNoWriMo?

1. listopadu 2015 v 19:40 | Nelogična
Tady je úvod. Ano. Něco, co vás donutí si přečíst zbytek článku. Ok. Pod perexem je další z mých přeúchvatných testů. Stačí to? Přemýšlím o tom, že se vykašlu na psaní úvodů a místo toho čornu něco tý autorce My Immortal. Je to neskutečně špatný, ale zároveň vtipný, tak co. Samozřejmě, ještě bych mohla napsat něco o NaNoWriMo - máte měsíc na to, abyste napsali něco o rozsahu padesáti tisíc slov. Konkrétně tenhle měsíc, pro upřesnění.

Test: Jsi na holky?

28. května 2015 v 21:48 | Nelogična
Tento test vznikl na přání jisté Wye. Nelogična vždy plní přání. Pozdě, ale přece! Pokud si někdo není jistý, jestli je orientován na holky, nechť se otestuje!

Test hodný umístění na dívčí server! Na jaký typ kluka letíš?

24. září 2014 v 20:09 | Ta, co má Nelogičnu ve sklepě
Stále zjišťuju, co je na psaní článků nejsložitější. Jednoznačně začátek. Člověk by měl rychle vydatlit, o čem bude hromada odstavců, aby návštěvníci zhodnotili, jestli jim to za to nebezpečí stojí. Ujišťuju Vás, že tentokrát to bude sát za to - teda pokud jste holka nebo homosexuál, jinak... nevím. Fajn, ono by to bylo snazší, kdyby mě furt od psaní neodváděly větší či menší blbosti - jako třeba toto eh... video.

Tvá oblíbená zmrzka práskne, jakou máš osobnost!

2. září 2014 v 17:56 | Nelogična

(pro zdroj stačí cvaknout na obrázek)
Je to tady. Nelogična se konečně rozhoupala zkusit další test - už má na to dokonce rubriku, potlesk! Tentokrát půjde o určování vaší osobnosti podle oblíbený zmrzky. To byste z toho nadpisu určo neuhádli, no. Fajn, teď už bych to měla utnout a psát o sobě v první osobě.
V poslední době mám nutkání oglosovat nějaký konspirační článek (a video Vše je jinak, než nás učili). Upřímně nevím, jestli se k tomu dokopu, ale... ano, možná budu i glosovat.
Jen tak mimochodem - myšlenka dne: Co když jsou všichni swážeři ve skutečnosti cosplayeři a cosplayují Bíbra?

Tibetský test osobnosti trochu jinak

27. června 2014 v 23:19 | Nelogična
Občas na netu narazím na něco, co po něm koluje už spoustu let a lidi tomu stále věří. Ok, nic proti. Ha. Stejnak to zparoduju. Muhaha. Ehm, tohle bude trochu improvizace... počkat... většina mých článků je víceméně improvizace, takže...
 
 

Reklama