Ti "správní" - střípky kapitol

Šestnáctá kapitola

30. října 2014 v 22:00 | Rádoby datlér amatér
Vítejte u pořadu "Nelogična to stále nevzdává, ale pěkně na to psaní kašle!" Dneska si ukážeme, jak se dovede protáhnout taková prokrastinace. Předchozí kapitola sem byla umístěna v květnu, ne? Hah, asi jsem předběhla Faint a její pauzy mezi kapitolama, jéj. (Zdrafím!) Navíc obsahuje nedostatek určitých postav, což si ale plánuju vynahradit v příštích částech příběhu, takže bacha. Teda, pokud se na to nevykašlu nebo je všechny nějak nezabiju. Taky možnost, nó.

Patnáctá kapitola

10. května 2014 v 12:27 | Rádoby datlér amatér
Ano, já to zvládla! To chce potlesk! Dopsala jsem další kapitolu! Jsem o krok blíž k tomu, abych příběh ukončila.

Čtrnáctá kapitola

27. února 2014 v 16:52 | Rádoby datlér amatér
Ano, opět přibývá další kapitola mého rozdělaného příběhu, který bych ráda dokončila, ale tak nějak na něj kašlu. Místo psaní vytvářím cosi jako loga, takže mám zásobu na dalších pár kapitol dopředu. Navíc zjišťuji, že stále měním styl psaní, takže to někdy působí velmi zvláštně. Ještě lepší je zjištění, že se v celé kapitole skoro nic neděje... počkat, to vlastně kecám. Fajn. Slibuji, že příště si na tom dám víc záležet a zabojuji s popisy. Vidím to na dlouhou válku. Budu ráda za podporu v boji. Popisy, třeste se!

Třináctá kapitola

28. prosince 2013 v 21:53 | Rádoby datlér amatér

Ano, je to tady! Po více než dvou měsících jsem sepsala další strhující kapitolu k mému strhujícímu příběhu! Strhující berte, prosím, s velkou rezervou. Taky jsem si stihla vyrobit další logo k příběhu, čehož jste si jistě všimli, pokud to nečtete poprvé nebo netrpíte ztrátou zraku. (No fajn, slepí asi tenhle blog nečtou, no.) Inu, snad nebudete po tom všem čekání zklamáni.

Dvanáctá kapitola

14. října 2013 v 21:18 | Rádoby datlér amatér
Možná vás to udiví, ale já se na to ještě nevykašlala! Přiznávám, tuhle kapitolu jsem po sobě nečetla (ani jiné, ha), takže nevím, jestli se mi nepovedlo vytvořit nějaký "fail". V případě, že ano, mě prosím upozorněte. Děkuji.

Jedenáctá kapitola

31. srpna 2013 v 20:36 | Rádoby datlér amatér
Já to dokončila! Zázrak! Samozřejmě, že jen kapitolu, v příběhu ještě nejsem moc daleko od pomyslné startovní čáry. Jde o prozatím nejdelší kapitolu ze všech, i když jsem uvažovala, že jednu část vymažu. Snad se bude líbit.

Desátá kapitola

12. srpna 2013 v 15:44 | Rádoby datlér amatér
I když jsem v to nedoufala, zvládla jsem tuto kapitolu dopsat ještě dnes. Je delší než devítka. Při jejím psaní jsem zjistila, že ohledně "akčnějších" scén jsem ještě dost amatér, ale víc už prozrazovat nebudu, snad jen... co si myslíte, že si David přichystá jako překvapení?

Devátá kapitola

8. srpna 2013 v 15:00 | Rádoby datlér amatér
Už devátá? Čas nějak rychle utíká... no, snad stihnu desátou do pondělí... (A chci pak vidět sebe, jak dodělám jedenáctou do čtvrtka.)

Osmá kapitola

5. srpna 2013 v 15:00 | Rádoby datlér amatér
Věřte tomu nebo ne, tedy, spíš radši věřte, máme tu osmou kapitolu. Tentokrát jsem se zaměřila na Nikolu, protože jsem chtěla zkusit něco nového, a říkám rovnou, že to bylo naposled. Super, ještě nemám desátou kapitolu... jsem trochu ve skluzu, heh.

Sedmá kapitola

1. srpna 2013 v 15:00 | Prasopiska
Ano, už je tu sedmá kapitola (a já mám sotva dopsanou devátou, sakra). Tahle se mi psala dost dobře a myslím, že je to znát.

Šestá kapitola

29. července 2013 v 15:00 | Nelogična První, Druhá, Třetí, Stopadesátá
Tuhle kapitolu jsem psala raději než těch pět předtím... snad se vám bude líbit :)

Pátá kapitola

25. července 2013 v 15:00 | Rádoby datlér amatér
Světe, nediv se, tahle kapitola mi trvala nejdéle, i když jsem se na ni těšila, jelikož psaní prvních čtyř byla pro mě ehm... trošku nuda.

Čtvrtá kapitola

22. července 2013 v 15:00 | Nelogična První, Druhá, Třetí, Stopadesátá
Tak co? Čtete to? Jestli ano, dojde ještě k jedné "WTF" věci... ups, asi bych neměla psát takový spoiler. (Ne)zkrátka a (ne)dobře: Prostě si to přečtěte. Díky.

Třetí kapitola

18. července 2013 v 15:00 | Rádoby datlér amatér
Ano, již třetí kapitola! A začíná rovnou tak... ehm... zvláštně, že si nejspíš jen řeknete "WTF?" Vysvětlení se vám dostane o hezkých pár kapitol později...

Druhá kapitola

15. července 2013 v 15:00 | Rádoby datlér amatér


Ano! Druhá kapitola! Ještě kratší než první!

První kapitola

11. července 2013 v 15:00 | Rádoby datlér amatér

Ano, již přichází. První kapitola mé (téměř) prvotiny! Snad se vám bude líbit. Nelekejte se nějaké extrémní délky - je to fakt krátké. Možná až moc krátké. Uh, už radši kecat nebudu. Prostě si to přečtěte. Díky.

Seznam kapitol

9. července 2013 v 20:20 | Rádoby datlér amatér

 
 

Reklama